PDA

Zobacz pełną wersję : Mod The third age zachodnia bruzda



diabel1989
30-03-2012, 11:33
hej mam problem a mianowicie gram w moda the third age i nie moge znalesc zachodniej bruzdy a gandalf tam musi isc po konnice prosze powiedzcie mi gdzie ona jest

Araven
30-03-2012, 13:51
hej mam problem a mianowicie gram w moda the third age i nie moge znalesc zachodniej bruzdy a gandalf tam musi isc po konnice prosze powiedzcie mi gdzie ona jest
viewforum.php?f=366 (http://forum.totalwar.org.pl/viewforum.php?f=366) tu jest temat o modzie Third Age i tam zadaj pytania na ten temat. W Podzamczu piszemy o grze na dodatku kingdoms a nie o modach. :mrgreen:

Edit: A Zachodnia Bruzda to pewnie gdzieś w Rohanie jest.

PlanB
30-03-2012, 13:51
Zły dział

Samick
30-03-2012, 16:13
Zachodnia Bruzda to Zachodnia część Riddermarchii. Czyli ta część, najbliższa Wieży nad Iseną. ;)

diabel1989
30-03-2012, 17:30
Jeszcze raz mam pytanie bo zamkneli tamten temat gdzie dokladnie jest ta zachodnia bruzda jakiej wiezy nad isena ? prosze opiszcie mi to dokladnie bo nie moge przejsc misji gandalfem

Samick
30-03-2012, 18:08
1) Jak zamknęli temat, to nie zakładamy po raz trzeci tego samego tematu.
2) Jak zamknęli piszemy do jakiegoś moderatora, by go otworzył na nowo.
3) Radzę przeczytać Trylogię Tolkiena z naciskiem na Dwie Wieże, bo z filmu mało wynika, ale skoro nie ma czasu bo Szary Pielgrzym potrzebuję pomocy...
4) Isena, taka rzeka, po wpisaniu w google, druga pozycja od góry, nad Iseną leży... Isengard, siedziba Białego Czarodzieja, przewodniczącego Białej Rady, który przez korzystanie z Palanthiru umieszczonego w Orthanku, tym czarodziejem był... Saruman Biały, a potem Kolorowy, czy jak się tam okrzyknął. Gandalf ruszył szukać Eomera, który wygnany z Edoras przez Theodena, był jedynym walczącym z orkami Białej Ręki. Czyli tyle połączenia książki z filmową fikcją. Po prawdzie to Eomer krążył po zachodnich stronach Rohanu i tępił bandy orków.

diabel1989
30-03-2012, 20:46
to inaczej spytam jak przejsc ta misje ?

tomciopogromcio
04-04-2012, 13:54
Zachodnia bruzda to prowincja pomiędzy Helmowym Jarem a Isengardem, bliżej Isengardu. Nie wiem, czy nawet nie graniczy od południa z prowincją gdzie stolicą jest właśnie Isnegard. Bo nie mam już tego moda ;]. Od dawna :P.