PDA

Zobacz pełną wersję : Najlepsza wg. Was jednostka Z Sengoku Jidai Unit Pack



Chaak
06-06-2012, 22:10
Takiego tematu jeszcze nie było, a zastanawia mnie, którą jednostkę z tego dodatku uważacie za najbardziej przydatną w boju?

Ja miałem dylemat między Wako, a Jazdą Ogniową. Ogólnie piraci jak na swoją cenę są bardzo silni i cały czas ukryci. Są tańsi od samurajów z katanami, a moim zdaniem silniejsi. Jednak głos oddałem na kawalerię. Mają szybkość taką jak jazda z yari i taki sam bonus przeciwko kawalerii, a poza tym świetnie radzą sobie z piechotą i zwiększają morale sojuszniczym jednostką. Ponadto zawsze można ich spieszyć i wtedy mogą bezproblemowo walczyć z jednostkami z yari (naginaty zdarzało mi się pokonywać z koniem pod du*ą :D). Według mnie są najlepszą jazdą w grze po Wielkiej Gwardii.

Lukas_warrior
07-06-2012, 08:47
Ja myśle, że moździeże ręczne. Duża celność, daleki zasięg. Dodatkowo mogą strzelać w górę, więc mogą sprawniej trafiać jednostki ukryte za przeszkodami, mam na myśli przedewszystkim mury.

Memnon[pl]
21-06-2012, 00:28
Zdecydowanie samuraje z dayiku...Duzy zasieg po upgreadzie(taki sam jak mnichow),dobra celnosc,szybkie przeladowanie i do tego dobry pancerz...Dobrze wykorzystani potrafia naprawde namieszac na polu bitwy :!: