PDA

Zobacz pełną wersję : TSUNAMI to OSZUŚCI !!!!



gribol
05-03-2012, 12:52
Klan Tsunami, który obecnie chce wygrać ligę w Szogunie2 to oszuści, statsiarze i quitterzy. I dlatego, że tacy ludzie są na 1 miejscu, nie lubię Szoguna. Mają chłopca do bicia Kleiner Waller, który ma 100 zwycięstw i 2000 porażek. Jeżeli dołączam się do ich gry 1v1 to zawsze wychodzą, na moim profilu jest kilka zdjęć z ich ucieczek.

Amrod
05-03-2012, 13:05
E tam, to żeś odkrył ;P Jeszcze niech Saint dołączą do nich (czyżby się podzielili!?) to będzie wiadomo przynajmniej, że są w jednym miejscu.

Wielki Mistrz Malborka
09-03-2012, 18:28
Tak samo jak huntsmani, chcą dropnąć nas HoE i RON do 2 ligi ponieważ według nich oba nasze klany oszukują, najlepsze jest to że żaden polski klan nie oszukuje a oni nas wyganiają właśnie dropując...

adi
01-04-2012, 10:50
To po co oni graja jak tak "graja"?:D. Przeciez to nie ma zabawy i szkoda czasu na takie glupoty.

Amrod
01-04-2012, 11:12
Widocznie mają z tego zabawę.

][G][ illusionist
01-04-2012, 21:59
Każdy w duszy jest trollem. tylko nie każdy to okazuje. Oni jak najbardziej tak. ^^

adi
04-04-2012, 15:50
Albo to zbior graczy z powaznymi kompleksami i w taki smieszny sposob je zaspokajaja :)

Wielki Mistrz Malborka
04-04-2012, 17:14
pewnie uważają się za jakichś graczy niosących sprawiedliwość poprzez dropowanie więcej razy niż ich domniemane ofiary

Wielki Mistrz Malborka
12-04-2012, 14:15
Taka mała przestroga odnośnie oszukiwania/braku honoru.
http://steamcommunity.com/id/9999989997 ... 6793363636 (http://steamcommunity.com/id/9999989997911112/screenshot/577827436793363636)
http://steamcommunity.com/id/9999989997 ... 6793368804 (http://steamcommunity.com/id/9999989997911112/screenshot/577827436793368804)
To nie tsunami ale nie ma sensu robić nowego tematu.

Amrod
12-04-2012, 16:40
Sprytne :D

gribol
13-04-2012, 06:58
Taka mała przestroga odnośnie oszukiwania/braku honoru.
http://steamcommunity.com/id/9999989997 ... 6793363636 (http://steamcommunity.com/id/9999989997911112/screenshot/577827436793363636)
http://steamcommunity.com/id/9999989997 ... 6793368804 (http://steamcommunity.com/id/9999989997911112/screenshot/577827436793368804)
To nie tsunami ale nie ma sensu robić nowego tematu.

O całym klanie [HUSARIA] mam bardzo złe zdanie, a ten "dżentelmen" tylko jest ich potwierdzeniem.

Wielki Mistrz Malborka
03-12-2012, 21:57
A teraz klan który z Husarią ma bardzo bliskie stosunki (ciekawe dlaczego) zaprezentował się po raz kolejny z najlepszej strony!

http://www.youtube.com/watch?v=wtqWb6IKqVY

Wielki Mistrz Malborka
24-08-2014, 02:41
Takie coś na pocieszenie, kiedyś tutaj na polskiej scenie widziałem mnóstwo kłótni, teraz u nas nastały czasy zgody za to za granicą ciągle ostro ;). W Napoleonie gdzie multi jest chyba nawet żywsze niż w Rome II ostatnio nieźle się porobiło i wszystkie największe klany się ze sobą pokłóciły. A jako reprezentant SUNTZU, które ze wszystkimi się lubi tylko się temu przyglądam i cieszę się, że mam to wszystko za sobą.

Dziś dostałem zaproszenie do pewnej grupy, w której rozgorzała dyskusja: http://steamcommunity.com/groups/A_Clash_Of_Clans#announcements/detail/164700073963754110 . Kłótnia pomiędzy HMG, TNC, MGL, HC, VIRUS i ACL oraz jak się okazuje kilkoma innymi klanami o których nawet nie słyszałem trwa już chyba z rok a w ostatnich miesiącach tylko nabiera rumieńców. Dlatego mam też nadzieję, że uda nam się na Polskiej scenie wzbudzić równie silne emocje lecz pozytywne.

Wald
24-08-2014, 16:03
Hehehe, te klanowe kłótnie to najżałośniejsze co może być, w multi się gra dla zabawy a nie o złotą pietruchę.
Dodatkowo tu jest spokój bo tu niema nawet komu się kłócić. :lol2:

( ͡º ͜ʖ ͡º)
24-08-2014, 16:54
Wszelkie kłótnie są oznaką tego, że społeczność graczy tętni życiem itp. a brak kłótni u nas nie jest oznaką kultury czy wysokiego poziomu, tylko po prostu małej aktywności wśród polskich graczy, więc według mnie nie ma się z czego cieszyć.

