PDA

Zobacz pełną wersję : Assassin's Creed III



voitek
03-03-2012, 08:00
Nie ma o dziwo jeszcze tematu o tej części :)

Nowe info o grze
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=66419


Przecieki z nowego numeru magazynu Game Informer zawierają ogromną dawkę informacji o kolejnej odsłonie serii Assasin`s Creed. Poznaliśmy tożsamość głównego bohatera oraz nowe elementy rozgrywki, z którymi za nieco ponad pół roku zapoznają się gracze. Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, opartymi na grafikach koncepcyjnych, które wyciekły do internetu w tym tygodniu, protagonistą Assassin`s Creed III będzie metys (jego matką była Indianka, a ojcem Brytyjczyk) o imieniu Connor, należący do plemienia Mohawków. Według twórców, Connor będzie postacią opartą na przeciwieństwach. Za sprawą pochodzenia, nie należy on w pełni do świata osadników, ani Indian. W czasie gry będziemy świadkiem jego tragicznego dzieciństwa, w którym na skutek konfliktu z białymi jego rodzinna wioska zostaje zniszczona. To dramatyczne zdarzenia zamienia go z czasem w bojownika o sprawiedliwość, walczącego z tyranią, jak określili to twórcy. Connor w pewnym momencie napotka na swojej drodze zakon Asasynów, którego metody działania i cele są zbieżne z tym co próbuje osiągnąć.


http://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Wiadomosci/44705421.jpg
http://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Wiadomosci/44705453.jpg
http://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Wiadomosci/44705468.jpg
http://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Wiadomosci/44705468.png
http://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Wiadomosci/44705609.jpg

Sam Fisher
03-03-2012, 09:10
Łuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuk ! <3

Podobuje mi się to co czytam ^ ^ Dzięki za info ;* ^ ^

fenr1r
03-03-2012, 11:43
A ponoć do wyboru mieli m.in. wiktoriańską Anglię i starożytny Rzym. W poprzednich częściach mieliśmy do czynienia ze wspaniałymi miastami z bogatym tłem kulturowym. Teraz w zamian dostaniemy kawałek lasu i parę drewnianych chałup gdzieś na uboczu wielkiego świata... Jak dla mnie ogromne rozczarowanie.

Andzia
03-03-2012, 11:56
fenr1r - ja bym wolał poczekać i zagrać najpierw i dopiero osądzać, być może właśnie takie "przeniesienie" realiów wyjdzie na dobre tej serii ale to okaże się dopiero w listopadzie.

Kwestia starożytnego Rzymu została już poruszona w jednym z komiksów

Sam Fisher
03-03-2012, 12:14
A ponoć do wyboru mieli m.in. wiktoriańską Anglię i starożytny Rzym. W poprzednich częściach mieliśmy do czynienia ze wspaniałymi miastami z bogatym tłem kulturowym. Teraz w zamian dostaniemy kawałek lasu i parę drewnianych chałup gdzieś na uboczu wielkiego świata... Jak dla mnie ogromne rozczarowanie.
A z drugiej strony mielibyśmy dalej wspinaczki wysokogórskie. Pewne schematy przejadły się i być może Ubisoft wpadnie na ciekawsze rozwiązania.

Volomir
03-03-2012, 12:15
fenr1r - ja bym wolał poczekać i zagrać najpierw i dopiero osądzać, być może właśnie takie "przeniesienie" realiów wyjdzie na dobre tej serii ale to okaże się dopiero w listopadzie.

Kwestia starożytnego Rzymu została już poruszona w jednym z komiksów

Ja sie zgadzam z Fenr1rem, sednem czesco bylo skakanie po dachach i zabójstwa. A teraz co to ma byc? Polowanie w lesiena zwierzyne? Tomahowki i luki? LOL

Andzia
03-03-2012, 12:21
Piszecie jakby 90% rozgrywki miałaby mieć miejsce w dziczy...


Spokojnie panowie, mam taką cichą nadzieję że poprzez wprowadzenie takich klimatów Ubisoft wprowadzi usprawnienia trybu skradankowego (oczywiście nie ma co liczyć na coś a'la thief ale coś zawsze mogą dodać/poprawić).

voitek
03-03-2012, 12:28
A ponoć do wyboru mieli m.in. wiktoriańską Anglię i starożytny Rzym. W poprzednich częściach mieliśmy do czynienia ze wspaniałymi miastami z bogatym tłem kulturowym. Teraz w zamian dostaniemy kawałek lasu i parę drewnianych chałup gdzieś na uboczu wielkiego świata... Jak dla mnie ogromne rozczarowanie.
Fajnie, że dla ciebie Nowy Jork i Boston to kilka drewnianych chałup

Dragonit
03-03-2012, 12:49
Na pewno zaskakujący pomysł. Nie bałbym się o skakanie, bo, jak widać po screenie, mogą rozwiązać to ciekawie.

fenr1r
03-03-2012, 12:53
Fajnie, że dla ciebie Nowy Jork i Boston to kilka drewnianych chałup

W porównaniu z Londynem, metropolią imperium nad którym nigdy nie zachodziło słońce, centrum ówczesnego świata, Nowy Jork i Boston to niestety tylko kilka drewnianych chałup.


Ja sie zgadzam z Fenr1rem, sednem czesco bylo skakanie po dachach i zabójstwa. A teraz co to ma byc? Polowanie w lesiena zwierzyne? Tomahowki i luki? LOL

No właśnie, chyba będziemy skakać po drzewach, skradać się po leśnych krzakach i przy pomocy łuku siać grozę wśród brytyjskich żołnierzy (swoją drogą wyposażonych w karabiny i bagnety).


A z drugiej strony mielibyśmy dalej wspinaczki wysokogórskie. Pewne schematy przejadły się i być może Ubisoft wpadnie na ciekawsze rozwiązania.

Z punktu mechaniki rozgrywki to była jedyna ciekawa rzecz w tej grze. System walki w myślę że porównywalnym Batmanie jest znacznie lepszy. Lepsze skradanie niż w AC ma chyba nawet Skyrim. Może pod tym względem nastąpią jakieś zmiany, ale na razie nie ma jak tego ocenić. Natomiast to co mi się bardzo nie podoba, to warstwa estetyczna. Moim zdaniem wiktoriańska Anglia, Japonia, czy nawet oklepany starożytny Rzym dają większe pole do popisu.

Aro137
03-03-2012, 12:55
Jak na razie mi się podoba. Czekam na więcej informacji.

Andzia
03-03-2012, 13:31
Fajnie, że dla ciebie Nowy Jork i Boston to kilka drewnianych chałup

W porównaniu z Londynem, metropolią imperium nad którym nigdy nie zachodziło słońce, centrum ówczesnego świata, Nowy Jork i Boston to niestety tylko kilka drewnianych chałup.

Czuję mocną dawkę niedocenienia oraz/lub ignoracji

fenr1r
03-03-2012, 13:41
Czuję mocną dawkę niedocenienia oraz/lub ignoracji

W takim razie proszę wyprowadź mnie z tej ignorancji.

Edit.

Wiktoriański Londyn ma Pałać Westminsterski, Trafalgar Square, Kryształowy Pałac, Tower Bridge, kolej i ścieki. Co takiego ma XVIII w. Boston, Nowy Jork i Filadelfia? Nie chciałbyś wspiąć się na Big Bena? Ja bym chciał.:)

Andzia
03-03-2012, 14:06
Czyli AC to dla ciebie tylko parkour ?

fenr1r
03-03-2012, 14:26
Również wspomniana warstwa estetyczna wyrażona głównie przez architekturę. Grałem w Brotherhood, a teraz w Revelations i obie te gry mają zawarte w sobie ciekawe obiekty historyczne w raz z krótkim opisem. Bardzo fajny element. Poza tym interesująca warstwa fabularna i tu pojawia się w kolejny problem. Wygląda na to, że tłem wydarzeń będzie rewolucja amerykańska, a ja już mam szczerze dość walki za gwiaździsty sztandar.

kuroi
03-03-2012, 17:41
Ja jednak wolałbym pozostać w Europie, a wizja Rzymu, i być może dla urozmaicenia Grecji w antyku byłaby wspaniała. Centurioni, hoplici...To byłoby bardzo fajne. Ameryka wydaje się być zbyt.... Mainstreamowa... :lol:

Maximus XI
04-03-2012, 02:03
Ja po cichu liczę, że spotkamy w grze Kościuszkę lub Pułaskiego.

