PDA

Zobacz pełną wersję : Witamy!



kirlan
13-06-2012, 20:11
Wstawiajcie swoje przywitanie z forum!
Miejsce pisania pierwszego postu przez nowych użytkowników i godnego ich powitania przez tych zaprawionych.
Mile widziane parę słów o sobie lub oczekiwania co do forum , lub motywacja dlaczego przystępujecie w nasze szeregi. Możecie się też szerzej zaprezentować w szczegółowych wątkach tego działu.

Kurtuazje i uprzejmości wielce wskazane.
------------
Zatem cytując klasyka
Kogo witam? Kogo goszczę?

.Sal
27-06-2012, 02:10
No więc witacie SALa, gościcie. Mateusza.
Przybyłem tutaj aby szukać pomocy i rad w sprawie Medku i już dużo się dowiedziałem, zostane na dłużej, bo jak na razie ta gra mnie nie nudzi :shock:

adriankowaty
27-06-2012, 04:29
Witaj. Mógłbyś pisać bez tak rażących błędów ortograficznych?

.Sal
27-06-2012, 08:27
Oprócz goście na gościcie nie zauważyłem tam błędów. Staram się jak mogę.

McAbra
27-06-2012, 12:37
szukać pomocy i rad w sprawie Medku i już dużo się dowiedziałem, zostane na dłużej

Chyba chodziło mu o to :P

kirlan
27-06-2012, 13:11
Witaj .Sal !
Jak zauważyłeś przynajmniej część z nas nie lubi postów z błędami, ale cóż, nikt nie jest idealny.
Dział poświęcony Medkowi pewnie już prześwietliłeś. Kwestie jak grać w MEDKA - wyłacznie tam natomiast...
Jeśli chodzi o problemy techniczne z grami to one się często powtarzają niezależnie od części serii, a nawet w grach zupełnie innych . Osobiście pracuję nad tym by to jakoś pozbierać i usystematyzować, niestety to naprawdę sporo pracy. Póki co gdybyś miał typowo techniczne kłopoty to szukaj nie tylko w dziale Medka ale też w innych. Jest też specjalny wątek o komuterach - warto zajrzeć . Próbuj korzystać z naszej wyszukiwarki, albo z googla z ograniczeniem do witryny forum.totalwar.org.pl . Nieskromnie przyznam że możesz też prześledzić moje posty, dużo piszę o kwestiach technicznych; ale nie tylko ja i nie tylko moderatorzy, jest sporo userów bardzo pomagających w tym temacie.
==============
Pozdrawiam i miłej gry!

ProNoob
01-07-2012, 22:41
Cześć, jestem Adrian, miłośnik gier strategicznych :D . W Medka gram już dosyć sporo, bo przed 4 laty kupiłem złotą edycję (czy jak to się tam nazywa). Przybyłem tutaj głównie po to, aby porozmawiać z innymi, dowiedzieć się o wielu nowych rzeczach i trochę potrenować z bardziej doświadczonymi graczami. Witam wszystkich użytkowników forum. Oczekuję głównie zrozumienia dla noobka i miłej współpracy.

kirlan
02-07-2012, 18:05
Witaj na forum!
Na pewno znajdziesz sporo na temat tej gry - to jedna z najbardziej lubianych części.
Na kibicowanie piłkarzom na Euro ciut za późno za to masz szanse pierwszy wypowiedzieć się o olimpiadzie - to jeden z wielu tematów NIE związanych z grami. Jest tu ich trochę.
Co do bycia nowym to każdy tu kiedyś był "nowy". O "głupie pytania" się nie martw - przynajmniej w kwestiach technicznych żadne głupie nie jest.

=[[H]]=Kuczi
31-07-2012, 00:21
Cześć,
Jestem Andrzej historyk z pasji i wykształcenia, fan serii Total War od Szoguna I począwszy. Na forum jestem nowicjuszem ale w grze mam już spore doświadczenie. Jestem graczem i adminem klanu Husaria. W trybie rozgrywki dla pojedynczego gracza przeszedłem wszystkie części serii za wyjątkiem Medieval I "Viking Invasion" oraz Szogun Total War 2. W trybie multiplayer grałem dotychczas w Empire, Napoleon i Zmierzch Samurajów. Najwięcej gram właśnie w ostatnią z wymienionych części oraz NTW, w Empire trochę mniej.
W linkach trochę moich statystyk z podbojów awatara w Zmierzchu Samurajów:
http://cloud.steampowered.com/ugc/57671 ... 174C22317/ (http://cloud.steampowered.com/ugc/576710949494071091/D7588D8D09D3687115A0F0DEB704A97174C22317/)
http://cloud.steampowered.com/ugc/57671 ... 80BB32205/ (http://cloud.steampowered.com/ugc/576710949494061163/62B861D8A951899416B345EBADB38AD80BB32205/)
Na klanowym kanale youtoube można obejrzeć toczone przeze mnie i kolegów z klanu bitwy z wysoko notowanymi przeciwnikami, z czasem będzie ich coraz więcej, pozostaje tylko kwestia czasu potrzebnego na zgranie kolejnych gotowych już powtórek.
http://www.youtube.com/user/HUSARIAteamPL
Są tam bitwy z graczami z pierwszych 2000 tysięcy miejsc w bitwach lądowych 1 vs 1 w tym również z pierwszej setki. Jakość przynajmniej u mnie na kolana nie rzuca, gra na moim obecnym sprzęcie chodzi płynnie przy zdecydowanej większości standardów graficznych ustawionych na średnie, jedynie detale terenu są na wysokich a parametr, który odpowiada za efekty takie jak leje po ostrzale artyleryjskim na niskich. Niemniej biorąc pod uwagę możliwości sprzętu jestem usatysfakcjonowany tym, że da się sensownie pograć i wygląda przyzwoicie (a z wolna przymierzam się do lepszej maszyny, która pozwoli odpalić Zmierzch Samurajów w pełnej krasie). W kwestii ulubionych części serii zasadniczo wpisałbym na I miejscu ex aequo Zmierzch Samurajów i NTW ale nie było takiej opcji więc wrzuciłem tylko Zmierzch, drugi w kolejności jest Empire, trzeci Rome, resztę traktuję równorzędnie.
Czego oczekuję po forum, nowych znajomości z ludźmi zainteresowanymi serią Total War, grami strategicznymi ogółem i historią.

kirlan
01-08-2012, 16:41
Witamy na forum.
Jeśli nie grałeś w dodatek viking , a lubisz rozgrywki bardziej bitewne niż ekonomiczne ... to polecam!
Pewnie już wiesz: jest tu parę tematów historycznych - zapraszam do dyskusji!
Z tego co piszesz masz również spore doświadczanie w poskramianiu technicznej strony gier. Zatem możemy liczyć ze podzielisz się wiedzą jak radzić sobie z niejednym problemem technicznym?
----------
W każdym razie jeszcze raz witam! 8-)

Bronti
01-08-2012, 20:08
W trybie rozgrywki dla pojedynczego gracza przeszedłem wszystkie części serii za wyjątkiem Medieval I "Viking Invasion" oraz Szogun Total War 2


Chcesz powiedzieć, że każdą nacją przeszedłeś kampanię? :mrgreen:


Tak wiem wiem - czepiam się 8-)

=[[H]]=Kuczi
06-08-2012, 13:06
W trybie rozgrywki dla pojedynczego gracza przeszedłem wszystkie części serii za wyjątkiem Medieval I "Viking Invasion" oraz Szogun Total War 2


Chcesz powiedzieć, że każdą nacją przeszedłeś kampanię? :mrgreen:


Tak wiem wiem - czepiam się 8-)
Dokładnie to w każdej części miałem zawsze minimum 3 frakcje, które najbardziej przypadły mi do gustu i nimi przechodziłem kampanię na różnych poziomach trudności. Z reguły pierwszą kampanię w danej części przechodzę na normalnym, później już wszystkie na wysokim i bardzo wysokim.