Samick
24-08-2014, 17:14
Dodatkowo tu jest spokój bo tu niema nawet komu się kłócić.


tylko po prostu małej aktywności wśród polskich graczy, więc według mnie nie ma się z czego cieszyć.

Tudzież małej aktywności na forum graczy stawiających na grę wieloosobową. :)

Wald
24-08-2014, 17:29
Wszelkie kłótnie są oznaką tego, że społeczność graczy tętni życiem itp.

Taaa, życiem chamstwa i prostactwa które nie potrafi grać dla grania tylko się kłóci kto więcej czasu zmarnował na siedzenie przed ekranem.

Można grać i mieć społeczność która gra z zasadami, scena multi w której odbywają się te kłótnie, przedstawia właśnie swój poziom....

Presidente
24-08-2014, 17:36
Taaa, życiem chamstwa i prostactwa które nie potrafi grać dla grania tylko się kłóci kto więcej czasu zmarnował na siedzenie przed ekranem.

Można grać i mieć społeczność która gra z zasadami, scena multi w której odbywają się te kłótnie, przedstawia właśnie swój poziom....
No oczywiście, że fajnie jak się gra z kulturalnymi graczami. Tyle, że im więcej osób gra tym większa szansa na trafienie flamerów, chamów, debili etc. W każdej grze. Szczególnie jeśli gramy z randomowymi graczami

Wald
24-08-2014, 17:45
No tak, nie ma idealnych graczy i zawsze się trafi odsetek tych złych, dlatego przy organizacji jakiejś społeczności graczy obowiązkowo muszą iść twarde zasady stawiające na "kulturę" a które ograniczą udział takich delikwentów, pisze tu o forum a nie o samej grze, żebym nie został źle zrozumiały.

Arroyo
24-08-2014, 18:13
Jak dla mnie to trochę jest tak:
+drama - jeden klan kłóci się z drugim. Wszelakie inne klany pragną się wypowiedzieć w tej sprawie. Działa to trochę jak te znane dramy na YT (przykładów nie muszę podawać, wystarczy wpisać w YouTube słowo 'Drama')
+Z drugiej strony jeśli każdy klan miałby się ze sobą kłócić, to byłaby jak dla mnie to zwykła żenada. Ja rozumiem, że ktoś może nie cierpieć kogoś, ale też nie widzę powodu, by wciągać w to inne klany.
+To, co pokazał Wielki Mistrz Malborka z SUNTZU wystarczająco pokazuje, jaki niski poziom prezentują tamte klany zagraniczne (Od razu mówię, że nie wszystkie. Zdarzają się takie dobre klany jak AG czy IDE)

( ͡º ͜ʖ ͡º)
24-08-2014, 18:16
No tak, nie ma idealnych graczy i zawsze się trafi odsetek tych złych, dlatego przy organizacji jakiejś społeczności graczy obowiązkowo muszą iść twarde zasady stawiające na "kulturę" a które ograniczą udział takich delikwentów
Ciężko egzekwować twarde zasady w społeczności w sieci, gdzie każdy jest anonimowy i tak naprawdę nic mu nie możesz zrobić.

pisze tu o forum a nie o samej grze, żebym nie został źle zrozumiały.
Problem w tym, że większość graczy multi z tego co wiem, w ogóle nie zagląda na to forum.

Wald
24-08-2014, 18:34
Ciężko egzekwować twarde zasady w społeczności w sieci, gdzie każdy jest anonimowy i tak naprawdę nic mu nie możesz zrobić.
Tu nie ma problemu, ban na forum i ignor podczas gier multi i po sprawie dla gościa który lubi burdy.

Problem w tym, że większość graczy multi z tego co wiem, w ogóle nie zagląda na to forum.
A to już swoją drogą, że forum nie robi nic aby to zmienić czy przyciągnąć uwagę tych gracze, zresztą ten dział jest tak zakopany, że swobodnie można się uznać za archeologów... :lol2:

Samick
24-08-2014, 18:49
A to już swoją drogą, że forum nie robi nic aby to zmienić czy przyciągnąć uwagę tych gracze, zresztą ten dział jest tak zakopany, że swobodnie można się uznać za archeologów...

Termin forum odnosi się do całego forum, nie tylko bazy danych, także jego użytkowników. Możesz poczuć się współodpowiedzialny za obecny stan i zaproponować jakie widziałbyś działania by to zmienić.

Wald
24-08-2014, 19:10
Ja już przedstawiłem gdzieś cały projekt reanimacji lub względnego podniesienia tego co zostało i nie wiem czy jeszcze raz to pisać bo chyba nie do mnie to należy. Na obecną chwile mało co on się zmienił w mojej głowie mimo pewnych modernizacji.
Tak, masz racje, mogę się poczuć współodpowiedzialny za to, że nie doprowadziłem do wdrożenia tego planu bo inaczej już by to wyglądało.

