PDA

Zobacz pełną wersję : Katastrofa kolejowa pod Szczekocinami.



Herod
04-03-2012, 11:47
http://www.tvn24.pl/-1,1737009,0,1,tak-mogla-wygladac-katastrofa,wiadomosc.html

http://www.tvn24.pl/-1,1736990,0,1,zgniatany-metal--swad--pisk-tylko-sie-modlilem,wiadomosc.html

Jakby ktoś, tak jak ja np. nie oglądał telewizji, ani nie słuchał radia.

Jak do tej pory 15 ofiar śmiertelnych.

Aquila
04-03-2012, 14:33
prezydent "bul" jedyne do czego się nadaje to oglaszanie zaloby, taka prawda niestety. ile razy w ostatnich latach mielismy oglaszana zalobe? po co politykierzy zjawiają sie w szpitalach ? lepiej by bylo gdyby pieniadze przeznaczone na przelot ich swity przeznaczyc na ludzi, ktorzy beda wymagac pomocy. wszyscy powazne, zadumane twarze a po czasie zostawia ludzi samych

Nezahualcoyotl
04-03-2012, 16:02
Co sie dziwisz skoro w XXIw jezdzimy skladami kolejowymi z lat 60,70 a pozniejsze zostaly przefarbowane na IC :? Szlag mnie trafia kiedy slysze jak ludzie wydaja gruba kase zeby sie dostac na drugi koniec Polski...stojac na korytarzu :shock: Na Zachodzie kupuje bilet i sie nie martwie o miejsce siedzace gdyz takie mam automatycznie w chwili zakupu zas tutaj upycha sie ludzi niczym bydlo lamiac wszystkie mozliwe przepisy o transporcie publicznym i przewozie ludzi :!:
Najgorsze ze Polacy zaakceptowali ten stan i wciaz podrozuja koleja narzekajac i wspierajac ten burdel...

Aquila
04-03-2012, 18:50
Co sie dziwisz skoro w XXIw jezdzimy skladami kolejowymi z lat 60,70 a pozniejsze zostaly przefarbowane na IC Szlag mnie trafia kiedy slysze jak ludzie wydaja gruba kase zeby sie dostac na drugi koniec Polski...stojac na korytarzu Na Zachodzie kupuje bilet i sie nie martwie o miejsce siedzace gdyz takie mam automatycznie w chwili zakupu zas tutaj upycha sie ludzi niczym bydlo lamiac wszystkie mozliwe przepisy o transporcie publicznym i przewozie ludzi

Niestety wiem o co chodzi :? kiedys w przejscu pomiedzy wagonami naliczylem 20 osob w tym matke z dzieckiem w wozku :|
Nie musze mowic, ze po dotarciu na miejsce musialem dojsc do siebie.

glaca
09-03-2012, 08:39
http://niezalezna.pl/uploads/foto/2012/03/okladka_szczekocin.jpg
jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości kto za tym stał :twisted:

adriankowaty
09-03-2012, 13:50
Co sie dziwisz skoro w XXIw jezdzimy skladami kolejowymi z lat 60,70 a pozniejsze zostaly przefarbowane na IC Szlag mnie trafia kiedy slysze jak ludzie wydaja gruba kase zeby sie dostac na drugi koniec Polski...stojac na korytarzu Na Zachodzie kupuje bilet i sie nie martwie o miejsce siedzace gdyz takie mam automatycznie w chwili zakupu zas tutaj upycha sie ludzi niczym bydlo lamiac wszystkie mozliwe przepisy o transporcie publicznym i przewozie ludzi

Niestety wiem o co chodzi :? kiedys w przejscu pomiedzy wagonami naliczylem 20 osob w tym matke z dzieckiem w wozku :|
Nie musze mowic, ze po dotarciu na miejsce musialem dojsc do siebie.
Oj, panie kolego. Ja dwa lata temu jechałem do Warszawy, to miałem lepiej: przedziały przepełnione, a na korytarzu upychało się 30 (sic :!: ) osób (ja, dwie matki z dziećmi...). A najlepsze było w Częstochowie: jakieś babsko, o specyficznym zapachu wtoczyło się do wagonu, wywalało ludzi z przedziałów, mówiąc: "jestem stara, przebyłam 9 dni pieszo na Jasną Górę" :D . Nie muszę chyba mówić, że ją ochrona zabrała...