Witamy na forum.
Jeśli nie grałeś w dodatek viking , a lubisz rozgrywki bardziej bitewne niż ekonomiczne ... to polecam!
Pewnie już wiesz: jest tu parę tematów historycznych - zapraszam do dyskusji!
Z tego co piszesz masz również spore doświadczanie w poskramianiu technicznej strony gier. Zatem możemy liczyć ze podzielisz się wiedzą jak radzić sobie z niejednym problemem technicznym?
----------
W każdym razie jeszcze raz witam! 8-)
Bitewne rozgrywki lubię co prawda bardziej, ekonomiczne trochę mniej, nie oznacza to jednak, że tych drugich nie lubię. Liczy się dla mnie i jedno i drugie. Grając np. Mongołami w dodatek do I szoguna byłem np. nieco zawiedziony zbyt ubogą kampanią po stronie mongołów. W wolnej chwili zagoszczę również w tematach historycznych. Co do kwestii technicznych biegły w nich nie jestem ale parę problemów ze steamem, czy niektórymi bugami udało mi się zlikwidować lub przynajmniej zniwelować.

karollo8686
24-08-2012, 17:50
Witam ,
Karol wstapilem w szeregi tego forum gdyz regularnie gram w Medievala 2 lub Rome total Wara ;]
a zarejestrowalem sie tu gdyz pragne poszerzyc swa wiedze na temat owych gier , a poza tym moze w czyms bede pomocny

Z powazaniem Karol

Lwie Serce
24-08-2012, 18:12
Witam ,
Karol wstapilem w szeregi tego forum gdyz regularnie gram w Medievala 2 lub Rome total Wara ;]
a zarejestrowalem sie tu gdyz pragne poszerzyc swa wiedze na temat owych gier , a poza tym moze w czyms bede pomocny

Z powazaniem Karol
Witaj na forum Karolu! Może od niezbyt długiego czasu jestem na forum ale zarejestrowałem się z tych samych powodów co Ty. I od razu zacząłem brać udział w dyskusjach w agorze, tawernie oraz historycznych. To bardzo ważne bo nie wszystkie fora mają takie działy. To forum jest bardzo przyjazne. Spodobało mi się tutaj i zdecydowałem się aktywnie uczestniczyć w jego życiu. Mam nadzieję że i Tobie się tu spodoba.
Pozdrawiam serdecznie Lwie Serce ;)

karollo8686
24-08-2012, 18:36
Mysle , ze bedzie dobrze , na plemionach zawsze sie cos dzialo a ze dysponuje czasem i checia to zawsze cos nowego bedzie sie dzialo ;]
a poza tym licze ze w przyszlosci wychodzacy Rome 2 bedzie mial multiplayera ;] wtedy bedzie z kim rywalizowac :D

Celt
15-09-2012, 12:46
Witam,
Z pasji i wykształcenia jestem historykiem. Lubię broń białą, literaturę i filmy fantasy i horrory, niekomercyjną muzykę, przyrodę i egzotyczne kraje. Jak sam nick wskazuje, lubię Szkocję, Walię i Irlandię.

Lwie Serce
15-09-2012, 13:00
Witam!
Na tym forum wielu jest miłośników i znawców historii i broni. Dział dyskusje historyczne jest więc miejscem w którym możesz dzielić się z nami wiedzą i pewnie będziesz lubił go odwiedzać.
Pozdrawiam!

kubel9
23-10-2012, 09:46
To więc i ja się przywitam. Na forum zawitałem głównie szukać pomocy, ponieważ zakupiłem w pakiecie od kolegi 5 części total war i teraz je rozpracowywuje. Mam rome, mediveal 2, empire, napoleon, shogun 2. Ogólnie narazie gram w medka ale i szogun nie jest zły. Reszty jeszcze nie próbowałem. Doświadczenia raczej nie mam za wiele kiedyś tylko grywałem w demo rome i to wszystko. Mam nadzieje że znajde tu pomoc w różnych kwestiach, a może i sam się doczegoś przydam (wątpie :D)
Pozdrawiam wszystkich Kuba. :mrgreen:

McAbra
23-10-2012, 11:53
Witaj Kubo.
No więc jako wielki fan Rome muszę ci polecić, abyś rozpakował i tę część sagi Total War!
Co do pytań, jest tu wielu ludzi chętnych do pomocy, wystarczy pisać w odpowiednich działach ;)
Pozdrawiam i życzę sukcesów w podbojach ;)
McAbra

gosia69zet
23-10-2012, 12:54
Witam wszystkich jestem Gosia

Lwie Serce
23-10-2012, 13:09
Witaj Gosiu. Miło że następna kobieta zawitała w naszych szeregach :D Mam nadzieję że Ci się spodoba tutaj.

Bronti
24-10-2012, 21:30
Witam wszystkich jestem Gosia


Siema Gosia

Słuchaj.... viewtopic.php?f=28&t=292 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=28&t=292) - tu jest taki temat gdzie wrzucamy swoje zdjęcia więc wiesz... wypadło by i swoje pokazać bo wtedy znacznie się lepiej dyskutuje z drugą osobą wiedząc kogo mniej więcej ma się po drugiej stronie monitora :P


A tak w ogóle to witamy na forum! :)


:mrgreen:

Lwie Serce
25-10-2012, 13:54
Wiedziałem że zaraz będą prośby o zdjęcia :mrgreen:

Grogmir
02-11-2012, 14:08
Haha, po sygnaturach widać, że to spamersko-reklamowe profile, a Wy już się rzuciliście z jęzorem. :p

Lwie Serce
02-11-2012, 14:30
Noż cholera uwagi nie zwróciłem :mrgreen:

Lena
02-11-2012, 16:10
Niestety zarówno "Gosia" jak i reszta "Pań", założyła konto, aby raczyć nas reklamami w podpisie...

Lwie Serce
02-11-2012, 16:12
I po podpisach :lol: Szkoda a myślałem że będzie trochę więcej przedstawicielek płci żenskiej ;)

Kot
02-11-2012, 16:53
Eh,te chłopy.Czemu do cholery na forach tak zawsze radośnie witają baby:P (z jęzorem na wierzchu)

Lwie Serce
02-11-2012, 17:05
"Eh te chłopy"? A Ty to nie chłop :lol: Ale dobra skończmy coby syfu nie robić w złym temacie :D

Kobrax
03-11-2012, 13:12
Cześć jestem Adam. Forum śledzę od dłuższego czasu, a postanowiłem się zarejestrować by się pochwalić podbiciem całej mapy w medku 2 Szkocją(nigdy mi się to nie udało ani w rome ani w medku, zazwyczaj kompanii nie kończyłem nawet) oraz by móc pisać posty w tak szacownym gronie. Nieraz znalazłem tu czy na poprzednim forum ciekawe mody i przydatne informacje. Moją pierwszą grą z serii total war był rome, którego zakupiłem dawno temu, w którego jednak nie potrafiłem długo grać i go nie ogarniałem. Teraz wszystko ogarniam i obecnie gram w mod do medka Third Age 3.1 z Baronem.

Lwie Serce
03-11-2012, 13:14
Witamy, widziałem Twój post gdzie się chwalisz i powodzenia w dalszych podbojach życzę :)
Pozdrawiam

04-11-2012, 22:25
Witam, jestem tu nowy, a przybyłem na forum, gdyż chciałem trochę pomodować medka 2, bo gra ciągle z tymi samymi frakcjami stała się bardzo nudna. Wielokrotnie już próbowałem dodawać własnoręcznie frakcje, jednak póki co udało mi się to tylko z Normanami i Sasami.