Andzia
04-03-2012, 09:06
Maximus, bym się nie zdziwił gdyby zrobili tak samo jak w Brotherhood coś na miarę Copernicus DLC

Aro137
04-03-2012, 10:35
DLC na pewno będą.

Ja po cichu liczę, że spotkamy w grze Kościuszkę lub Pułaskiego.
Nie tylko ty :P

william/kaszanka
04-03-2012, 18:12
Jak dla mnie BOMBA!!! Skończy się schematyczne skakanie po dachach i te same zadania. Jest to jedna z moich ulubionych serii gier a to (mam nadzieję) to potwierdzi. O Assasin's Creed II też się mówiło: pistolety potem bomby i, że to będzie szajs a okazało się super. Mam nadzieję że gra będzie wspaniała.

Volomir
04-03-2012, 18:39
Jak dla mnie BOMBA!!! Skończy się schematyczne skakanie po dachach i te same zadania. Jest to jedna z moich ulubionych serii gier a to (mam nadzieję) to potwierdzi. O Assasin's Creed II też się mówiło: pistolety potem bomby i, że to będzie szajs a okazało się super. Mam nadzieję że gra będzie wspaniała.

Nikt tak nie mowil... Skakanie i caly ten parkour to bylo sedno tej gry. Teraz zamieni sie to w polowanie na zwierzyne. No i to cofnicie sie do ery luku:/ super, to juz we wczesniejszych latach mielismy mozliwosc uzywania kuszy. Do tego bardzo nieciekawe czasy jak dla Assasynow. Wolalbym cos z przeszlosci, ale w wiekszym miescie. Jestem baaaaardzo sceptyczny.

K A M 2150
04-03-2012, 23:05
Tylko może teraz postawią większy nacisk na bycie skrytobójcą w pełnym tego słowa znaczeniu. Bo o ile jeszcze w pierwszym AC czasami się nawet uciekało przed wrogami, to już w Revelations przetaczam się jak czołg przez miasto i jeżeli misja się nie przerywa przez wykrycie mojej osoby, to mam większą ilość zabić niż niejedna armia w seriach TW.

Sam Fisher
05-03-2012, 06:37
Tylko może teraz postawią większy nacisk na bycie skrytobójcą w pełnym tego słowa znaczeniu. Bo o ile jeszcze w pierwszym AC czasami się nawet uciekało przed wrogami, to już w Revelations przetaczam się jak czołg przez miasto i jeżeli misja się nie przerywa przez wykrycie mojej osoby, to mam większą ilość zabić niż niejedna armia w seriach TW.
Bardzo bym tego chciał. I żeby jeszcze wymyślili jakiś lepszy system obniżania "popularności" wśród strażników, bo do tej pory to było zbyt łatwe i naiwne.

Sam Fisher
05-03-2012, 20:44
http://www.youtube.com/watch?v=7EpC0dFk ... r_embedded (http://www.youtube.com/watch?v=7EpC0dFkBhQ&feature=player_embedded)

Zamiast budynków (a może też poza budynkami?) będzie można skakać po drzewach :D

Andzia
05-03-2012, 20:54
Nie wiem jak z tobą ale ja zaraz wiedziałem że gra będzie nastawiona na "szybkie przemieszczanie się" w dziczy. Lepsze to niż żmudne przemieszczanie się w "królestwie" w AC1 i ciekawsze niż natychmiastowe "teleporty" jak w AC:R

Sam Fisher
05-03-2012, 21:06
Nie wiem jak z tobą ale ja zaraz wiedziałem że gra będzie nastawiona na "szybkie przemieszczanie się" w dziczy. Lepsze to niż żmudne przemieszczanie się w "królestwie" w AC1 i ciekawsze niż natychmiastowe "teleporty" jak w AC:R
Moim zdaniem bardzo dobrze, że zrobili w tym aspekcie zmianę. Dzięki temu będzie powiew świeżości. W AC skakanie po murach było bardzo fajne, ale w kolejnych częściach było dość męczące po czasie. Ja jestem zadowolony ze zmian choć na ocenę końcową trzeba poczekać jeszcze oczywiście.

kuroi
05-03-2012, 21:19
Nie wiem jak z tobą ale ja zaraz wiedziałem że gra będzie nastawiona na "szybkie przemieszczanie się" w dziczy. Lepsze to niż żmudne przemieszczanie się w "królestwie" w AC1 i ciekawsze niż natychmiastowe "teleporty" jak w AC:R
Właśnie przeszedłem AC:R i powiem szczerze, że z kanałów skorzystałem max 5 razy. Z resztą, przy niektórych wspomnieniach nie można ich użyć, bo się przerwie misje.
A bieganie po mieście jest moim zdaniem ciekawsze niż po lesie, bo jest na co popatrzeć, trzeba uważać na strażników na dachach. A co ma się w dziczy? Staranie się, by nie wpaść na sowę?

Sam Fisher
05-03-2012, 21:43
No lasy to chyba nie wszystko co uświadczymy w kolejnej części :P

voitek
14-03-2012, 18:16
W sieci pojawiła się kolejna porcja informacji o grze Assassin's Creed III. Tym razem dowiedzieliśmy się o dwóch miastach, które zwiedzimy, zmiennych porach roku, ogromnych bitwach oraz bohaterach tego spektaklu.

http://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Wiadomosci/489472890.jpg

Na łamach witryny Game Informer pojawił się sporych rozmiarów artykuł o Assassin’s Creed III. Autorzy zawarli w nim ogromną ilość świeżych informacji dotyczących dwóch miast (Bostonu i Nowego Jorku), zmieniających się pór roku, historii głównego bohatera oraz słynnych osobistości, które spotkamy w trakcie przygody.

Boston i Nowy Jork

Boston z czasów kolonialnych będzie stanowić nie lada gratkę dla fanów skakania po dachach i przedzierania się przez wąskie uliczki oraz tłumy przechodniów. Miasto było świadkiem wielu kluczowych wydarzeń XVIII wieku począwszy od tzw. Herbatki bostońskiej, poprzez bitwę pod Bunker Hill, a skończywszy na oblężeniu Bostonu. Należy więc spodziewać się, że Connor (główny bohater gry) weźmie w nich udział.

http://www.gry-online.pl/galeria/html/wiadomosci/bigphotos/preview/489472921.jpg
Jeśli chodzi o Nowy Jork, to głównym wydarzeniem połączonym z tym miejscem będzie wielki pożar, który miał miejsce w roku 1776. Gracze zobaczą miasto przed, w trakcie i po tym pamiętnym wydarzeniu. Takie rozwiązanie ma niejako symbolizować przejście z odwiedzania historycznych miejsc na przeżywanie epokowych wydarzeń. W Assassin’s Creed III będziemy świadkami zmian zachodzących zarówno w Bostonie, jak i Nowym Jorku na przestrzeni XVIII wieku.
Zawarcie dwóch miast oznacza powrót sprawdzonego modelu rozgrywki, w którym gracze niczym zawodowi freerunnerzy będą przemieszczać się po metropolii. Powróci skakanie po dachach oraz wspinaczka na wysokie wieże i maszty. Pojawi się też kilka nowości – Connor otrzyma możliwość uciekania przed brytyjskimi żołnierzami przez okna budynków.

Pola bitew i zmienne pory roku

W związku z tym, że w Assassin’s Creed III przedstawione zostaną wydarzenia mające miejsce w latach 1753 – 1783 gracze wezmą udział w wielu bitwach. Connor najczęściej otrzyma jakieś specjalne zadanie do wykonania, co jednak nie oznacza, że specyficzne uroki wielkich batalii go ominą. Główny bohater będzie musiał unikać kul armatnich i pocisków, a graczom przyjdzie obserwować zmagania setek żołnierzy.
Dużą rolę w czasie rozgrywki odgrywać mają dzikie obszary zlokalizowane w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Możliwość wspinania się po drzewach i górach sprawi, że Connor będzie mógł dotrzeć praktycznie wszędzie. To właśnie w dziczy ma rozegrać się 1/3 misji gry. Więcej informacji o tym aspekcie rozgrywki pojawi się w tym miesiącu.

