PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie wgrać patche lub mody?



DavidoFF
08-06-2012, 13:40
Witam, mam pytanie jakie najlepiej wgrać patche lub mody, aby dało się w tą grę w ogóle grać?
Ponieważ na podstawce te wszystkie bugi mnie skutecznie odpychają od tej kultowej strategii, próbowałem wiele razy do max 15 tury wytrzymałem :evil: Wkurza mnie to np. jak wroga armia atakuje moje miasto, ja wszystkich moich rozstawiam na murach, a tamci stoją w najlepsze i ani myślą zaatakować, a mają machiny oblężnicze, choćbym nie wiem ile czekał to nie zaatakują :x
I takich podobnych błędów jest multum, nawet nie chce mi się o tym pisać, ale Wy o tym wszystkim na pewno wiecie ;)
Dało by się to poprawić?

Samick
08-06-2012, 14:33
Co do patchy, jaką wersję masz i które dodatki? Bo jak masz Barbarian Invasion to powinieneś mieć automatycznie podstawkęw wersji 1.5.

Zainteresuj się modami Rome Total Realism lub Roma Ressurectum, tudzież Europa Barbarorum, a jest ich więcej - przejrzyj dział z modami.



Wkurza mnie to np. jak wroga armia atakuje moje miasto, ja wszystkich moich rozstawiam na murach, a tamci stoją w najlepsze i ani myślą zaatakować, a mają machiny oblężnicze, choćbym nie wiem ile czekał to nie zaatakują


A Ty byś zaatakował gdybyś miał multum czasu, a przeciwnik jest ograniczony chociażby codziennym życiem i żeby skończyć bitwę i pograć dalej, czy też normalnie żyć, będzie musiał wyjść z gry.
Proponuję ustawić limit czasu na bitwę - 30 minut i to wyeliminuje tego buga. Nawet jeśli przeciwnik nie wystąpi w pole, to przegra na czas. :)

Uwaga! Patche zmieniają ekonomię i balans jednostek! Nie jedna osoba z tego powodu narzekała.

DavidoFF
08-06-2012, 19:16
Wersja najzwyklejsza bez żadnych dodatków, ale dzięki za pomoc ;)