PDA

Zobacz pełną wersję : Kampanie Hotseat w dodatku gry



lucider
03-07-2012, 14:19
Grałem ostatnio w kampnie ameryk, ja hiszpanią, kolega jakimiś dzikusami :mrgreen: . Problem polega na tym, że ja jako hiszpania nie dostaję posiłków, florenów, żadnych wiadomości prócz końca tury... nawet filmiku po wbiciu francji nie było... graliśmy na 2 kompach, wysyłaliśmy sobie savey, w hot seat na jednym kompie są wszystkie filmy i wiadomości, wie ktoś dlaczego na 2 kompach nie? obydwoje mamy oryginały podstawki i dodatki :evil: Chciałbym sobie teraz pograć...

P.S. Jak w sieci LAN są dwa kompy z tą grą, i byśmy przez nią grali, można by walczyć na 2 kompach przeciwko sobie? nie chodzi mi o bitwy przez internet, tylko najpierw grać w kampanie, i jak zaczynamy toczyć wojnę, to bitwy są rozgrywane manualnie na 2 kompach...

P.S.2 o co chodzi w kampaniach pokazanych na tym forum? Ciśniecie w kilkanaście osób kampanie przez forum? :D W podstawce można pod koniec płynąć do ameryki, czy nie? :P Po przejściu długiej kampani, można grać dalej, żeby podbić cały świat?

GandalfLvl80Wizard
04-07-2012, 17:39
Tak, w wersji gry podstawowej po wydarzeniu "Ziemia jest okrągła" (jakoś 150 -160 tura ?) Jeżeli masz odpowiedni poziom portu możesz wybudować Karawele lub Karakę (nią chyba też się da płynąć przez ocean z tego co pamiętam) która jest zdolna do przepłynięcia dzisiejszego oceanu Atlantydzkiego i w efekcie dopłynąć do nowego świata który ma (niestety) zaledwie 6 terytoriów, niemniej, są tam Aztekowie oraz wyjątkowo cenne surowce które są warte krocie, a na ich handlu możemy zarabiać mnóstwo florenów.

adriankowaty
04-07-2012, 17:51
Ale płyniesz tam w 10-20 tur.

GandalfLvl80Wizard
04-07-2012, 19:50
No nie 20, góra 10 jak już mówiłeś, chyba że naprawdę się szlajasz po tym ocenie.