http://www.gry-online.pl/galeria/html/wiadomosci/bigphotos/preview/489473812.jpg

Niezwykle ważną informacją jest ta o zmiennych porach roku. Każda z lokacji w Assassin’s Creed III będzie dostępna w wersji letniej i zimowej. Dzięki temu zarówno rozgrywka, działania postaci niezależnych oraz zachowania wrogów będą różnic się w zależności od panującej aktualnie pory roku. Chłodniejsza aura wpłynie też na zbiorniki wodne, które zamarzną i otworzą zupełnie nowe ścieżki dla Connora. Główny bohater ma być specjalnie wytrenowany do cichego poruszania się w dziczy i niczym drapieżnik ukryty w głębokim śniegu zapoluje na swoje ofiary.

Connor i bohaterowie wojny o niepodległość

Twórcy, podobnie jak to miało miejsce w Assassin’s Creed II, przedstawią nam dłuższy wycinek życia głównego bohatera. Część gry zaprezentuje nam młodego Connora mieszkającego w rodzinnej wiosce Mohawków. Dopiero później Connor przywdzieje strój asasyna i zwiedzi nieco większy obszar.
W grze nie zabraknie też znanych postaci historycznych. Jedną z głównych ról zagra Benjamin Franklin. Twórcy jednak zaznaczyli, że nie będzie on XVIII-wieczną wersją Leonarda da Vinci. Jeden z „ojców założycieli” zostanie przedstawiony jako jedna z osób wplątanych w polityczną sytuację ówczesnych czasów. Kolejną historyczną postacią, z którą przyjdzie nam się często spotykać, ma być Jerzy Waszyngton. Deweloperzy ze studia Ubisoft postawili sobie za zadanie jak najwierniejsze oddanie tej ważnej dla historii Stanów Zjednoczonych osobistości. W dalszym ciągu nie wiemy jednak na jakiej stopie Waszyngton będzie się spotykać z Connorem.

http://www.gry-online.pl/galeria/html/wiadomosci/bigphotos/preview/489474609.jpg

W grze pojawi się też Charles Lee – jeden z mniej znanych bohaterów amerykańskiej wojny o niepodległość. Według niektórych polityków ówczesnego okresu, to on byłby lepszym (niż Waszyngton) wodzem armii. Lee w czasie konfliktu zbrojnego został złapany przez Brytyjczyków i najprawdopodobniej wyjawił im kilka sekretów. Aktualnie nie wiemy, czy Lee będzie pozytywnym, bądź negatywnym bohaterem w historii opowiedzianej w Assassin’s Creed III.


http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=66696

voitek
28-03-2012, 07:46
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=67033

seba225
24-05-2012, 16:53
Raj dla kompa ^^. Nie zdziwiłbym się jakby miało większe wymagania niż Battlefield 3 :)
Na szczęście mam PS3 : :D
Pozdrawiam :)

Andzia
24-05-2012, 17:38
Demo na E3 pokaże nam faktycznie jak wygląda in-game'owo AC3 i dopiero wtedy można snuć podejrzenia jakie będą to wymagania

Asuryan
24-05-2012, 19:46
Zamówiłem sobie wersję Join or Die na gram.pl. Posiadam zwykłe wersje poprzednich części, ale przy okazji ostatniej obniżki na steam, zakupiłem sobie ich rozszerzone wersje (director cut edition, gold i deluxe). Spłacać swe ostatnie szaleństwo zakupów na steam chyba będę do końca tego roku :mrgreen:

Rue
07-06-2012, 10:44
[youtube:hl5f1ems]http://www.youtube.com/watch?v=1W6JsIyiQHE&feature=related[/youtube:hl5f1ems]

glaca
07-06-2012, 11:29
Oczywiście twórcę amerykańskiej kawalerii- Kazimierza Pułaskiego czy Tadeusza Kościuszkę pominęli...