Pattonik
04-01-2013, 10:58
Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie,
Wasze forum przeglądam już od dłuższego czasu, ale dopero od niedawna (od dwóch dni) jestem posiadaczem Medieval 2 Total War + Królestwa. Bardzo dawno temu dużo gryweałem w gry strategiczne. Zaczynałem od Civilisation, Age of Empires, potem były Steel Panthers i Panzer General (chyba wszystkie części). Później to już nie było czasu na żadne granie... Jakiś miesiąc po raz kolejny sięgnąłem po "RON" Jasienicy i zacząłem przeglądać różne fora historyczne (dopadło mnie chróbsko - miałem trochę czasu :) ). Postanowiłem więc przy okazji rozejrzeć się za jakimiś strategiami dotyczącym tego okresu. Po nitce do kłębka, jak to się mówi, dotarłem na Wasze forum. Żeby nie przedłużać - moim celem były mody "renesansowe" i "Ogniem i Mieczem", ale postanowiłem zacząć moją przygodę z TW od wersji orginalnych - zakupiłem wspomniany już Medival 2 z "Królestwami" oraz Empire Total War z "Napoleonem". Zacząłem od Medival'a. Z duszą na ramieniu wgrałem go na laptopa (dużo się naczytałem o problemach z tymi grami na nowszym sprzęcie (czytaj na nowszych grafikach). Jak na razie jest dobrze - gra odpaliła i jestem na etapie samouczka :D . Nic się nie wywala. Zobaczymy co będzie dalej.
Gra wydana jest jako: Medieval II Total War + Medieval II Total War Królestwa - Złota Edycja (TOPSELLER) przez CDProjekt (polskie wydanie) i tu dwie uwagi na wstępie:
1. W broszurze z instrukcją brak jest rozdziału poświęconego prowadzeniu bitwy.
2. Spolszczenie chyba nie jest kompletne - tekst "mówiony" nie jest tłumaczony.
PS
Nie znalazłem miejsca gdzie "nowi" mogą się przedstawic więc piszę na ogólnym forum. Jeżeli coś przeoczyłem to przepraszam.
Pozdrawiam
Pattonik

Salvo
04-01-2013, 11:24
1. W broszurze z instrukcją brak jest rozdziału poświęconego prowadzeniu bitwy.
A po co? To żadna filozfofia ;) O ile przy grach Paradoxu owszem, fajno sobie lekturę przeczyta, ale tutaj? Jeśli Ci czegoś nie dodrukowali to olej.

2. Spolszczenie chyba nie jest kompletne - tekst "mówiony" nie jest tłumaczony.
Są spolszczenia z dubbingiem, lub bez ;)

Nie znalazłem miejsca gdzie "nowi" mogą się przedstawic więc piszę na ogólnym forum. Jeżeli coś przeoczyłem to przepraszam.
W zasadzie "nasi forumowicze" byliby odpowiedni, już przenoszę ;)

I tak ogólnie witamy na forum. Jest gdzie o grach po gadać, jest też kącik literacki i ogólnie jest bardzo miło póki sobie wrogów w administracji nie narobisz :D

Pattonik
04-01-2013, 11:38
Dzięki za "przeniesienie" :))
Co do "instrukcji" - ok to nie filozofia tylko błąd wydawniczy: w tekście są odesłania do tego nieistniejącego rozdziału. Z resztą to tylko taka uwaga na marginesie i właściwie "kamyczek" do koszyka polskiego wydawcy czyli CDProjektu.
Będe się starał nie narazić adminom - :))
Dzięki!

kirlan
09-01-2013, 20:16
Będe się starał nie narazić adminom - :))

Hekhh hmm hmmm... :evil: moderatorom też nie radzę się narażać !
...
:lol:
-----------
Tak na serio:
Spoko! 8-)
To wbrew pozorom nie tak łatwo ... no chyba że ktoś bardzo chce i się celowo "udziela".

Dyktator
30-03-2013, 14:45
Widzę, że od jakiegoś czasu nikt tu nie pisze, ale i ja się przywitam. Konto założyłem już wcześniej, ale nie zaglądałem tu od rejestracji ( na forum, bo newsy związane z Rome II czytałem).

W Total War grywam od kilku lat ( nie pamiętam ilu). Zacząłem od Rome, a potem Rome z dodatkami. Około 2-3 lata temu kupiłem też Medieval II. Głównie grywałem w podstawkę, w Kingdoms już mniej. Rok temu zagłębiłem się też trochę w Napoleona. Obecnie nie gram w żadną część, za to czekam z niecierpliwością na Rome II.

Kto odwiedza serwisy: civ.org.pl lub Tawerna Four Ways ten mnie już pewnie zna. Na obu tych forach jestem bardzo aktywny. Jeśli będzie się tu dobrze dyskutowało, to pewnie i na tym forum będę stałym bywalcem ;)

Pozdrawiam.

McAbra
30-03-2013, 15:05
Witaj na forum!
Mam nadzieję że będziesz aktywnym użytkownikiem.
Rome i Medieval II to bodaj najpopularniejsze części, więc miejsca i osób do dyskusji nie powinno zabraknąć ;)
Pozdrawiam!

Wald
22-04-2013, 20:13
:? Trochę śmiesznie i głupio, ale lepiej późno niż wcale :D

Witam wszystkich na tym jednym z najlepszych i ciekawszych forów jakie spotkałem, które łączy sobie rozrywkę jaką daje seria gier TW oraz elementy historii.
W tej serii jestem jakoś 4-5 lat, na forum przed rejestracją zaglądałem głównie po wskazówki w kampaniach itp. :D Ta seria to 3/4 moich gier na dysku :D
Pierwszy raz udzieliłem się na forum z powodu komplikacji wynikających z instalacją ETW, pomocy udzielili mi w tedy Rue oraz Asuryan, potem miałem dziwną przerwę i poza małymi akcjami z modami(gł. uzupełniające) nie brałem czynnego udziału w tym forum. Dopiero udział w "Zimówce Napoleona" sprawił powrót Mnie na tą stronę, choć turniej minął mi na batogach :D od innych graczy to Ciesze się, że wziąłem w nim udział oraz zaobserwowałem jak grają najlepsi polscy gracze :)

Pozdrawiam wszystkich tych którzy mieli już z Waldem :D styczność na forum oraz tych którzy może kojarzą mnie tylko jako "autora postów" :)

PerWerka
26-05-2013, 20:14
Witam wszystkich "starych wyjadaczy"
Jak wynika z nicku mam na imię Weronika i mam nadzieję, że miło spędzę z Wami trochę czasu.

Od bardzo dawna zagrywam się w nieśmiertelnego "Diabełka" a od całkiem niedawna naszła mnie ochota by spróbować swoich sił w Medievalu II. Nie mogę zaliczyć się do jakiś wielkich fanów tej serii, ale coś mnie do tej gry ciągnie...
Tak prawdę mówiąc to są moje pierwsze kroki, więc tym bardziej cieszę się, że całkiem przypadkiem trafiłam na tę stronę.
Europo idę cię podbić ;) ( mam nadzieję, że w razie potrzeby z pomocą Kolegów i Koleżanek)

E:


Kolejna kobieta na forum :P
Witamy :P

Zapewne nie jedyna, ale przyznaję, że to nie jest codziennością.


Hue hue, Weronika- a teraz zniwecz jego radość i pokaż, żeś bot reklamowy, wstawiając reklamy w sygnaturkę :mrgreen:

Ale nie mam nawet zamiaru :)
Jestem człowiekiem z krwi i kości. hmmm a co do reklam... (obawiam się, ze na tym by się zakończyła moja przygoda)


Witamy!
"... polecam zajrzeć do działu z modami, potrafią diametralnie zmienić grę i ją ulepszyć :) ..."

Zapewne przyjdzie pora kiedyś i na mody, jednak jak już pisałam wcześniej to są moje pierwsze kroki w MTW i wpierw pouczę się na podstawce.

Przy okazji zastanawiam się jednak nad jakimś patchem, gdyż już coś mi nie pasuje w dyplomacji. gram Anglią i zostałam zaatakowana przez Hiszpanię i Francję. A po około 2 turach papież nakazuje mi zaprzestania walki i grozi ekskomunikoą.. imo jakiś bug

Lwie Serce
26-05-2013, 20:32
Witamy!
Mądrze wybrałaś, Medieval jest niezwykle zacną częścią Total War. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, polecam zajrzeć do działu z modami, potrafią diametralnie zmienić grę i ją ulepszyć :) Kiedy pierwszy raz tam zajrzałem nie mogłem się nadziwic jakich wspaniałych rzeczy dokonują modderzy poświęcając swój wolny czas.
Pozdrawiam.

