PDA

Zobacz pełną wersję : Mod (LME) La montée de l'E się nie włącza - pomocy !



Orzello
13-03-2012, 17:03
Witam
Mam problem :| Zainstalowałem MOD (LME) La montée de l'Empire 2.1, wszystko zgodnie z instrukcją, wersję mam czystą, oryginalną.Gdy włączam grę przez steam pokazuję się tylko obraz startowy oraz zamiast kursoru takie kółko(znaczy, że trzeba czekać) po chwili wywala mnie do windowsa i piszę , że "napoleon total war przestał" działać :o.Mam Windowsa 7 professional 64bit, najnowsze sterowniki do karty graficznej, jak uruchamiam "Jako administrator" oraz ze zgodnością z systemem 7 to dalej to samo :(( pomocy!

Pozdro
Mateusz

Orzello
13-03-2012, 17:39
pomoże ktoś?

Orzello
13-03-2012, 21:11
Już problem rozwiązany :) nie miałem LME2 Music Pack.Warto zauważyć, że w polskiej instrukcji na forum nie ma takiego polecenia żeby ściągnąć ten plik, na twecenter.net jest :evil:

Niko
14-03-2012, 13:09
LME2 Music Pack nie jest wymagany (przynajmniej u mnie). Ja nie musiałem niczego takiego ściągać aby uruchomić moda.

EDIT

Gdy pisałem instrukcję nie było takiego punktu o Music Pack. Teraz rzadko jestem na forum więc nie miałem kiedy tego dopisać. Aczkolwiek niedawno instalowałem na nowo LME i nie musiałem pobierać tego pliku. Robiłem tak jak jest w instrukcji i wszystko było ok.