Andzia
07-06-2012, 11:37
Może będzie DLC :D ? Przypominam o dodatku DLC o Koperniku dla PS3 (w AC:Brotherhood)

Ostrzwtlumie
07-06-2012, 12:58
Oby nie pominęli ich w grze ^^ Ogólnie zapowiadają się zmiany w stosunku do trylogii o Ezio(co bardzo mnie cieszy, bo gra stała w miejscu). I oczywiście wspinaczka po drzewach, zmienne warunki pogodowe, wchodzenie do budynków itd. Miodzio :D

Andzia
07-06-2012, 14:02
Tak czy owak, dla mnie w tej serii nie liczy się w 100% sama gra ale także (i to bardzo) sama fabuła zarówno główna, poboczna jak i samo tło historyczne w jakie się wpisuję ta seria.

Ostrzwtlumie
07-06-2012, 14:41
Fabuła w AC jest według mnie mistrzowska! Połączenie dwóch rożnych wieków wyszło im wspaniale. by tak dalej.

Sam Fisher
07-06-2012, 14:52
http://e3.gamespot.com/video/6380631/sailing-the-caribbean-gameplay-video-assassins-creed-3

Widzieliście coś równie bezmyślnego?

Andzia
07-06-2012, 15:15
Dlaczego uważasz to za "bezmyślne" ? Sprecyzuj się

Ostrzwtlumie
07-06-2012, 15:41
Ja widziałem wiele bardziej "bezmyślnych" rzeczy w grach..... Jak dodają coś to dobrze, ja się ciesze.

Sam Fisher
07-06-2012, 23:53
Statek "odpala" po tym jak sięga za ster, a wiatr wieje tak samo z każdej strony! Wybitne! :lol: :lol: :lol: :lol:

voitek
08-06-2012, 00:45
Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że to jest gra akcji a nie symulator sternika?
Szkoda, że nie czepiłeś się Jabłka Edenu. To dopiero bezmyślne. Wszystko jest bezmyślne

Sam Fisher
08-06-2012, 12:03
No fajnie fajnie, ale to element fabuły. Po prostu śmieszy mnie ten statek :lol: :D

kuroi
08-06-2012, 14:31
Jeśli nie zauważyliście, to to jest..... Gra. Wiecie? Może trudno w to uwierzyć, ale AC jest serią gier akcji, nie symulatorów historycznych stworzonych dla US marines... :roll:

Ostrzwtlumie
08-06-2012, 16:18
Zniszczyłeś mój światopogląd :cry:

voitek
09-06-2012, 13:08
http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=8297

kuroi
09-06-2012, 14:23
Jeśli wierzyć temu artykułowi, to ACIII zapowiada się bardzo miernie. Nie zmienili systemu walki? Boooriiing. Po kilku godzinach w Revelations nic tak na prawdę nie stanowiło przeszkody. Nawet przepakowani janczarowie nie byli straszni. Walka w tłumie była dziecinnie prosta i mało satysfakcjonująca.

10-06-2012, 22:32
Mam nadzieję , że naprawią debilny "bug" ? Nie wiem jak to nazwać . Chodzi mi o to , że podczas wykonywania kontry przy użyciu ukrytego ostrza nasz bohater zamiast skontrować to on jak debil wysuwa ukryte ostrze. Nie tylko ja mam z tym problem np. moi znajomi...

voitek
10-06-2012, 23:18
To musicie być wybitnie sprytni, bo u mnie wszystko zawsze było w porządku

voitek
12-06-2012, 03:14
[youtube:3rn23hwn]http://www.youtube.com/watch?v=gZrklEy9ohQ[/youtube:3rn23hwn]

Sam Fisher
12-06-2012, 14:00
Mam nadzieję , że naprawią debilny "bug" ? Nie wiem jak to nazwać . Chodzi mi o to , że podczas wykonywania kontry przy użyciu ukrytego ostrza nasz bohater zamiast skontrować to on jak debil wysuwa ukryte ostrze. Nie tylko ja mam z tym problem np. moi znajomi...
Z tą kontrą i ukrytym ostrzem to trzeba mieć lepsze wyczucie czasu.

19-06-2012, 22:36
Mam znakomite wyczucie czasu. Przegrałem już w Asasyny ponad 300h więc nie wmówisz mi , że grać nie umiem. Na trenowaniu kontry z ukrytym ostrzem poświęciłem 3h i zawsze mój bohater wysuwa ostrze zamiast kontrować. 3/10 kontr się udają ...

