PDA

Zobacz pełną wersję : Kampania na dwóch



mlekołak
30-05-2012, 09:31
Witam , mam takie pytanie , czy w Medieval II: Total War , mozna grac w kampanie na dwie osoby na multiplayerze ? tak bym mógł np z kumplem walczyc ramie w ramie lub prowadzic wojny ? i chodzi mi tu ze on na swoim kompie a ja na swoim i walki nie są automatycznie rozgrywane , z góry dziekuje za odpowiedz.

PlanB
30-05-2012, 12:00
Nie

mlekołak
30-05-2012, 12:04
A jest jakas wersja w ktora mozna ? i nie chodzi mi tu tylko o Medieval , ale o rome,shoguna, napoleona itp i najlepiej starsze wersje z nie duzymi wymaganiami
?

Kot
30-05-2012, 12:25
W Rome widziałem moda na kampanie online,testowałem go ale mi nic nie wyszło.Dopiero Empire wprowadza grywalną kampanie online.Medieval 1 i Shogun 1 nie mają kampani online .Medek 2 to z tego co wiem to granie frakjcą 1 ture,wysyłanie save drugiemu graczowi i tak w koło:P

Edit:
Poprawione modku:D

Samick
30-05-2012, 13:14
W Rome widziałem moda na kampanie online,testowałem go ale mi nic nie wyszło.

Podobno Ogniem i Mieczem pod Romka ma taką możliwość.


Medieval 1 i Shogun 1 nie mają multi.

Ciekawe jak z kolegą bitwy rozgrywałem przez sieć... ;>



Medek 2 to z tego co wiem to granie frakjcą 1 ture,wysyłanie save drugiemu graczowi i tak w koło:P

Czyli tradycyjne PBEM. Tudzież hot-seat (i nie zakładaj nowego wątka bo wlepię bana, tylko zajrzyj do FAQ dla Medka II).

mlekołak
31-05-2012, 17:23
Gdzie mozna dostac moda Ogniem i Mieczem do rome total war ?

Kot
31-05-2012, 19:53
Świat modów - Kużnia(Rome)
i tam może będzie,wystarczy poszukać.

Samick
31-05-2012, 19:55
W prawym górnym rogu wpisujemy w okienku do wyszukiwania frazę: Ogniem i Mieczem, po czym przeglądamy wątki z pierwszej strony.

Zawsze możesz jeszcze przejrzeć w 2 minuty dział o modach do Rome:TW, tudzież spis modów w temacie: Biblioteka modów do RTW., który również znajduje się we wspomnianym przed chwilą dziale.

Powodzenia!