PDA

Zobacz pełną wersję : Zniknęły nazwy i opisy jednostek...



Vorenus56
28-06-2012, 08:23
Witam,
Od wczoraj mam pewien problem... Mianowicie od roku pykam w napka normalnie nawet przez neta i od wczoraj stało się coś "dziwnego" nigdzie na innych forach nie ma chyba tego problemu. Z dnia na dzień odpalam napka i grając przez neta zauważyłem najpierw że nie wyświetla mi nazwy map przy serwerach, później odpalam kampanie i wielkie zaskoczenie... nie ma ani słowa po polsku... np. niema opisów jednostek, budynków wszystkiego co sie kliknie prawym i sie da czytać... nazwy generałów zamiast pisać np. Książe Willengton pisze coś takiego (.). Próbowałem reinstalować napa, później steama i nic ma ktoś pomysł o co chodzi?

Przemysł II
28-06-2012, 09:41
wczoraj wypuścili patch, który zamiast w szogunie to w napku się zainstalował. mam to samo

Vorenus56
28-06-2012, 10:07
pewnie każdy tak teraz ma... czyli to nie wina kompa czy jakiegoś wirusa który zrobił psikusa, tylko wina Steama tak? Naprawią to czy jakoś przywrócą??

Asuryan
28-06-2012, 12:30
Nie każdy. Wersje angielskojęzyczne pozbawione są tego błędu.

Vorenus56
28-06-2012, 12:52
no mówimy tylko o polskich wersjach a nie o jakiś angolach... mówie ze kazdy w polsce tak ma a nie na swiecie czy w anglii, zresztą nie ważne. Najważniejsze to zeby to szybko naprawili bo jak nie to spieprzyli mi gre i beda musieli kase oddac

Asuryan
28-06-2012, 13:49
Każdy w Polsce, który ustawił sobie język gry na rodzimy. A wystarczy zmienić tylko na angielski, by wszytko wróciło do normy :P

Vorenus56
28-06-2012, 14:59
to zauważyłem, ale jestem polakiem i mój język jakoś bardziej mi się podoba i wizualnie i dźwiękowo ;) Masz może jakieś info ile potrwa naprawa tego ich błędu ?

Dudzio
28-06-2012, 19:05
Mam ten sam problem i jestem poważnie wkurzony! Jak można spraprać TAKĄ rzecz...

Vorenus56
29-06-2012, 15:50
w końcu naprawili... trochę długo to trwało ale ok przynajmniej nie trzeba grać na angielskim ;)