Presidente
27-05-2013, 08:13
Kolejna kobieta na forum :P
http://img401.imageshack.us/img401/2435/themasktongue.jpg
Witamy :P

Dyktator
27-05-2013, 14:58
Hue hue, Weronika- a teraz zniwecz jego radość i pokaż, żeś bot reklamowy, wstawiając reklamy w sygnaturkę :mrgreen:

McAbra
27-05-2013, 20:20
Witaj Weroniko!
Bardzo mi miło (jak widać nie tylko mnie) że zarejestrowałaś się na forum :)
Może umówimy się na kaw... Oj, tfu, nie ten tekst, no nic, trudno... A może jednak? Nie, dobra już siedzę cicho.

Uff. Ochłonąłem.

Tak jak mówi Lwie Serce, polecam ci zajrzeć do działów z modami, jak również do działów innych części Total War - polecam Ci Rome ;)
Pozdrawiam!

PS:
Dyktatorze, to tylko takie żarty :P

Dyktator
27-05-2013, 20:34
Hue hue, Weronika- a teraz zniwecz jego radość i pokaż, żeś bot reklamowy, wstawiając reklamy w sygnaturkę :mrgreen:

Ale nie mam nawet zamiaru :)
Jestem człowiekiem z krwi i kości. hmmm a co do reklam... (obawiam się, ze na tym by się zakończyła moja przygoda)


Hmm.. Po pierwsze to nie bój się pisać kolejnych postów, bo np. ja sam prawie edycji nie zauważyłem ... Po drugie.. to się jeszcze okaże.. I owszem- skończyłabyś przygodę i to bardzo szybko. Na swoich forach za zabawę w bota reklamowego banuje nie tylko konto, ale też i IP. Nwm jak tu robią ^^


Panowie wyżej: ochłonąć, bo przez takie zachowania ( m.in.) nie ma tu pań. A dużo ich przecież gra...

Presidente
28-05-2013, 08:14
Panowie wyżej: ochłonąć, bo przez takie zachowania ( m.in.) nie ma tu pań. A dużo ich przecież gra...
Nie mów mi co mam robić :twisted: :D

Dyktator
28-05-2013, 12:19
Panowie wyżej: ochłonąć, bo przez takie zachowania ( m.in.) nie ma tu pań. A dużo ich przecież gra...
Nie mów mi co mam robić :twisted: :D

Pomarz sobie. M.in. po to tu jestem :D

Pampa
28-05-2013, 12:46
Przy okazji zastanawiam się jednak nad jakimś patchem, gdyż już coś mi nie pasuje w dyplomacji. gram Anglią i zostałam zaatakowana przez Hiszpanię i Francję. A po około 2 turach papież nakazuje mi zaprzestania walki i grozi ekskomunikoą.. imo jakiś bug

Patch nic nie zmieni, medieval II i Rome mają to do siebie że dyplomacja praktycznie leży i kwiczy. Dużo lepiej jest w ETW i Napoleonie ;)

Polecam moda chociażby SS albo BC. Tam dyplomacja jest o NIEBO lepsza od podstawki ;)

I oczywiście witam na forum ;) A wam niech będzie wstyd zboczeńcy, dziewczyny byście sobie znaleźli :mrgreen:

PlanB
29-05-2013, 17:00
Zacznij grać w KO, tam to nawet legend o kobietach nie ma :lol:
Potwierdzam, medek bez modów to jedno wielkie nic, z modami siódme niebo :D

jan_boruta
01-08-2013, 10:18
NO SIEMA :D

Grogmir
01-08-2013, 10:37
Co to za opryszek!? Nuże, brać go i w dyby, niechże gawiedź zabawi pospołu z tańcującym niedźwiedziem!*

*Witaj z powrotem. :)

Volomir
01-08-2013, 10:47
Proponuję prewencyjnego bana dla tego pana!

jan_boruta
01-08-2013, 12:40
Prewencyjny ban, żebym znowu sobie nie poszedł? 8-)

Volomir
01-08-2013, 12:51
Jak dostaniesz bana to nie uciekniesz! :P

Nezahualcoyotl
02-08-2013, 18:41
Zbanowac cale Forum na tydzien :lol:

wercyngetoryks
02-09-2013, 08:09
To może teraz ja się przywitam!

Cześć, jestem wercyngetoryks. Śledzę tę witrynę już od czasu medievala II, który to wciąż jest moją ulubioną częścią serii. Teraz wraz z premierą Rzymu II z którym wiąże wielkie oczekiwania, postanowiłem oficjalnie dołączyć do waszej społeczności.

Pozdrawiam i do zobaczenia przy wspólnie zdobywanej Kartaginie ;)

adriankowaty
02-09-2013, 08:15
No panie obrońco Gergowii, witam!

Dawido
02-09-2013, 10:35
Czołem, Wojsko,
W żołnierskich słowach:

Imię - Dawid. Staż z TW - od 1999, demo Shoguna. Forum, portal regularnie lustruję od 2005 r.

Dalej tak jak pisze wercyngetoryks - widzimy się pod Kartaginą.

Pozdrawiam

kizi
06-11-2013, 14:51
NO SIEMA :D

Kolejne troll konto jakiegoś zelda... :oops:

adexeczka
13-03-2014, 13:18
Również witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam https://farm3.staticflickr.com/2825/12769133304_e825606817_o.gif (http://www.e-wozki-widlowe.com/)

Baal-Melkart
13-03-2014, 17:57
Witaj :)

Aż dziwne, że jeszcze nie ma komitetu powitalnego ;)

Bronti
13-03-2014, 18:18
Witaj :)

Aż dziwne, że jeszcze nie ma komitetu powitalnego ;)


Czekamy na zdjęcia! :mrgreen:


Witamy na forum adexeczka

Volomir
13-03-2014, 18:36
DAWAJ FOTY!1111111111111ONEONEONEONEONEONE

Grogmir
13-03-2014, 19:09
I znowu się daliście nabrać. :v

Shay Ruan
13-03-2014, 19:31
Witaj, zawsze miło powitać kolejną kobietę na forum :D
Aha, bardzo ważne. W tym temacie można umieszczać swoje zdjęcia viewtopic.php?f=28&t=292&start=540 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=28&t=292&start=540) :mrgreen:

Nezahualcoyotl
13-03-2014, 20:35
Speszyliscie niewiaste jurne buchaje :lol:
[spoiler:kt4ljw8n]http://atrium-mosty.pl/sites/default/files/news/additional_image/01.14/zaloga_statku_zbiory_rodziny_zukowskich.jpg[/spoiler:kt4ljw8n]

Volomir
13-03-2014, 20:39
Na tym forum trzeba być twardym! Musi być przygotowana, że wyzwą ją od lewaków, gimboateitstów, prawaków i konserw!

Nezahualcoyotl
13-03-2014, 20:45
Znaczy sie nic nadzwyczajnego :lol:

Volomir
24-03-2014, 14:11
Udam, że nie czytałem tego okrutnego postA i przywitam Cię staro-forumowym pozdrowieniem:

DAWAJ FOTY!!!!11111111ONEONEONEONE

Elizabeth
24-03-2014, 14:32
Odpowiem, iż przyjęłam to na klatę.

Lwie Serce
24-03-2014, 14:33
Witaj!
Mam nadzieję, że będziesz się udzielać na naszym forum oraz czacie :)
Pozdrawiam.

Elizabeth
24-03-2014, 14:58
Oczywiście w miarę możliwości, a także czasu będę się udzielać! Dzięki za miłe przyjęcie :)

adriankowaty
24-03-2014, 15:06
Nieco spóźnione, ale witam!

Gajusz Mariusz
24-03-2014, 15:39
Witam serdecznie!

