PDA

Zobacz pełną wersję : Terminarz turniejów TotalWar.ORG.PL



Amrod
26-03-2012, 16:38
[center:1wl4wqci]Terminarz turniejów TotalWar.ORG.PL[/center:1wl4wqci]

Rok 2012

marzec - "Shogun 2 Contra" (Shogun2, awatar, podwójna eliminacja)[/*:m:1wl4wqci]
marzec - "Turniej Morski" (Empire, faza grupowa + pojedyncza eliminacja) - dyskusja (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=83&t=9944)[/*:m:1wl4wqci]
maj - Napoleon (Napoleon, podwójna eliminacja)[/*:m:1wl4wqci]
wakacje - "Shogun 2 Pro" (Shogun2, klasyk, pojedynacza eliminacja)[/*:m:1wl4wqci]
wrzesień - Superliga Medieval 2 (Medieval2, pojedyncza eliminacja) - dyskusja (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=83&t=9110) - ???[/*:m:1wl4wqci]
kwiecień/maj albo wrzesień - Mistrzostwa Polski w Zmierzchu Samurajów (FOTS, awatar, pojedyncza eliminacja)[/*:m:1wl4wqci]
wrzesień/październik/listopad - Superliga (Shogun2/FOTS, awatar) - dyskusja (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=83&t=8994)[/*:m:1wl4wqci]



pomarańczowy - aktualnie trwające turnieje, koniec zapisów
??? - turnieje o nieokreślonym statusie

Orientacyjny zarys planowanych turniejów na portalu TotalWar.ORG.PL. Organizacją turniejów zajmuje się specjalna grupa Szachistów. Rozpoczęcie turniejów będą zawyczaj poprzedzać tematy dyskusyjne zakładane w dziale Turnieje (http://forum.totalwar.org.pl/viewforum.php?f=83). Turniej w każdej chwili może zostać anulowany/przesunięty/zmieniony.

Zapraszamy do dyskusji w tym temacie odnośnie propozycji zorganizowania turnieju.

DonVega
29-03-2012, 11:01
Fajnie - ale pytanko - przewidujecie turnieje zespołowe np: 2v2 :) ?? bo tego typu turniejów to jak na lekarstwo. Wiadomo 3v3 to może być mało chętnych ale 2v2 ........

Wielki Mistrz Malborka
29-03-2012, 13:43
Jest od kilku dni o 2v2 na napoleonie :roll:

DonVega
29-03-2012, 18:31
Oki nie zauważyłem :) - Dobra Napek jest - a co z Szogunem :) ?? - Tu się można spodziewać większej frekwencji :)

Wielki Mistrz Malborka
29-03-2012, 21:18
Masz na szogunie Contrę, będzie na fotsie i jeszcze w wakacje na klasyku - 3 turnieje to sporo.

DonVega
29-03-2012, 21:37
To wiem - czytać umiem ale to zabawy 1v1 a ja się pytam o 2v2.......czy w ogóle przewidujecie coś więcej niż 1v1.
Jak już pytacie się o Napka 2v2 to o Szoguna tez by się przydało :)
Dziękuje :)

Wielki Mistrz Malborka
29-03-2012, 22:00
Może na klasyku przemienimy w 2v2 albo fots 2v2

DonVega
30-03-2012, 14:34
Jeśli mogę coś zasugerować - to raczej bym widział 2v2 w turnieju PRO ( mistrosztwa polski na podstwce były 1v1 i Contra też) mistrzostwa POLSKI na fots ale też na klasyku :) z tego w względu że avtary nie są potrzebne do rozgrywki i można grać zarówno starym szogunem jak i nowym a wiemy że po ostatnim patchu niektórym avatary z podstawki siadły - ale raczej decyzja będzie po waszej stronie :)

Amrod
30-03-2012, 16:21
Faktycznie, zabrakło drużynowych. Wydaje mi się, że FOTS nadawałby się na 2vs2. Liczymy na Wasze głosy.

