PDA

Zobacz pełną wersję : Bitwy historyczne



robik
28-09-2009, 17:45
Jak wam się podobaję nowe i stare bitwy historyczne?

Duqq
28-09-2009, 20:11
Ja moze nie napisze jak mi sie podobaja, bo jedyna w jaka gralem to byla ta z rzeka w demie :) Potem zajalem sie kampania i multi, a te bitwy jakos mnie nie zaciekawily. Ale nie o tym chcialem pisac. CHodzi mi o to, ze kiedy w demie zobaczylem wlasnie ta mape z rzeka, pomyslalem "ooooo ale fajnie, w pelnej grze pewnie bedzie jeszcze wiecej podobnych map". A co z tgo wyszlo? Chyba kazdy wie :)
I tu moje pytanie. Jakie to wzgledy uniemozliwily tworcom umieszczenie bitew z takim urozmaiceniem terenu jakim jest rzeka w kampani i multi? Przeciez skoro i tak to jest na jednej mapie to dlaczego nie na innych? Tym bardziej, ze wiele bitem na mapie swiata odbywa sie przy rzekach, ale pewnie zwykle lenistwo i tyle...

KSYSU
29-09-2009, 17:12
W grze są dostępne takie lokacje o tyle o ile stoisz obok rzeki lub na moście także nie wiem ocb :D

Duqq
29-09-2009, 17:30
W grze są dostępne takie lokacje o tyle o ile stoisz obok rzeki lub na moście także nie wiem ocb :D

Dostepne? No nie wiem mi sie nigdy nie zdarzylo, aby w zwyklej kampani podczas bitwy zaladowala mi sie mapa z rzeka. Jesli komus poza Toba przydarzyl sie cos takiego, to prosze o post. Choc watpie w twoje slowa, bo mialem mnostwo bitew i na mostach i przy rzekach i nigdy mapa z takimi przeszkodami sie mi nie pojawila. Jedyna na jaka trafilem to tylko ta z tej jednej bitwy historycznej UK vs USA.

AgentMax
29-09-2009, 18:14
Ja walczyłem z Prusakami nad Renem :)

Suchoj-35 [PL]
27-02-2010, 18:33
Wszystkie są fajne ;) .Szkoda że nie zrobili tego co w M:TW-Kingdoms że możesz wybierać kim chcesz walczyć :cry: .

Aro137
27-02-2010, 19:07
Jak dla mnie jest ich za mało :evil: Ale są ciekawe :)

joy
27-02-2010, 19:12
Jakoś pominąłem mapki do takowej gry. :) Po prostu zająłem się kampaniami a skoro w nich komp. to debil to i nie lepiej będzie na tych gotowcach tak sobie mysle.
:|

apcet
26-03-2010, 17:57
W kampanii DROGA DO WOLNOŚCI rozegrałem parę bitew nad rzeką z brodami i mostami. Ciekawe urozmaicenie.