Samick
24-08-2014, 19:23
Tak, masz racje, mogę się poczuć współodpowiedzialny za to, że nie doprowadziłem do wdrożenia tego planu bo inaczej już by to wyglądało.

Lepiej późno niż wcale. ;)

Wald
24-08-2014, 19:30
Lepiej późno niż wcale. ;)
Nie rozumiem. Co to ma do rzeczy?

Samick
24-08-2014, 19:46
Nie wiem w którym miejscu jest to niejasne dla Ciebie, ale gotów jestem to przełożyć łopatologicznie: doprowadź do wdrożenia tego, skoro wcześniej tego nie zrobiłeś. Dopóki forum istnieje, dopóty masz czas.

Wald
24-08-2014, 19:53
Nie wydaje mi się abym miał na obecną chwile taką moc na forum bym uczynił taki cud. :)

Wielki Mistrz Malborka
24-08-2014, 22:28
Jutro będzie spotkanie gdzie mamy ustalić nowy wygląd działu multiplayer. Osobiście mam kilka pomysłów, mam nadzieję, że w połączeniu z waszymi dadzą efekt. Za czasów Shoguna 2 Contry też był kłótnie pomiędzy -HoE- i SB. Era Shoguna się skończyła -RON- się rozproszył i grają sobie jedni w to drudzy w tamto, -HoE- najpierw grało na Empire, potem przeszło na Shoguna a po tych kłótniach w Polsce i oszustach z Tsunami itp postanowili olać TW i teraz całkiem nieźle im idzie na scenia wota.

Może się na spotkaniu trochę pokłócimy jeśli będą sprzeczne pomysły ;) Jedno jest pewne, że trzeba to zmienić i w danym momencie każda zmiana powinna być na plus.

mackoff
25-08-2014, 09:05
Jutro będzie spotkanie gdzie mamy ustalić nowy wygląd działu multiplayer. Osobiście mam kilka pomysłów, mam nadzieję, że w połączeniu z waszymi dadzą efekt. Za czasów Shoguna 2 Contry też był kłótnie pomiędzy -HoE- i SB. Era Shoguna się skończyła -RON- się rozproszył i grają sobie jedni w to drudzy w tamto, -HoE- najpierw grało na Empire, potem przeszło na Shoguna a po tych kłótniach w Polsce i oszustach z Tsunami itp postanowili olać TW i teraz całkiem nieźle im idzie na scenia wota.

Może się na spotkaniu trochę pokłócimy jeśli będą sprzeczne pomysły ;) Jedno jest pewne, że trzeba to zmienić i w danym momencie każda zmiana powinna być na plus.

Nie trzeba żyć historią.

Nie trzeba też się kłócić - co pokazują Czwartki z Antykiem chociażby - przedstawiciele praktycznie wszystkich polskich klanów grają razem co Czwartek i czerpią z tego dużą radość a także jak sam wiesz angażują się w tworzenie np. bitew historycznych czy pomoc w organizacji mini turniejów (ostatni turniej o tytuł Prefekta).

Trzeba na tym bazować i ten model próbować wykorzystać przy organizacji przedsięwzięć Polskiej Sceny Klanowej.

Jestem przekonany że się da i że wcale nie jest to trudne - trzeba tylko trochę zmienić podejście, często z takiego "ja tu jestem długo i wygrałem dużo to co ja będę się z tymi młodszymi stażem integrował i organizował - przecież wiem lepiej niż oni".

Ja po Czwartkach mam przekonanie że się da bo to właśnie co tydzień robimy...

Samick
26-08-2014, 17:03
Jutro będzie spotkanie gdzie mamy ustalić nowy wygląd działu multiplayer. Osobiście mam kilka pomysłów, mam nadzieję, że w połączeniu z waszymi dadzą efekt. Za czasów Shoguna 2 Contry też był kłótnie pomiędzy -HoE- i SB. Era Shoguna się skończyła -RON- się rozproszył i grają sobie jedni w to drudzy w tamto, -HoE- najpierw grało na Empire, potem przeszło na Shoguna a po tych kłótniach w Polsce i oszustach z Tsunami itp postanowili olać TW i teraz całkiem nieźle im idzie na scenia wota.

Może się na spotkaniu trochę pokłócimy jeśli będą sprzeczne pomysły ;) Jedno jest pewne, że trzeba to zmienić i w danym momencie każda zmiana powinna być na plus.

Jakaś konkluzja? Skrót propozycji? Coś przeszło? Coś odrzucono?

Wielki Mistrz Malborka
27-08-2014, 02:11
Propozycje mam na razie w swojej głowie a spotkanie przeniesiono na jutro (technicznie dziś)