PDA

Zobacz pełną wersję : religia



takade
09-04-2012, 00:25
przetrząsnołem całe forum i nie znalazłem, interesuje się modyfikacją dotyczącą religii i tu nie istotne czy w kingdoms czy w podstawce, umożliwiającą dobór danej czy to katolicyzmu czy islamu etc. dość mam przynależności do kościoła grając państwami historycznie należacymi do danej religii, chciałbym decydować o tak ważnym aspekcie. czekam z niecierpliwością

PlanB
09-04-2012, 10:16
W Bellum Crucis można dokonać schizmy i odejść od katolicyzmu,nie wiem czy o to ci chodziło

takade
09-04-2012, 11:55
hmm tylko po części, ale zawsze to coś dzięki za info(zabieram się za ściąganie tegoż moda), jednak poczekam może ktoś inny będzie wiedział coś więcej.

Arn_de_Gothia
16-05-2012, 14:51
Wspomnieliście o modzie ,gdzie można się religią bawić . Czy jest możliwość w tym modzie zmiany religii? np. Bizancjum na katolicyzm lub Kastylia na islam? Jelsi nie ,to czy jest mod w którym można wykonywać takie operacje ?

PlanB
20-05-2012, 15:11
Można dokonywać zmian religii ale jest to ograniczone,wiem że frakcje Katolickie mogą dokonać schizmy i przejść na Protestantyzm,Dania i Norwegia(albo tylko 1 nie pamiętam)mogą wrócić do pogaństwa,zdaje się że w Islamie też jest chyba podział na sunnitów i szyitów
Najlepiej spytać Aravena ;)


PS.Ten mod to Bellum Crucis :D

Rotnis
05-03-2013, 19:49
Sorry za odświeżenie, ale zmiany religii można dokonać również w modyfikacji Invasio Barbarorvm 2, jeśli gra się poganami można przejść na chrześcijaństwo.