Wielki Mistrz Malborka
30-03-2012, 17:51
Fotsa będę miał jutro ale znam sporo relacji kumpli którzy go mają i myślę że fots może być 2v2 a pro można se nawet odpuścić

seba225
15-04-2012, 13:19
A z RTW na turniej moze ktoś chętny i czy może coś jest z ta gra planowane?

Wielki Mistrz Malborka
15-04-2012, 14:01
Na ostatnich igrzyskach byłą tak mała frekwencja że zrezygnowaliśmy z ponownych edycji.Kolejny turniej na romie może bedzie dopiero w 2013 lub gdy wyjdzie rome 2.

alek pl
17-04-2012, 20:19
Jesli panowie zaplanujecie turniej 2v2 na HoE mozecie liczyc. Frekfencja powinna byc spora z naszej strony.

Klasyk bez opcji avatara nie sadze by cieszyl sie wielka popularnoscia, bo jak sami wiecie armia skrojona pod siebie to to co Shogun wniosl najciekawszego.

Amrod
17-04-2012, 22:12
Z klasykiem jest taki problem, że de facto oni tego trybu nie naprawiają, nie balansują, nie patchują. Aczkolwiek z pewnymi restrykcjami byłby bardzo grywalny ze względu na umiejętności specjalne jednostek i dość długi czas walki. Jednak póki co Shogun 2 na klasyku odkładamy w niedaleką przyszłość. Co do 2na2 to na pewno zrobimy. Dawno nie było teamówek, ale damy jeszcze trochę czasu graczom na levelowanie. Sugesite co do zasad będą bardzo cenne. Może w wakacje zrobimy zamiast klasyka właśnie 2vs2, chociaż wakacje to chyba nie jest do końca udany pomysł. Może jakiś inny okres?

Wielki Mistrz Malborka
17-04-2012, 23:13
Przecież było mówione że będą już2 turnieje 2v2 jeden na FOTSie co zadowoli fanów szoguna i jeden na Napoleonie co... .Robienie kolejnego turnieju na zwykłym szogunie 2v2 byłoby bez sensu, będzie klasyk w wakacje i będzie to luźniejszy turniej.

alek pl
18-04-2012, 21:56
Mistrzu sorki za taka uwage ale jak na razie widze totalna cisze w temacie turnieju na napoleonie 2v2. Kilku chetnych wiec moze zrobmy teraz na podstawce 2v2 a pozniej w falls jak poprawia co nieco, co powinno zadowolic specjalistow od napoleona poniewaz sa dosc zblizone co do taktyki.

Wielki Mistrz Malborka
18-04-2012, 23:38
To że w temacie wypowiedziało się mało osób nie znaczy że mało osób się zgłosi - zresztą turnieje 2v2 zawsze są mniejsze i bardziej "niszowe" niż 1v1.Zresztą jest to już zaplanowane i będzie jak ma być. 2 równoległe turnieje w Napku 1v1 i 2v2.Ja widzę że ty byś zrobił 5 turniejów w szoguna a o innych seriach zapomniał.A FOTS różni się znacząco od napoleona, chociażby bugami, czworobokami, dopracowaniem, AI, budynkami, świtą, mocą kawalerii itp itd.Dla mnie choć trochę podobne to dwie zupełnie inne gry.

william/kaszanka
22-04-2012, 19:40
Proponowałbym rozważyć turniej na wspaniałym modzie Napoleonic 3 Total War

http://forum.totalwar.org.pl/viewforum.php?f=377 <--- Team na org.

Uważam, że mod jest świetny i dużo ludzi w niego gra. Napewno klan IPL, TWB i myślę, że wielu innych graczy ;)

Wielki Mistrz Malborka
22-04-2012, 20:00
Nie robimy turniejów na modach, nie robiliśmy i raczej robić nie będziemy. Chyba że dawno dawno temu jakiś był a ja go nie pamiętam.

Marcin 1984
30-07-2012, 15:26
Przydałoby się aktualizować rozkład jazdy ;)