Shay Ruan
24-03-2014, 16:08
Witaj Anito, jak miło powitać na forum kolejną przedstawicielkę płci pięknej ;)

Arroyo
24-03-2014, 16:13
Witamy na naszym skromnym forum. Oferujemy suchary kujona i codzienne grube akcje na czacie. Życzymy miłego pobytu :)

Shay Ruan
24-03-2014, 16:15
Po takim powitaniu znowu będziemy sami na forum :D

Angie
24-03-2014, 16:21
Pewnie już ostro spóźnione, ale witam i ja Führer Angie IV Rzeszy Norweskiej!

Nezahualcoyotl
24-03-2014, 16:52
Witajcie!
Po przeczytaniu paru wiadomości stwierdzam, że ryzykownym jest przyznać się do swojego jestestwa! ;)
Ale, że twarda ze mnie babka, to się nie wystraszę. (Zaznaczam z góry, że fotek nie wysyłam. ;)) W końcu niech świat wie, że kobiety także uwielbiają grać, również w serię Total War.

A więc w skrócie, z tej strony Anita, studentka z Bydgoszczy, wielka fanka wszelkiego rodzaju gier. Forum do tej pory cicho obserwowałam, aż do dziś.
Nie ma foty to dawaj przynajmniej wymiary :twisted: ;)
[spoiler:1v1l722m]http://koszulkidtg.pl/img/p/230-498-thickbox.jpg[/spoiler:1v1l722m]
P.S.Witamy kolejna kobialke ;)

Pampa
24-03-2014, 17:00
Zachowujecie się jak jakaś kompania która pierwszy raz od 10 lat widzi kobietę. A nawet jej nie widzi :mrgreen:

Volomir
24-03-2014, 17:26
Witamy na naszym skromnym forum. Oferujemy suchary kujona i codzienne grube akcje na czacie. Życzymy miłego pobytu :)

Akurat na czacie to same nerdy siedzą :P

Arroyo
24-03-2014, 17:31
A pisałeś w ogóle na czacie? Nie? To po co się wypowiadasz?

Pampa, może raczej jak Legia Cudzoziemska :mrgreen:

Volomir
24-03-2014, 17:55
Nie pisałem bo nie jestem nerdem :mrgreen:

Lwie Serce
24-03-2014, 18:05
No wyborne żarty Volomirze, wyborne :mrgreen:

Hehe, ale ileż to osób przybywa by powitać nową kobietę na forum ;)

Volomir
24-03-2014, 18:25
Przynajmniej jeden rozumie co to jest żart :D

Elizabeth
24-03-2014, 21:13
Czy kobieta na forum to naprawdę aż taki cud ? :D
Nie opuszczę Was, strachliwa nie jestem :) Jak tak będziecie zaczynać każdą znajomość z dziewczyną, to kiepsko widzę Waszą przyszłość Panowie :D

kirlan
24-03-2014, 21:14
Panowie: uprasza się o zachowanie "bon ton" i klasy wypowiedzi. 8-)
Elizabeth - witamy na forum!! :D :D :D
A stereotypom wszyscy czasem ulegamy - stąd niedowierzanie ;) jak i każdemu czasem zdarza się niefortunnie zacząć rozmowę.

Volomir
24-03-2014, 21:27
Mimo wszystko daj fotki, bo wietrzymy podstęp. Jakby co to zapraszam do dumy naszego forum - tematu "Dziewczyny" :D

Elizabeth
24-03-2014, 21:30
Mimo wszystko, nie dam. :D Nie macie tutaj takiego tematu - "Mężczyźni"? :)

kirlan - rozumiem, wybaczam. Dziwi mnie jednak ogromne zainteresowanie i szybkie wyłapywanie płci żeńskiej na forum :D

Shay Ruan
24-03-2014, 21:49
Nie mamy bo i po co skoro kobiety są tylko dwie w tym tylko jedna aktywna :D No teraz to już 3 :D

Elizabeth
24-03-2014, 21:52
W takim razie czuję się zaszczycona, iż mogę znaleźć się w tym gronie :D

voitek
24-03-2014, 22:18
http://i.memeful.com/memes/RykOxkw/Joker-Mind-Loss.jpg

Kobrax
24-03-2014, 23:20
Mi tam nie odwala. Ja również witam nową członkinię naszego szlachetnego oraz zacnego forum :)

McAbra
25-03-2014, 07:01
Witaj Elizabeth, skoro przetrwałaś powitania to teraz będzie z górki. :D

Oprócz magicznego wpisu "Kobieta" w profilu, cieszy mnie też, że Twoją ulubioną częścią jest Rome. ;)

Gajusz Feniusz
08-06-2014, 10:46
Witam - już po raz trzeci - wszystkich na forum. Pierwszy raz się zarejestrowałem tutaj w 2006 roku i mam takie pytanie: czy są tu jeszcze veterani z tamtego okresu? Widziałęm tylko Witie i Andzie, a co z resztą? Vasyshq, Mathias, KWidziu, Elrond, Wercyg? Roman Zabawa i inni? Są tu jeszcze?

Pampa
08-06-2014, 11:57
W większości nie ma, albo się nie udzielają :)

PanzerKampfWagen
08-06-2014, 18:07
Witam wszystkich! Ja jestem Maciek, i w sumie taki nick chciałem ustawić, lecz nieszczęśliwie był zajęty, bądź niedozwolony ( ? ). Moimi ulubionymi częściami są Rome i Medieval.

Lwie Serce
08-06-2014, 18:10
Witaj na forum. Zachęcam do udzielania się i wpadania na czat (jako, że wczoraj byłeś obecny to już zapewne wiesz czego mniej więcej się można spodziewać po dyskusjach na nim ;) )

McAbra
08-06-2014, 18:12
Cześć.


Jak na razie masz plusa za kawały o Stirlitzu i temat na forum Barbarian Invasion.

PanzerKampfWagen
08-06-2014, 18:15
No, miło mi z tego powodu :D

Gajusz Mariusz
08-06-2014, 23:13
Także witam serdecznie na forum!

Zbyszko
12-08-2014, 15:39
Witam wszystkich!
Nie potrafię o sobie pisać, więc będzie krótko.
Jestem egoistycznym głupcem używającym przekleństw (które pokazują mój poziom intelektualny) na forum, na którym zabrania się tego... Nie wymagajcie ode mnie że potrafię czytać cokolwiek, a co dopiero regulamin.
Pozdrawiam.


****************************
Myślę, że teraz wygląda to lepiej.
S

Presidente
12-08-2014, 20:00
Witaj Zbyszko


Nie wierz w to co o mnie mówią:)

Szalony_Kapelusznik
31-08-2014, 08:30
Witam was!!! mam na imię Piotrek, jestem fanem gier paradoxu z serii EUROPA UNIVERSALIS, wręcz zakochany jestem w tych grach, posiadam wszystkie gry z tej serii zarówno najnowsze jak i starsze a także liczne dodatki do tych gier. Na co dzień interesuję się historią, przyrodą, rowerami, górskimi i wieloma innymi rzeczami :)

Gajusz Mariusz
31-08-2014, 09:15
Witam! Tutaj też znajdziesz podobnych zapaleńców gier paradoxu.

Arroyo
31-08-2014, 09:22
Witam. Podobnie ja Ty grywam również w gry Paradoxu (a przynajmniej w dwie z nich: Hearts of Iron 2 i Europa Universalis III). Miłego pobytu na naszym forum :)

WaregWenedyjski
08-09-2014, 14:39
No siema :P

Wżeram historię losowo z naciskiem na okres przed XVIIIw., uwielbiam strategie ( obecnie duszę Rome 2 i EUIV ), uwielbiam papierowe erpegi, ale nie mam z kim grać. No i lubię modować. Mody 4ever.
Z moim szczęściem napiszę coś niepoprawnego politycznie i natrafię na Samnicka bez kawy, co skończy się banhammerem w pierwszym tygodniu ;D

Gajusz Mariusz
08-09-2014, 14:44
Witam również. Samnick nie jest tak zły jak go malują :D, co nie znaczy że nie będziesz obserwowany...:twisted:

Pampa
08-09-2014, 15:46
Witaj, i uważaj na siebie ;)

Samick
08-09-2014, 17:05
Kogo natrafisz?

