PDA

Zobacz pełną wersję : Heroes of Napoleonic Wars WYDANE



Cymberkaj
18-06-2012, 14:41
Doczekaliśmy się! :D Właśnie dzisiaj pojawiły sie do kupienia dwa DLC, w tym Heroes of Napoleonic Wars! Drugie to Imperial Eagle Pack. Długo czekaliśmy, ale nareszcie jest!

Wielki Mistrz Malborka
18-06-2012, 18:30
Bohaterowie wojen napoleońskich byli już dawno dostępni pod nazwą imperial edition, dodali te z preorderów i jeszcze jakieś 3 nowe z czego jedną jest 10 huzarów który był kiedyś za darmo.

Cymberkaj
18-06-2012, 20:02
No tak, ale dla jednego DLC od nowa kupować całego Napoleona edycję specjalną? Całą grę? Swoją drogą CA zachowało się trochę nieczysto. Przez ten weekend była promocja na Steamie: Napoleon Total War Imperial Edition o 50% tańsze. BARDZO zdesperowani gracze, którzym bardzo na tych jednostkach zależało (mi też, ale nie aż tak) gotów pewne byli kupić po promocyjnej (ale wciąż drogiej!) cenie Napka od razu tylko dla tych jednostek. I co? Ledwo kupili, już następnego dnia (tj dzisiaj) wydano w formie DLC. Te dwa packi to jedyne, co czyniło Imperial Edition opłacalnymi do kupienia. Wydanie ich sprawia, że na NAPRAWDĘ zdesperowanych już nie zarobią. No to w konia i dają "promocyjnie" Imperial Edition tuż przed osobnym DLC.

Ja naprawdę nie wiem, jak trzeba być zdesperowanym, żeby dla dwóch DLC od nowa kupywać całą już posiadaną grę, ale zapewne takowi jednak się znaleźli. Oj, nieładnie CA, nieładnie...

A co do tego 10 pułku, to faktycznie był (i teoretycznie nadal jest) za darmo. JEst tylko jeden problem-strona SEGA chyba już od ponad roku jest zhackowana. Nie wiem, czy już się z tym atakiem uporali, ale zapomnieli o 10 pułku, czy nadal z tym walczą, ale faktem jest, że na chwilę obecną 10 pułk jest z ich strony nieosiągalny.

Rue
18-06-2012, 20:19
Dwa euro za 4 nowe jednostki w moim przypadku to nie za wiele.Kupię na pewno.

Asuryan
19-06-2012, 02:21
Dokładnie, tym bardziej że bardzo długo na nie czekałem. Nie zastanawiając się wiele już zakupiłem.