PDA

Zobacz pełną wersję : Usuniecie pkt regulaminu + kara dla Hallera



Joopiter
24-03-2012, 11:52
Dwie sprawy, pierwsza:


7.Organizacja gry
c) Regulamin ten jest podstawą. Jeśli gracze dojdą do porozumienia, mogą utworzyć inną jego formę, ujmując bądź dodając jakieś punkty z głównego.
d) Z puntku 7c wyłączone są wielkie kampanie.Podpunkt d) nijak ma się do rzeczywistości. Chociażby ograniczenie oblężeń w wk33 - jest to dodanie jakichś punktów do regulaminu, a mamy tu WKO.
Proponuję usunąć podpunkt 7d. Wydaje mi się to na tyle oczywiste, że nie poddaję tego pod dyskusję ogólną, tylko od razu przedstawiam jakże wszechpotężnemu Kolegium.
Druga:

Proponuje Hallera na czarną listę,z tego co wiem zrobił 2 raz to samo,czyli po prostu sobie olał KO,choć na gg często go widuje,to nie odpisuje na wiadomości...


Proponuje Hallera na czarną listę,z tego co wiem zrobił 2 raz to samo,czyli po prostu sobie olał KO,choć na gg często go widuje,to nie odpisuje na wiadomości...Odpowiedź Hallera na pytanie, czy będzie robił tury:

nie bardzo. Po co znów narażać się na opieprz ze bla bla bla. Byłem ponad 2 tyg poza domem, nie miałem prawie wcale dostępu do neta. Nie miałem możliwości robienia tur, a o poinformowaniu na forum o nieobecności jakoś nie myślałem​Także jestem za czarną listą.
Osobiscie jestem za usunieciem tego punktu i ukaraniem Hallera. Prosze wszystkich o zajecie stanowiska w obu sprawach.

Rapsod
24-03-2012, 11:54
Ten punkt d i tak jest martwy. W końcu powstawały Wielkie Kampanie i bez paktów.

Dlaczego Haller w ogóle wrócił do gry? Kogoś się na listę wrzuca nie bez powodu. Potem inni się burzą, aby grał, bo nie ma kompletu. Potem znowu marudzą, bo ktoś opuszcza grę...

Zachar
24-03-2012, 11:55
jestem za usunięciem i za ukaraniem Hallera

Avasil
24-03-2012, 13:00
Też za usunięciem, co do Hallera, to nie wiem czy wpisywanie go na czarną listę ma sens, bo pewnie już nawet grać nie będzie sam z siebie, tak to wygląda :P

Joopiter
24-03-2012, 15:44
Dlaczego Haller w ogóle wrócił do gry? Kogoś się na listę wrzuca nie bez powodu. Potem inni się burzą, aby grał, bo nie ma kompletu. Potem znowu marudzą, bo ktoś opuszcza grę...
Bo nie mozemy od razu zakazywac komus grac w KO po 1/2 przewinieniach, a przynajmniej nie mozemy z uwagi na ustalone dotad przepisy. To juz trzecie jego wykroczenie wiec tym razem dostanie zakaz calkowity.

Glos Abu nie ma juz znaczenia, "wyroki" jednoglosne.

Abu Yusuf
25-03-2012, 09:57
Glos Abu nie ma juz znaczenia, "wyroki" jednoglosne.

Dzięki, ale jednak się wypowiem, że zasada już jest zbędna, a ludzie pokroju hallera zniechęcają nowych do gry, więc do piekła z nimi. Pytanie brzmi - gdzie jest bohun?! :D

btw, może przejdziemy na aklamację? :D