Shay Ruan
08-09-2014, 17:14
Witaj, Wujek Samnick nie jest taki zły. W głębi serca to dobry człek ale musi dbać o reputacje więc wiesz...ALE, WITAM NA FORUM :)

Samick
08-09-2014, 17:28
Pytam po raz ostatni: kto to jest Samnick!?

adriankowaty
08-09-2014, 17:33
Heil! Ja mam o Samicku dobrą opinię, a to, że dba o to, by panował porządek jest pozytywem. Dasz radę na forum.

chochlik20
08-09-2014, 19:59
Pytam po raz ostatni: kto to jest Samnick!?
Nie słyszałeś o nim? :eek: ten forumowicz psuje Ci opinie podszywając się pod Ciebie i wsadza ludzi pod pręgież sprawiedliwości karząc ich bez powodu. :cool:

WaregWenedyjski
09-09-2014, 17:30
Nie bij, nie bij, okularów nie założyłem, ja niedowidzę, maaaaamoooooo!

Hasio
26-09-2014, 17:03
Witam wszystkich! Po kilku latach regularnego podglądania forum z ukrycia,postanowiłem w końcu się "zalegalizować". A jakże,z miłości do MTW2,Bellum Crucis.Choć i tak uważam że najlepsza jest stara, poczciwa i przede wszystkim w 2D - Twierdza;)

Gajusz Mariusz
26-09-2014, 17:28
Także witam serdecznie!

adriankowaty
26-09-2014, 18:06
Witaj! Miło widzieć, że nasza komuna zyskuje nowego członka.

Aztec
26-09-2014, 18:34
Powitać :)

Shay Ruan
26-09-2014, 19:05
Siemka, uważaj na SamNicka ;D

Gajusz Mariusz
26-09-2014, 19:10
Legendarnego bliźniaka Samicka! :twisted:

Pampa
26-09-2014, 19:17
I jego popleczników ;D

Aldarion
30-09-2014, 19:09
Witam wszystkich. :)
Już od jakiegoś czasu obserwowałem forum "z ukrycia", ale w końcu postanowiłem się zalogować. Nazywam się Patryk. Z serii Total War posiadam Medieval II i Rome II. Poza nimi gram jeszcze w inne strategie np. EUIV. Postaram się w miarę możliwości udzielać na forum. Mam nadzieję, że się tu szybko zaklimatyzuję ;)

Lwie Serce
30-09-2014, 19:13
Witaj, jeśli chodzi o zaklimatyzowanie się to wpadnij czasem na czat, zaznajomisz się nieco z ludźmi z forum ;) Pozdrawiam.

Gajusz Mariusz
30-09-2014, 19:21
Witam również. Stop. Uważaj na czat. Stop. Musisz być twardy. Stop. Ale chyba dasz radę.;) Stop.

Pozdrawiam!

Lwie Serce
30-09-2014, 19:33
Jakie uważaj? Przecież każdy wie że na czacie jest zawsze miła atmosfera, nawet gdy czas północnych rozmów o kulturze, historii i filozofii przeminął xD

Gajusz Mariusz
30-09-2014, 20:04
Dosyć owijania w bawełnę! Chcesz wkraść się w łaski lokalnym? To sprowadź na forum koleżanki! :cool:

Aldarion
30-09-2014, 20:17
Z tym może być ciężko ;p

Gajusz Mariusz
30-09-2014, 20:25
Oj tam, zaraz ciężko! :D Wbijaj na czat! Zawsze ktoś tam jest!

Piner
07-10-2014, 20:35
Witam wszystkich. Co prawda na stronę wchodziłem wcześniej ale teraz dopiero zdecydowałem się dołączyć do tejże społeczności. Tak więc miło mi jest was powitać.

Gajusz Mariusz
07-10-2014, 20:37
A mnie również Ciebie! ;)

adriankowaty
08-10-2014, 14:32
Witam, witam! Kolejny członek naszej forumowej komuny - nie, nie mam tu na myśli dyktatury proletariatu - na pewno będzie z kim dyskutować!

Chywzar
10-10-2014, 18:00
Choć konto utworzyłem już jakieś czas temu, nadszedł czas aby się oficjalnie przywitać :) z wszystkim maniakami serii Total War i nie tylko. :D

Gajusz Mariusz
10-10-2014, 18:47
Również witam! Niech bogowie trzymają Cię z dala od ostów i banów! Houwgh!

Piner
10-10-2014, 22:19
Może trochę późno ale co tam.
Mówicie kurtuazyjnie? A proszę bardzo:

Witam wszystkich szanownych członków portalu dotyczącego niezwykłej acz pięknej serii gier jaką jest Total war.Pragnę dołączyć do tejże społeczności z zamiarami współpracy,braterstwa a co najważniejsze z szczerymi wyrazami szacunku wobec każdego członka tej szacownej grupy osób z którymi dzielę zapewne podobne zainteresowania tzn historia i opcjonalnie polityka. I choć jestem osobą nową i z zapewne dużymi brakami wiedzy i doświadczenia, to pragnę te braki nadrobić u waszego boku. Mogę wam jedynie zaofiarować szczere intencje, czas i oddanie.

Pampa
11-10-2014, 07:13
Witaj, i uważaj na siebie w tym stadzie hien. ;)

Wald
11-10-2014, 10:33
Wszystko jest bardzo miłe póki się nie wdepnie do agory.
Ja to miejsce omijam i jestem z tego bardzo dumny. :mrgreen:

adriankowaty
11-10-2014, 10:37
Powtórzę jeszcze raz - witajcie obywatelu! Miło wiedzieć, że nasza społeczność się rozrasta!

Defil
15-10-2014, 09:04
Cześć!

Korbacz
30-11-2014, 16:59
Ahoj przygodo!

Gajusz Mariusz
30-11-2014, 17:51
Witaj!

adriankowaty
30-11-2014, 18:01
Witam!

Hetzer
01-12-2014, 07:02
Moje uszanowanie!
Tak mnie znowu naszło na Total War. Zapewne będzie to mod NTW 1 i BKB. Albo Redux, o ile działa.

adriankowaty
01-12-2014, 14:31
Moje uszanowanie!
Zawsze miło przywitać nowego członka naszej społeczności.

Lwie Serce
01-12-2014, 14:46
Również witam! Przy okazji, proszę pierwszy i ostatni raz o odpisanie mi na PW, inaczej będę zmuszony wstawić bana za multikonto, dziękuję za uwagę.

Arhiz
12-12-2014, 19:40
Wypadałoby się przywitać.
Konnichiwa! Gdyż total war to dla mnie głównie shogun - jestem fanem tej gry od pierwszej części, przez Mongol Invasion - aż na dwójce z dodatkami skończywszy :D

Gajusz Mariusz
12-12-2014, 19:42
Witamy!! :cool:

adriankowaty
12-12-2014, 20:20
Bierz muszkiety, prowadź jeźdzców z karabinami na kachi'ch wroga. Pozdrawiam!

Chaak
12-12-2014, 23:53
Witamy fana najlepszych części serii TW:D.

Dymitr
12-01-2015, 11:48
Witam i pozdrawiam!!!!

Od kilku już dni walczę na forum przeglądam setki postów i dziesiątki działów.
Zarejestrowałem się aby uzyskać pomoc w usunięciu paru jednostek w modzie Regnum Poloniae i tak się zaczęło...
Zakochałem się w modowaniu(jeszcze nie wiem czy z wzajemnością ale to się okaże w praniu).
Śledzę serie TW od pierwszego medivala aż do teraz i jestem szczęśliwym posiadaczem ROME, MED2 i Empire.
Regularnie przeglądam świat modów a teraz postanowiłem sam coś do niego wnieść, wierzę że na forum znajdę odpowiedzi na nurtujące mnie pytania jak i pomoc bardziej doświadczonych użytkowników.
Wyrażam szczerą nadzieję że z czasem sam stanę się wartościowym członkiem tego zacnego portalu skupiającego wokół siebie znawców historii, weteranów Total War jak i moderów.

