PDA

Zobacz pełną wersję : Shogun 2 - wywala do pulpitu



djmaxkg
04-07-2012, 17:23
Witam. Posiadam oryginalnego Shoguna 2 na starym sprzęcie chodził w 100% a teraz gdy mam nowego nie mogę grać. Albo gram 30 minut i wywala albo gdy ładuje się bitwa nie wiem o co chodzi.
Najgorsze jest to że jak wywali mnie do pulpitu z informacja że shogun 2 przestał działać i jak robię spójność plików to raz pobierał ponad 5 GB za drugim razem przy wywaleniu na pulpit pobierał coś o koło 7GB (przepraszam nie wywala tylko się zacina i stoi, muszę wyjść na pulpit i tam jest informacja że shogun przestał działać. O co w tym chodzi??
Mój komp to Intel i5 karta graficzna ATO 6750 RAm 8GB Windows 7 64bit - Proszę o pomoc bo tracę cierpliwość.

04-07-2012, 17:55
Pobrałeś Service Pack? Ja mam to samo i troszeczkę pomogło... to znaczy wywala od razu z komunikatem :D Pisałem już do pomocy technicznej , ale oni nic nie wiedzą... tylko wysłali zwykły spam... Następnym razem pobiorę jakąś grę i będę miał spokój . Chyba tak zrobię z Rome 2.... a piraci sobie grają i grają......

djmaxkg
04-07-2012, 19:44
Pobrałeś Service Pack? Ja mam to samo i troszeczkę pomogło... to znaczy wywala od razu z komunikatem :D Pisałem już do pomocy technicznej , ale oni nic nie wiedzą... tylko wysłali zwykły spam... Następnym razem pobiorę jakąś grę i będę miał spokój . Chyba tak zrobię z Rome 2.... a piraci sobie grają i grają......

Najgorsze jest to że na starym kompie shogun 2 chodził (oczywiście na minimalnych ustawieniach) ale chodził a teraz!! komp za ponad 2.500tyś zł i problem z shogunem 2 na którego wydałem około 100zł.
Więc jeśli ma ktoś rozwiązanie naszego problemu to niech da znać bo w mojej sytuacji nie wiem czy jest sens kupować "Zmierzch Samurajów" dla tego proszę o pomoc raz jeszcze.

Mlody2j
05-07-2012, 16:13
Usuwasz wszystkie biblioteki visual c++ i instalujesz te z płytki shoguna.

05-07-2012, 16:55
A gdzie znajdę te biblioteki c++ ? Nie orientuję się.

Gaius Julius
05-07-2012, 23:55
posprawdzaj czy poinstalowałeś te wszystkie badziewia, które są potrzebne

biblioteki c++, directx itp

06-07-2012, 08:54
I nic.... znowu ściąga 6GB...... -,- Shogun 2 to chyba najgorsza część Total War'a .

Scooter
18-07-2012, 17:16
I nic.... znowu ściąga 6GB...... -,- Shogun 2 to chyba najgorsza część Total War'a .
Wydaje mi się że Twoj problem jest spowodowany tymi 16 rdzeniami :D