PDA

Zobacz pełną wersję : Ein Prussien neuen Kommandiren Garnizonen



Mefisto7
31-03-2012, 12:54
Guten Tag kampanijni.
Narzekasz na samotność pośród pól bitewnych początku XIXw? Zewsząd otaczają Cię durni, sztuczni ignoranci, z którymi nawet sobie nie powspółzawodniczysz? Garnizon tandemowych przydziałów oficerskich zmieni to!
Oto baza kontaktów chętnych do gry w Kampanię Online na Napoleon: Total War! A jak nie na kampanię, to i na bitwę.
Niech Wiedeń obroni się przed francuską plagą! Nie pozwólcie, by jego obroną zajmowali się Sztuczni Ichni szeregowi...



TO JEST BAZA KONTAKTÓW DO POJEDYNKÓW 1vs1! OD KIEDY NA TYCH TYTUŁACH JEST HOT-SEAT, ŻEBY MYŚLEĆ INACZEJ? NIE, NIE JEST TO JAKAŚ NOWA KO NA KILKUNASTU GRACZY...

-Mefisto(mefisto7)
-Adi(adi) (szuka maniaka)
-Mnil
-Miskor (miskor)
-Wielki Mistrz Malborka {tylko bitwy}
-Khomaniac
- Byakuyakuchiki
- Jeremi Wiśniowiecki
- Suchy123
- daretti
-
-
-
-
-
-
-
-
-
...

william/kaszanka
01-04-2012, 12:46
-Mefisto
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
...

Mefisto7
01-04-2012, 21:03
Tak jak przy Empire - tak tu będę aktualizował. :)

adi
03-04-2012, 22:16
Dobrze trafilem? xD. Szukam gracza do kampanii w NTW. Najlepiej maniak, ktory moze grac codziennie po 4 h i fajnie byloby jakby mial jakies pojecie o strategii. Zapraszam.


P.S. A i graczom uciekienierom , to podziekuje. Szkoda mojego czasu przede wszystkim jak i waszego ;)

Zeby jakos sensownie zagrac w kampanie, to trzeba jej troche czasu poswiecic. Stad taki intensywny grafik.Np. raz na tydzien 2 h to szkoda czasu bo to pare tur a jak bitwa wpadnie to 1 h na sama bitwe. I powiedzmy po miesiacu bedzie za nami 4 sesje razem 8h , to sie rowna z 10-15 tur mniej wiecej i to wcale nie jest duzo. Komus sie odwidzi,czy cos wypadnie(moze w ciaze zajdzie)i po kampie.

Mefisto7
03-04-2012, 22:24
No wreeeeszcie jakiś chętny! :D Jak miło. Myślałem, iż to przedsięwzięcie spaliło na panewce.

Wielki Mistrz Malborka
08-04-2012, 01:01
Ja chętny na bitwy pisać na steam link (http://steamcommunity.com/id/9999989997911112)

miskor
08-04-2012, 12:36
Dorzucę swoje zgłoszenie do kampanii (z zaangażowaniem ale nie maniakalnym :D )
http://steamcommunity.com/profiles/76561198024396594/

Byakuyakuchiki
01-09-2013, 18:26
Szukam kogoś na kampanie ;) najlepiej jak wy miał 2-4h dziennie. Bitwy automatyczne: 1 przy bitwach mam lagi ;(, 2 nie umiem i nie lubię bitew ;).Napoleona mam dopiero 3dni ale grałem kiedyś w Medieval 2, Rome total war, Empire total war ;).Jak już napisałem o Rome to mogę też w bitwy pograć (mógł wy ktoś mnie nauczyć trochę jak wygrywać bitwy ;D).

adi
03-09-2013, 11:37
Szukam kogoś na kampanie ;) najlepiej jak wy miał 2-4h dziennie. Bitwy automatyczne: 1 przy bitwach mam lagi ;(, 2 nie umiem i nie lubię bitew ;).Napoleona mam dopiero 3dni ale grałem kiedyś w Medieval 2, Rome total war, Empire total war ;).Jak już napisałem o Rome to mogę też w bitwy pograć (mógł wy ktoś mnie nauczyć trochę jak wygrywać bitwy ;D).

Czesc,stary wtrace swoje trzy grosze:P Masz lagi przy bitwach i chcesz grac automaty oraz juz tam mniejsza nie umiesz grac;). Nie wroze Ci zbyt wielu ochotnikow do grania. Najpierw zalatw te lagi pozniej pogadamy;)

Jeremi Wiśniowiecki
19-09-2013, 15:31
Chętnie rozegram kampanię na więcej osób. Ktoś chętny ? :)

Byakuyakuchiki
26-09-2013, 18:52
Szukam kogoś na kampanie ;) najlepiej jak wy miał 2-4h dziennie. Bitwy automatyczne: 1 przy bitwach mam lagi ;(, 2 nie umiem i nie lubię bitew ;).Napoleona mam dopiero 3dni ale grałem kiedyś w Medieval 2, Rome total war, Empire total war ;).Jak już napisałem o Rome to mogę też w bitwy pograć (mógł wy ktoś mnie nauczyć trochę jak wygrywać bitwy ;D).

Czesc,stary wtrace swoje trzy grosze:P Masz lagi przy bitwach i chcesz grac automaty oraz juz tam mniejsza nie umiesz grac;). Nie wroze Ci zbyt wielu ochotnikow do grania. Najpierw zalatw te lagi pozniej pogadamy;)


Na mapie kampani wym cię rozwalił :D.

daretti
15-09-2014, 16:18
Jestem chętny do zagrania w Napka na jakimś modzie

idol
16-12-2016, 00:37
Jestem chętny do zagrania w Napka na jakimś modzie

chętnie pogram ale na sieci lokalnej