Dziękuję i wznoszę toast za przyszłość najlepszej serii gier strategicznych wszech czasów!
Dymitr

Piner
12-01-2015, 11:54
Nie będę oryginalny: Witajcie !

Gajusz Mariusz
12-01-2015, 12:00
Witam obu nowych forumowiczów!

chochlik20
12-01-2015, 12:22
Po staropolsku to już nikt nie powita strudzonych wędrowców, który postanowili się zatrzymać na naszym zacnym forum??


http://www.weselicho.pl/Image/chleb.jpg

Najwidoczniej gospodarze się pochlały, i mi pozostaje przywitać takim o to zacnym poczęstunkiem :)

Dymitr
13-01-2015, 12:52
Doceniamy gościnność użytkowników forum i dziękujemy za powitanie a któż wie może okażemy się takimi samymi gośćmi jak ci którzy odwiedzili dom Piasta kołodzieja w trakcie postrzyżyn...

http://dziedzictwo.ekai.pl/@@kruszwica_legenda_piast_kolodziej

a resztę już znacie.

Sam Fisher
01-07-2015, 20:24
Poniekąd nie powinienem tu witać się z wami. Tylko nie było mnie tu dość długo. Data rejestracji niby pokazuje 2009 rok, ale tak naprawdę z tym forum jestem związany od 7 lipca 2004 bodajże. Także witam nowe twarze, ale też przypominam się starym wyjadaczom :P Czołem :P

Shay Ruan
01-07-2015, 23:14
Witaj ;D

Yrviss
12-07-2015, 01:41
No a więc... Witam.
Nie ukrywam, że szperam po forum od dawna, lecz dopiero teraz postanowiłem się przywitać. Może coś o sobie... Młody człowiek lubiący historię, a w szczególności średniowiecze i starożytność. W wolnych chwilach ,,pisarz", oraz ponoć ,,poeta" - Planuję z tym połączyć przyszłość. Na co dzień jestem jednak graczem i w sumie to mnie tutaj sprowadziło. W strategie grywam od małego i nie sposób opisać radość szczeniaka widzącego po raz pierwszy jednostki walczące w Rzymie, gdyż to właśnie od tej części zacząłem, początkowo oglądając, a następnie grając. Jakoś ten czas mijał i w końcu dotarłem do kontynuacji mego młodzieńczego zachwytu. Początkowo sprzęt mocno mnie ograniczał, ale parę dni temu w końcu poczułem jak to jest być sprawnym generałem. Zabawnym jest to, że grając w skrajnie niskiej płynności potrafiłem dobić 350 godzin w grze. No ale to chyba świadczy o tym, jak dobra jest to produkcja. Przynajmniej według mnie.

Dlaczego dołączam do forumowiczów? Ciekawość, a może nawet chęć poznania ciekawych osób ( Na co mam nadzieje ). Naprawdę często mi pomagaliście, za co dziękuję. Teraz także i ja może podam komuś dłoń i wesprę w jakichś drobniejszych sprawach, gdyż za wspaniałego stratega się nie uważam... Cóż... Trzeba spłacać ,,Długi" :)

Lwie Serce
12-07-2015, 08:19
Witamy serdecznie. Nowy użytkownik, zamierzający się aktywnie udzielać na forum zawsze mile widziany. :) Która część TW jest Twoją ulubioną? Zapraszam do działu modów, choć pewnie się zaznajomiłeś już. No i może sesje RPG Cię zainteresują. ;) Pozdrawiam.

Gajusz Mariusz
12-07-2015, 10:16
Także serdecznie witam. Lwie, zapewne nie pomylę się odpowiadając za kolegę że jednak nie medek a Romek jest ulubioną odsłoną TW (tak to zrozumiałem...), a tak rozbudowany post w tym temacie świadczy że naprawdę doszedł nam pisarz :cool:

PS Nie ma to jak zawsze i wszędzie propagować RPG :mrgreen:

Yrviss
12-07-2015, 11:07
Która część TW jest Twoją ulubioną? Zapraszam do działu modów, choć pewnie się zaznajomiłeś już. No i może sesje RPG Cię zainteresują. Pozdrawiam.

Szczerze, to zmienia mi się to dosyć często. Gdy przeje mi się Rzym, wracam do drugiego Medievala z uśmiechem na ustach i odwrotnie. Co do modów, to tak. Już dawno temu rozpocząłem z nimi swoją przygodę zaczynając chyba od Roma Surrectum II, ale najwięcej czasu i tak spędziłem w Stainless Steel ;) . RPG? Spora część mojego szkolnego życia się z nimi kojarzy, więc czemu nie. Dziękuję, oraz również pozdrawiam.



a tak rozbudowany post w tym temacie świadczy że naprawdę doszedł nam pisarz :cool:

PS Nie ma to jak zawsze i wszędzie propagować RPG :mrgreen:

Hah, miło mi to słyszeć, dziękuję. Widziałem, że macie tutaj temat do zamieszczania własnych tworów, więc może coś tam wrzucę, jeżeli tylko uznam, że nie spalę się ze wstydu :D
RPG zawsze i wszędzie? Jestem jak najbardziej za. Sam rozsiewam je gdzie się da ;)

Volomir
12-07-2015, 11:41
A jak chcesz zostać zwyzywany, poczytać o lemingach piszących na temat lemingów, a w dużo mniejszym stopniu poczuć siłę argumentów to zapraszamy do agory :P

PS: Uwaga! Tam na prawdę biją! Moderatorzy smagają swoimi biczami ostrzeżeń szybko i skutecznie.

Yrviss
12-07-2015, 11:54
No, no. Brzmi zaprawdę zachęcająco. Możliwe, że przystanę za kolumną i przyjrzę się tym ciekawym zdarzeniom z bezpiecznej odległości, a jeżeli poczuję się na tyle odważnie, by wyjść, wyjdę i wszelkich starań dołożę do tego, aby nie dostać po czerepie. ;)

PerWerka
12-07-2015, 11:57
To i mnie wypadałoby się ładnie przywitać.
Zatem ładnie witam :P

Yrviss
12-07-2015, 12:01
Z uśmiechem na ustach przyjmuję powitanie skąpane w świetle dzisiejszego dnia mocy słońca po skroniach palącego :cool:
Także witam uniżenie.

Pampa
12-07-2015, 14:17
Zapraszamy do Agory hehehehehe...

Shay Ruan
12-07-2015, 15:44
Siemka, fajny awatar. :P

BiLLyTW
17-07-2015, 22:19
Hej, witam Was! Krótko o mnie? Gram trochę... i chyba myślę. Często więcej niż powinienem i wychodzi to gorzej niż w założeniu. Obojętnie, którą z tych dwóch dziedzin wstawisz ;)
Społeczność (z daleka i odizolowania patrząc ciekawie prosperującą) znam nie od dziś. Jako, że Total War (i później inne strategie i inspirowane historycznie produkcje) jest ze mną już od jakiegoś czasu, stanowił i stanowi dużą część mojego 'gamingowego jestestwa', to mimo swojej nudnej natury postanowiłem się tu pojawić. Liczę, że będzie to dłuższe doświadczenie i poznam nowy aspekt uwielbianej serii gier. Pozdrawiam! :)

Gajusz Mariusz
18-07-2015, 00:21
Witam także! Jeżeli śledziłeś orga wcześniej to wiesz w co się pakujesz ;) .

rex213
28-12-2015, 18:11
Witam, mam na imię Radek. Bardzo lubię gry z serii Total War. Mam 12 lat.

Bronti
28-12-2015, 18:49
Musisz mieć pisemną zgodę rodziców żeby korzystać z tego forum

Aha w 3 egzemplarzach oczywiście

sadam86
28-12-2015, 18:55
Bronti, a Ty swoje zgody kiedy przefaksujesz Administracji ;D

Za rok (4 dni) kuratela rodziców już nie będzie wymagana xD

Polemajos
28-12-2015, 19:00
Oo, już nie jestem najmłodszy ;D Witaj

Lwie Serce
28-12-2015, 19:05
Witaj.

