PDA

Zobacz pełną wersję : [Rozwiązane] problem z shogun 2 zmierzch samurajów



grzesiek95n
05-04-2012, 15:01
zainstalowałem i zpatchowałem grę ale po kliknięciu graj na steam nie ma żadnej reakcji gra jest oryginalna
mam Windows Xp
3 g ram
2,71 procesor
Pomocy :x

Rue
05-04-2012, 15:28
Być może problem twój wynika z braku zainstalowanego lub uszkodzonego pakietu sterowników DirectX.

Jeszcze możesz z tym spróbować:

[spoiler:1q10u0tf]
Odinstaluj przez Panel Sterowania -> Dodaj lub Usuń programy (Windows XP) lub Panel Sterowania -> Programy i Funkcje (Windows Vista i Windows 7) pakiety Microsoft Visual C++ 2005 oraz 2008, a następnie zainstaluj je ponownie w wersjach dołączonych do gry. Insalatory pakietów (pliki o nazwach vcredist_x86) znajdziesz w folderze C:Program FilesSteamSteamAppscommontotal war shogun 2redist.

Podany folder jest domyślnym katalogiem instalacji Steam - jeśli program ten został zainstalowany w innym folderze, ścieżka do plików będzie się różnić.[/spoiler:1q10u0tf]

lub to :

[spoiler:1q10u0tf]
Sprawdź spójność plików gry. W tym celu należy w menu Biblioteka Steam kliknąć prawym przyciskiem myszy na tutule gry, wybrać Właściwości i przejść na zakładkę Pliki lokalne. Na zakładce tej kliknij przycisk Sprawdź spójność plików gry i zaczekaj na zakończenie weryfikacji. Jeśłi Steam wykryje jakiekolwiek błędy, automatycznie naprawi instalację gry.[/spoiler:1q10u0tf]

i to:
[spoiler:1q10u0tf]
Wyłącz program Steam, następnie wejdź do folderu w którym został on zainstalowany (domyślnie C:Program FilesSteam) i usuń plik ClientRegistry.blob. Uruchom Steam ponownie, zaczekaj na zakończenie aktualizacji plików platformy i spróbuj ponownie uruchomić grę.[/spoiler:1q10u0tf]

grzesiek95n
05-04-2012, 16:05
już naprawiłem zainstalowałem dodatki ktore były na plycie