PDA

Zobacz pełną wersję : Brak napisów



Bajbars
27-09-2009, 09:30
Witam

Zainstalowałem ostatnio Empire i po włączeniu gry nie ma wogóle napisów.
Co mam zrobić by się pojawiły?

Herr Puzon
27-09-2009, 11:30
W opcjach bodajże obraz albo video trzeba zaznaczyć napisy

Bajbars
27-09-2009, 11:32
Tylko, ze u mnie nie ma WOGÓLE napisow w grze. Żadnych...

Pop517
27-09-2009, 12:32
mam ten sam problem na starym forum założyłem temat jednak jedyną odpowiedź jaką otrzymałem to cytuje


nie ten dział

jak widać geniusz...

W opcjach bodajże obraz albo video trzeba zaznaczyć napisy
a to geniusz absolutny :lol:

Bajbars
27-09-2009, 13:06
No i sa tez tacy...
niestety bez napisow nie ozna wogule grac i nie widze by ktos umial pomóc

Wujo123
27-09-2009, 15:45
no to wyjdę na kolejnego geniusza :) i się zapytam - a o jakie napisy wam chodzi?? przy ładowaniu bitew nie macie powiedzeń słynnych ludzi? w menu głównym nie ma nic na przyciskach? czy może w całej grze nie ma ani jednego tekstu?

Pop517
27-09-2009, 16:01
JEDYNY TEKST JAKI WIDAĆ TO TEN PRZYŁADOWANIU GRY...NIEMA OPIÓW JEDNOSTEK KIENKO DYPLOMACJI JEST BEZ NAPISÓW TAKSAMO Z MENU I W OPCJACH TEŻ OGÓLNIE NIC...

Wujo123
27-09-2009, 16:08
a próbowaliście zmienić język gry w Steamie? może coś nie tak się zapisało przy zdzieraniu polskich napisów, a czy w innych językach są napisy?

Pop517
27-09-2009, 16:29
tak zmieniałem już nawet na angilelski a potem na polski niepomogło

Herr Puzon
27-09-2009, 19:23
pop517 Ty siebie geniuszuj a nie innych troche kultury..... A co do tego w rome i medku II i w tym tez powinna być opcja włącz napisy więc nie zabieraj głosu jak nie masz nic mądrego do powiedzenia tylko krytykować innych

Pop517
27-09-2009, 20:09
pop517 Ty siebie geniuszuj a nie innych troche kultury..... A co do tego w rome i medku II i w tym tez powinna być opcja włącz napisy więc nie zabieraj głosu jak nie masz nic mądrego do powiedzenia tylko krytykować innych
ale człowieku jak niezrozumiałeś to niepsz głupot mi niechodzi o napisy w bitwie i ak dalej tylko
JEDYNY TEKST JAKI WIDAĆ TO TEN PRZYŁADOWANIU GRY...NIEMA OPIÓW JEDNOSTEK KIENKO DYPLOMACJI JEST BEZ NAPISÓW TAKSAMO Z MENU I W OPCJACH TEŻ OGÓLNIE NIC...
o to

okaesiak
22-09-2010, 13:56
Czy w międzyczasie udało się komuś znaleźć odpowiedź na powyższe pytanie. Mam taki problem, że po zainstalowaniu gry nie mam żadnych napisów w grze. Wszystko normalnie można kilknąć, gra działa, ale nie występują w niej ŻADNE teksty - ani w menu, ani w widoku bitwy, ani w widoku kampanii. Co z tym można zrobić? Zmiana języków z polskiego na angielski i odwrotnie nie pomogła, przeinstalowanie gry również.

EDIT: jest jeden rodzaj napisów, który występuje w grze: powiedzenia słynnych ludzi:) Gdy zmieniam język, zmienia się to oraz tło dźwiękowe, natomiast reszty napisów w gre jak nie było tak nie ma. Swoją drogą, jak na razie ETW zdążyło mnie kilkakrotnie porządnie wkurzyć, a zagrać jeszcze mi się nie udało. No i chyba kasa wydana na grę pójdzie w błoto:/

Araszi
03-12-2010, 21:25
Rozwiązałem Ten Problem
Wchodzisz tam gdzie masz zainstalowanego Napoleona Lub Empire
np.G:\Gry\Steam\steamapps\common\napoleon total war\data
Masz tam 2 Pliki Local_en.pack i local_en_patch.pack

Wystarczy je Wykasować

okaesiak
05-09-2011, 10:05
Odgrzebuję stary wątek, ale teraz dopiero przeczytałem zaproponowane wyżej rozwiązanie. Nie wiem czy ono działa i nic nie psuje w grze. Nie wydaje mi się też żeby pomogło dokładnie na problem jaki ja miałem na początku.

Poszperałem wtedy na zagranicznych forach i rozwiązaniem okazała się instalacja nowych sterowników graficznych. Mam w laptopie zintegrowaną grafikę - próba aktualizacji sterownika nic nie dawała (pokazywało się, że jest aktualny). Pomogło dopiero ściągnięcie nowego i ręczna instalacja.

05-09-2011, 13:03
Jest takie coś co się nazywa Steam i ustaw język Steam na PL to każda gra będzie ci działać :)

okaesiak
05-09-2011, 13:15
Masz rację. Ustawienie języka w steamie na PL na pewno pomaga, wszystkie problemy ustępują i nawet grać nie trzeba - kampanie same sie wygrywają.

Przeczytałeś ten wątek? Wiesz czego dotyczy?

05-09-2011, 14:13
Masz rację. Ustawienie języka w steamie na PL na pewno pomaga, wszystkie problemy ustępują i nawet grać nie trzeba - kampanie same sie wygrywają.

Przeczytałeś ten wątek? Wiesz czego dotyczy?

Tak, umiem czytać....

Też nie miałem napisów. Zmieniłem w Steam język na PL i wszystko ładnie śmigało... -,- :ugeek: