PDA

Zobacz pełną wersję : liczba oddziałów w mieście o zerowym koszcie utrzymania



gelo441
06-05-2012, 15:19
Witam! Czy to tyczy się wszystkich jednostek, czy tylko milicji miejskiej? Czy , jak to w przypadku Polski, ochotniczy halabardnicy też są o zerowym koszcie utrzymania? Np. Praga , to większe miasteczko i limit na zerowe utrzymanie jednostek, to 3 jednostki. Czy 3 jednostki ochotniczych halabardników będą o zerowym koszcie utrzymania, jeśli wyszkolę ich w Krakowie i przerzucę do Pragi? Pozdrawiam!

Asuryan
06-05-2012, 15:26
Tyczy się to jednostek milicji. Nie tylko miejskiej - także łuczniczej, halabardniczej, etc. 3 jednostki ochotniczych halabardników będą o zerowym koszcie utrzymania, jeśli wyszkolisz ich w Krakowie i przerzucisz do Pragi pod warunkiem, że nie będą tam już stacjonować inne rodzaje milicji (czyli zajmować tych slotów z darmowym utrzymaniem).

dertaz
10-09-2014, 18:17
Gdy przenoszę oddziały do miasta w którym nie mogę danej jednostki rekrutować, to pomimo pustych darmowych slotów za garnizon, nadal pobierana jest opłata za oddział ze skarbca. Nie wiem czy u wszystkich tak jest?
Gram na Medivalu bez dodatku, bez modów, na najnowszym pathu. Moim zdaniem jest to bug, całkiem nie logiczne że za inne oddziały milicji trzeba nadal płacić.

Piter
10-09-2014, 18:31
Gdy przenoszę oddziały do miasta w którym nie mogę danej jednostki rekrutować, to pomimo pustych darmowych slotów za garnizon, nadal pobierana jest opłata za oddział ze skarbca. Nie wiem czy u wszystkich tak jest?
Gram na Medivalu bez dodatku, bez modów, na najnowszym pathu.

Tak ma być.

Nezahualcoyotl
14-09-2014, 10:26
Gdy przenoszę oddziały do miasta w którym nie mogę danej jednostki rekrutować, to pomimo pustych darmowych slotów za garnizon, nadal pobierana jest opłata za oddział ze skarbca. Nie wiem czy u wszystkich tak jest?
Gram na Medivalu bez dodatku, bez modów, na najnowszym pathu. Moim zdaniem jest to bug, całkiem nie logiczne że za inne oddziały milicji trzeba nadal płacić.
Musisz wzniesc odpowiednie budynki dzieki ktorym bedziesz mogl rekrutowac te same jednostki co automatycznie pozwoli na darmowe ich utrzymywanie w danej osadzie.