PDA

Zobacz pełną wersję : Czarny ekran



kroku
06-07-2012, 12:52
Witam.
Mój problem polega na tym że po zaczęciu gry , około po 10 turach pojawia się czarny ekran .
(Jest kursor wczytywania się)
Gra się wyłącza i tak za każdym razem.

Z góry dziękuje.

Rostel123
06-07-2012, 19:34
To na (pomoc techniczna)

kirlan
09-07-2012, 13:04
1) sprawdź spójność plików (jak znajdzie błąd, to koniecznie zrób pkt 2, 5 i 6,a dopiero później naprawiaj instalkę)
2) do pkt 2 WYŁĄCZ CAŁKIEM kompa - liczy się TYLKO wyciągnięta z gniazdka wtyczka!!! - zwykłe "wyłaczenie" to za mało!!

ODKURZ kompa wewnątrz - dosłownie: pędzlem zmiataj kurz , odkurzaczem na bieżąco wsysaj powstałe tumany żeby nie latały po pokoju. Wyciągaj i wciskaj z powrotem wszelkie wtyczki - przy okazji odkurz gniazda i wtyczki czystym , suchym pędzelkiem - tak samo "karty"

Tak poza tym:
kompa przestaw niżej lub przenieś się z kompem do chłodnej piwnicy (byle nie wilgotnej) (obstawiam że to + odkurzanie zadziała)

3) odinstaluj zbędne programy, fotki zgraj na DVD, opróżnij kosz.
4) Zwiększ RAM wirtualny (osobiście wątpię , ale sprawdź - to szybka sprawa)
5) MEMTEST i HDtune, (10 - 40 minut ; 1 - 4 godzin)
6) PEŁNY GRUNTOWNY FIZYCZNY skan dysku twardego z opcją naprawy i odzyskiwania. (1,5 - 6 godzin)

---------------------
PS: Kolejność jaką podałem nie jest przypadkowa. Uwzględnia czasochłonność, trudność i prawdopodobieństwo zadziałania.
Zalecam zrobić wszystkie - prewencyjnie (I tak powinno się wszystkie z nich co pół roku wykonać. Prócz bezustannego zwiększania pamięci oczywiście.)

seba225
10-07-2012, 18:04
polecam desynchronizacje plików gry, mi pomogło.

Gaius Julius
17-07-2012, 01:02
przy okazji odkurz gniazda i wtyczki czystym , suchym pędzelkiem - tak samo "karty"

:lol: nie ma to jak grzebać w gniazdach pędzlem, nic tak nie pobudza :mrgreen:

a byłbyś łaskaw podać parametry swojego sprzętu?