Pisemną zgodę rodziców musisz dać, ale możesz to ominąć jeśli podeślesz mi zdjęcia kilku nadobnych klaczy, pamiętaj że przekupni są wszyscy tutaj. ;D

Rhaegrim
28-12-2015, 19:07
Witaj

Nie słuchaj Go. Najprostszą drogą jest obejrzenie kilku linków wysłanych przeze mnie w PW. ;D Ze względu na wiek dam wersję light

Nezahualcoyotl
28-12-2015, 19:07
Witam, mam na imię Radek. Bardzo lubię gry z serii Total War. Mam 12 lat.
Toś i tak starszy wiekowo od naszego Forum na którym kto się udziela nigdy już nie jest taki jak by sie na nim nie udzielał :devil:.

nolast
15-09-2016, 12:42
Witam Was wszystkich;) Jestem nowym forumowiczem, ale chętnie dołączę do waszego grona ;-)

Shay Ruan
15-09-2016, 17:24
Witamy w naszych skromnych progach.:D

nowy5000
14-10-2016, 16:58
Witam wszystkich forumowiczów,
trafiłem w to cudowne miejsce pełne życzliwych, inteligentnych i pomocnych ludzi* całkiem przypadkiem, mam jednak nadzieję, że przyjmiecie mnie gościnnie.

*pochlebstwo (nawet szczere) - niezwykła i skuteczna broń

Gajusz Mariusz
15-10-2016, 16:54
Nikt się nie kwapi choć inna była tradycja. Więc witam Cię w imieniu forumowiczów. :cool:

Lwie Serce
15-10-2016, 18:19
Przyznam, że nawet nie zauważyłem.

Lubię pochlebstwa więc witaj serdecznie ;D

radoslawzal
17-10-2016, 12:42
I stało się, 3 lata po premierze RTW2 będę zapoznawał się z tym tytułem, czy okaże się on równie uzależniający jak stary romek?


No hej. Pozdrawiam graczy, których różnorakie bitwy turniejowe z rtw2 oglądałem na kanale totalwarorg na youtube "śliniąc" się do nich:D

Shay Ruan
17-10-2016, 13:03
Siemka nowym. ;D

PS. Lew lubi też drapanie za uchem.

Nezahualcoyotl
17-10-2016, 17:18
Witam wszystkich forumowiczów,
trafiłem w to cudowne miejsce pełne życzliwych, inteligentnych i pomocnych ludzi* całkiem przypadkiem, mam jednak nadzieję, że przyjmiecie mnie gościnnie.

*pochlebstwo (nawet szczere) - niezwykła i skuteczna broń

Po takiej dawce wazeliny nawet @Pampa Cię nie zbanuje :devil:.Welkomen i pamiętaj iż sam ryzykujesz skrzywieniem własnego umysłu tutaj pozostając.

KamilTV
20-01-2017, 18:39
Witam serdecznie. Mam na imię kamil i jestem miłośnikiem serii Total War (m.in. po to ulepszyłem komputer,zeby grac na przyzwoitych ustawieniach), Interesuje się historią zwłaszcza ! i 2 Wojny światowej a także wiek XVIII i Wojny Napoleońskie. Chętnie poszukam osób do wspólnego grania online w empire, shoguna 2 i Napoleona, a także może w Gwinta i Overwatch:)
Życzę wszystkim miłego wieczoru i przyjemnego weeekndu.

Shay Ruan
20-01-2017, 20:59
Witaj!

Il Duce
21-01-2017, 10:36
Witamy,co prawda na forum najbardziej popularną grą serii pod kątem multiplayera jest obecnie Rome 2 a tuż za nim Warhammer to powinieneś znaleźć kogoś do wspólnej gry w Gwinta bądź Napoleona. W razie pytań i wątpliwości śmiało pisz do któregoś z moderatorów,mam nadzieję że zadomowisz się u nas na dłużej :).

KamilTV
21-01-2017, 10:55
Tez mam taką skromną nadzieje na jak to ładnie opisałes zadomowienie tu ;) a tak słowem stępu warto kupować teraz Rome II

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Il Duce
21-01-2017, 11:25
Jak najbardziej,zwłaszcza jeśli interesuje Cię tryb multiplayer,większość turniejów jest organizowana na tej właśnie grze a i single jest całkiem grywalny,do tego doczekał się paru świetnych modyfikacji ;)

KamilTV
21-01-2017, 16:47
Rozumiem. To dobrze:)

ZuzannaW
20-10-2017, 22:28
Witam wszystkich serdecznie? Szczególnie Panie :)

Pampa
21-10-2017, 06:00
Witamy, ale taki temat już jest. Przenoszę.

Znyotama
21-10-2017, 23:40
Świeżynka ze mnie, ale przywitać się wypada :)

Neron
22-10-2017, 00:29
Świeżynka ze mnie, ale przywitać się wypada :)
Oczywiście, że wypada. Witam również i życzę miłego korzystania z forum.
Niniejszy wątek, pozwoliłem sobie przypiąć, coby więcej w akcji nie zanikł :).

Jutrzenka
22-10-2017, 02:04
Również witam, skoro tak wypada.

PerWerka
08-11-2017, 21:15
Wypada xD.... to i ja witam.

babka
11-04-2018, 12:23
Ban na 7 dni za spamowanie linkow

cenk1
24-04-2018, 10:15
Ban na 7 dni za spamowanie linkow

Majorian
24-01-2019, 07:21
Witam po przerwie. Miło tu wrócić. ;)

Nezahualcoyotl
25-01-2019, 15:51
Witam całe zacne Forum i jego Starych oraz Nowych Użyszkodników :ok::devil:

0VkrUG3OrPc

Lwie Serce
25-01-2019, 19:40
Cześć, miło widzieć stare, znajome nicki po raz kolejny :D

Aztec
28-01-2019, 16:36
Trochę się zawiodłem na sposobie zakończenia żywota poprzedniego forum, ale cóż, damy drugą szansę :) witam ponownie :)

Lord_Legionista
28-01-2019, 16:37
Aztec (http://forum.totalwar.org.pl/member.php?6654-Aztec) poprawsobie podpis :) prosze

Pilich
28-01-2019, 19:40
Zawsze lubiłem przeglądać to forum ale jakoś nigdy nie zebrałem się na zarejestrowanie się tutaj. Jednak, skoro strona powróciła uznałem, że może jednak warto i kiedyś, zamiast tylko czytać co inni piszą, samemu się coś udzielić. Witam więc wszystkich forumowiczów!

Lord_Legionista
28-01-2019, 19:54
Witam również milo nam ze dołączyłeś !zapraszamy do wszystkich dyskusji :)

desmoRR
16-08-2019, 15:40
Cześć, witam wszystkich. Regularnie przeglądałem stare forum. Dobrze, że wróciło forum. Odzyskałem konto, to jeszcze raz się przywitam z Wami.
Swoją przygodę z Total War zacząłem od pierwszej części Shoguna. Dla mnie Shogun, Medieval, Rome i Empire to okresy historyczne, które mnie interesują.

Lwie Serce
24-10-2019, 19:39
I ja się przywitam po długiej nieobecności ;D

Asuryan
24-10-2019, 21:21
No to jak wszyscy, to i dziadek też się przywita :mrgreen:

Gajusz Mariusz
24-10-2019, 23:34
Nowe otwarcie? :hmm:

damier
09-11-2019, 06:30
siemka :) witam serdecznie

*************************
Witam serdecznie i bardzo proszę na przyszłość zamieszczać posty we właściwych działach.

Owocyn
07-12-2019, 03:17
Witam gorąco

***************************

Witam serdecznie i bardzo proszę na przyszłość zamieszczać posty we właściwych działach.

Eutyches
07-12-2019, 06:36
Witam na forum. Zapraszam do działów z modyfikacjami. :)