Ostrzwtlumie
20-06-2012, 16:59
Mam znakomite wyczucie czasu. Przegrałem już w Asasyny ponad 300h więc nie wmówisz mi , że grać nie umiem. Na trenowaniu kontry z ukrytym ostrzem poświęciłem 3h i zawsze mój bohater wysuwa ostrze zamiast kontrować. 3/10 kontr się udają ...
Jak poświecisz jeszcze 7h na trening to 10/10 prób się uda :P

kuroi
22-06-2012, 22:29
Mam znakomite wyczucie czasu. Przegrałem już w Asasyny ponad 300h więc nie wmówisz mi , że grać nie umiem. Na trenowaniu kontry z ukrytym ostrzem poświęciłem 3h i zawsze mój bohater wysuwa ostrze zamiast kontrować. 3/10 kontr się udają ...
Ja przegrałem w AC Revelations jakieś 30 godzin i pewnie z 9/10 prób mi się udaje, więc wątpię, by to była wina gry. ;)

william/kaszanka
23-06-2012, 11:44
Owszem wina gry to nie jest ;)

A tak wgl to co do statku jest to element, który będzie odrywał gracza od standardu ;)

voitek
02-07-2012, 15:37
[youtube:1t87mv7l]http://www.youtube.com/watch?v=n1OvvLH2w6Q[/youtube:1t87mv7l]

Ostrzwtlumie
10-07-2012, 21:50
Jakoś ostatnio cicho się zrobiło o grze(poza tym trailerem). A jeśli chodzi o serię jak wam sie podoba pomysł AC na wielkim ekranie? Dla mnie bomba!:D
Info: http://zakon-ac.info/newsy-n-836-Michae ... sins-Creed (http://zakon-ac.info/newsy-n-836-Michael-Fassbender-wybrany-do-glownej-roli-w-filmie-Assassins-Creed)

seba225
11-07-2012, 14:00
Fajnie :)

Ostrzwtlumie
13-07-2012, 11:13
O to nowy gameplay z Bostonu:
[youtube:11qla8p4]http://www.youtube.com/watch?v=bNgh5WiMbBM&feature=g-all-u[/youtube:11qla8p4]
Całę szczęście, że wreszcie dodali chowanie się za osłonami :D

Ostrzwtlumie
14-07-2012, 00:08
Tym razem zapowiedź co-op-a :D

http://zakon-ac.info/newsy-n-841-Wolf-P ... kooperacji (http://zakon-ac.info/newsy-n-841-Wolf-Pack-nowy-tryb-multiplayer-w-Assassins-Creed-III-z-trybem-kooperacji)

seba225
24-07-2012, 15:23
http://gry.onet.pl/wiadomosci/assasins- ... tykul.html (http://gry.onet.pl/wiadomosci/assasins-creed-iii-z-mnostwem-dlc,1,5197547,artykul.html)

Wiele DLC do nowego AC

Ostrzwtlumie
25-07-2012, 11:36
No sweet :D Po za kupienie kolekcjonerki trza kupić dodatki :/

Ostrzwtlumie
26-07-2012, 16:28
[spoiler:2qxwtu8l][youtube:2qxwtu8l]http://www.youtube.com/watch?v=NNun5cadecM[/youtube:2qxwtu8l][/spoiler:2qxwtu8l]

Reklama animusa stworzona przez Abstergo(w grze) :P Oraz wytłumaczenie nowych trybów gry....

kuroi
30-07-2012, 15:23
W prawdzie to jest temat o trójce, ale nie chce mi się odkopywac jakigos starego tematu.
Czy w AC: Brotherhood i Revelations wszelkiego rodzaju maczugi i i buzdygany(jednoręczne) mają jakąś przewagę nad mieczami? Czy różnią się czymś więcej oprócz animacji i statystyk konkretnych broni?

