PDA

Zobacz pełną wersję : Wyrzucanie do windowsa podczas bitew morskich



michał78
26-09-2009, 23:30
Czołem.
Niespełna 2 tygodnie temu zakupiłem ETW, zanim ją ostatecznie odpaliłem mineło 2 dni ale ...udało się. Niestety sukces jeśli chodzi o zainstalowanie i uruchomienie gry nie oznaczał końca problemów, podczas bitew morskich gra permanentnie wyrzuca mnie do windowsa, średnio po ok 5 minutach trwania bitwy, oczywiście teoretycznie gre można przywrócić bo komputer nie wyrzuca mnie z niej całkowicie ale odsyła gre do dolnego paska windows. Gdy naciskam na nią wracam co prawda do gry ale wtedy uruchamia się ona z całkowicie fiksującą grafiką, nie ma mozliwosci kontynuowania gry, jedyne rozwiązanie do restart komputera (z gry nie da sie juz wtedy normalnie wyjsc). Czy jest na to jakas rada ?

pozdrawiam
Michał

P.S. Byłbym zapomniał , mam najnowszy wrzesniowy patch. Parametry kompa : Core 2 Duo 6400, 4GB RAM, karta MSI 9800GT

Wujo123
27-09-2009, 08:08
Spróbuj zmienić sterowniki do karty graficznej na jakieś starsze, najnowsze sterowniki Nvidii ponoć źle współpracują z tą grą, nie pamiętam dokładnie o jaką serię sterowników chodziło - poszukaj o tym na forum.