PDA

Zobacz pełną wersję : Podniesienie pobożności kardynała?



Bambex
01-07-2012, 18:13
Siemka mam pytanie jak podnieść pobożność kardynała? W okolicy zabiłem już 2 heretyków i więcej heretyków już nie ma w okolicy a potrzebuje jak najwięcej pobożności bo papież stary już jest i chciał bym żeby mój kardynał był papierzem ;) niewiele pobożności mu brakuje

Samick
01-07-2012, 19:31
Wysłać do prowincji o niskim poziomie katolicyzmu, niech nawraca niewiernych i schizmatyków.

Martini54
01-08-2012, 14:58
Tak, ale pamiętaj, że jednym kardynałem raczej konklawe nie wygrasz xD Potrzeba Ci ich jak najwięcej, a do tego zawieraj jeszcze strategiczne sojusze, żeby zapewnić sobie poparcie innych głosujących nacji :)

ProNoob
01-08-2012, 15:06
Brawo, dostajesz nagrodę złotej łopaty!

Martini54
01-08-2012, 16:11
Oj przepraszam :D Zarejestrowałem się dopiero dzisiaj i po prostu czytam forum i chce się udzielać w różnych tematach :D

tengri
02-08-2012, 18:21
Brawo, dostajesz nagrodę złotej łopaty!
co Ty kolego z tą łopatą? miesiąc to nie tak dużo, szczególnie jeśli uwzględnić słuszny wiek naszego forum.
co do tematu, to tak jak napisał Samick, przy czym warto przydzielić księdzu świtę w postaci kilku kolegów po fachu. ponadto wybieramy prowincje, w których nie robią nam konkurencji duchowni innych wyznań. ogólnie nic tak nie wzmaga pobożności jak rychłe i obfite plony z zasiewanego ziarna wiary.