PDA

Zobacz pełną wersję : gra nie chce się włączyć, brak jakiejkolwiek reakcji.



apollo7100
30-06-2012, 13:48
Witam. Kupiłem dziś sobie Shoguna 2 zmierzch samurajów i po zainstalowaniu, gdy włączam grę nic się nie dzieje, po wybraniu jakiegokolwiek polecenia stąd: http://screenshooter.net/9972736/rvfwpio , totalnie zero reakcji, robiłem reinstal, ale to nic nie zmieniło. Grę zainstalowałem na Xp service pack 3, procesor Pentium(R) Dual-Core E5200 2,5 GHz, pamięć RAM 2 GB kingstone, grafika Ati radeon 5750 hd 1GB. Grajac w napoleona czy empire nie mialem żadnych problemów z wydajnością. Proszę o szybką pomoc.

Problem rozwiązany, temat mozna zamknąć. na przyszłość jak ktoś będzie miał podobny problem to należy odinstalować shoguna 2 (ja też robiłem reinstal steama), następnie odinstalowac przez Panel Sterowania -> Dodaj lub Usuń programy (Windows XP) lub Panel Sterowania -> Programy i Funkcje (Windows Vista i Windows 7) pakiety Microsoft Visual C++ 2005 oraz 2008, a następnie zainstalowac je ponownie w wersjach dołączonych do gry. Insalatory pakietów (pliki o nazwach vcredist_x86) znajdziesz w folderze C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\total war shogun 2\redist.
Podany folder jest domyślnym katalogiem instalacji Steam - jeśli program ten został zainstalowany w innym folderze, ścieżka do plików będzie się różnić. Podobnie postąp z Adobe Flash Player Plugin (odinstalować przed shogunem i zainstalować z folderu gdzie są pakiety visual C++).
Następnie sprawdź spójność plików gry. W tym celu należy w menu Biblioteka Steam kliknąć prawym przyciskiem myszy na tutule gry, wybrać Właściwości i przejść na zakładkę Pliki lokalne. Na zakładce tej kliknij przycisk Sprawdź spójność plików gry i zaczekaj na zakończenie weryfikacji. Jeśłi Steam wykryje jakiekolwiek błędy, automatycznie naprawi instalację gry.
Na koniec wyłącz program Steam, następnie wejdź do folderu w którym został on zainstalowany (domyślnie C:Program FilesSteam) i usuń plik ClientRegistry.blob. Uruchom Steam ponownie, zaczekaj na zakończenie aktualizacji plików platformy i spróbuj ponownie uruchomić grę. Mi to pomogło, teraz gra się normalnie włącza.