Andzia
30-07-2012, 17:19
Z tego co pamiętam z jednego z trailerów AC2 to ten rodzaj broni powoduje szybszy przyrost współczynnika rozpoznawalności

seba225
11-08-2012, 15:09
http://gry.onet.pl/wideo/assassins-cree ... 273,w.html (http://gry.onet.pl/wideo/assassins-creed-3-anvilnext-trailer,91273,w.html)

McRocker
22-08-2012, 07:35
Cała seria jest mega :D

Riko
25-09-2012, 10:13
Moje zamówienie na ACIII już poszło :) Nowe screeny robią wrażenie:
http://www.gram.pl/news_9wziGuu6_Assass ... zkach.html (http://www.gram.pl/news_9wziGuu6_Assassins_Creed_III_i_Assassins_Cree d_III_Liberation_na_nowych_obrazkach.html)
I nius z ostatniej chwili:
http://www.gram.pl/news_9wzjH,e0_Assass ... eenow.html (http://www.gram.pl/news_9wzjH,e0_Assassins_Creed_III_nie_bedzie_jedyn a_gra_o_Connorze_Wysyp_nowych_screenow.html)

seba225
26-09-2012, 15:19
Podano wymagania ...:) Na szczeście mam PS3 :D

http://www.gram.pl/news_8ATrGu28_Plotka ... d_III.html (http://www.gram.pl/news_8ATrGu28_Plotka_Czy_tak_wygladaja_wymagania_s przetowe_Assassins_Creed_III.html)

kuroi
27-09-2012, 09:38
Podano wymagania ...:) Na szczeście mam PS3 :D

http://www.gram.pl/news_8ATrGu28_Plotka ... d_III.html (http://www.gram.pl/news_8ATrGu28_Plotka_Czy_tak_wygladaja_wymagania_s przetowe_Assassins_Creed_III.html)

To nie są oficjalne dane. Nie nastawiałbym się tak bardzo.

Riko
27-09-2012, 12:09
To może nie, ale to już tak:
http://www.gram.pl/news_9wzjHeq6_Znamy_ ... d_III.html (http://www.gram.pl/news_9wzjHeq6_Znamy_wymagania_sprzetowe_Assassins_ Creed_III.html)

Ostrzwtlumie
19-10-2012, 17:58
Graliście w tą nową grę przeglądarkową?
http://assassinscreed.ubi.com/ac3/pl-pl ... y-webgame/ (http://assassinscreed.ubi.com/ac3/pl-pl/hacked-history-webgame/)
Szkoda że tylko 3 obrazki :( ale teraz jest kolejny etap z jakimś kodem ^^
http://zakon-ac.info/newsy-n-935-Wlaman ... p-wyzwania (http://zakon-ac.info/newsy-n-935-Wlamanie-do-historii-kolejny-etap-wyzwania)
Już nie wiele zostało :D
Jest też nowy filmik :>
http://zakon-ac.info/newsy-n-936-Nowy-z ... iec-swiata (http://zakon-ac.info/newsy-n-936-Nowy-zwiastun-Assassins-Cred-III-Desmond-Miles-i-koniec-swiata)

Aquila
20-10-2012, 19:07
Czyli dam radę u siebie pograć nawet na zalecanych, o ile to pewne dane. :) Aktualnie kończę II i zabieram się za Revelations.

voitek
31-10-2012, 05:03
http://tvgry.pl/?ID=2914

william/kaszanka
07-03-2013, 22:13
http://www.youtube.com/watch?v=qE8ayERHhD4

Edhardo
07-04-2013, 12:32
http://www.youtube.com/watch?v=5vG5yko7QXg fajnie zmontowane.
Pokończyłem wszystkie części i zabieram się za trójkę(teraz wyszła edycja Waszyngton z dodatkowymi misjami itp) trochę bez sensu że to Brytyjczycy są tu przedstawieni jak templariusze skoro twórcy USA byli masonami a oni byli w jakiś sposób powiązani z templariuszami

Andzia
07-04-2013, 14:35
http://www.youtube.com/user/hamps19/videos?view=0

Jeśli chcesz widzieć genialny montaż to polecam tego gościa :P Tylko trzeba czekać aż skombinuje filmik z AC3 i to na pewno nie będzie szybko

Edhardo
07-04-2013, 16:11
Muszę przyznać że zna się na tym co robi.Ale wolę filmik z muzyką Huntera.

Marat
16-11-2014, 04:50
Wie ktoś, czy ta gra pójdzie na PS4?

FireFighter
16-11-2014, 23:43
A jest w wersji na PS4?:D