PDA

Zobacz pełną wersję : Najbardziej przeceniane niedoceniane jednostki w grze



royal1410
13-07-2012, 17:51
Jak dla mnie najbardziej przeceniane to: Huskarlowie, mamelukowie. Niedoceniane: ostateczna nadzieja, spahisi łucznicy, ludzie miecza i puklerza

seba225
13-07-2012, 17:56
Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem szlachetny royalu z 2009 roku.
Mamelucy to genialny konnica, huskarlowie jedna z najlepszych jednostek piechoty w grze. Siekają jak chcą.
Osteteczna nadzieja ;/ Jednostka która ma sporo ataku, ale dostaje od każdego.Spahisi całkiem dobrzy ale nie przesadzajmy. Szybcy ale małe obrażenia.
Szczegółne w przypadku gdy mamy do czynienia z jednostkami mocno opancerzonymi.. Ludzie miecza i puklecza nie umywają się przy rycerzach feudalnych

Najbardziej przecenioną jednostką są spieszenie kawalerowie.Zaś niedoceniani są świetni assasyni, zrobiłem test assasyni vs gwardia wareska, ostatnia nadzieja oraz kanonicy grobu świętego. Wszystkich rozgromiła.

Pozdro

ProNoob
13-07-2012, 18:29
Huskarlowie są świetni. Lepsi od feudalnych moim zdaniem, bo mają cechę skuteczny przeciw pancerzom. A dostępni są wtedy, kiedy inne kraje mają dopiero rycerze w zbrojach, których huskarlowie dziesiątkują, ale może się nie znam. Mamelukowie też dobrzy, może nie tak jak Mongołowie, ale nie ma powodu, by ich nie lubić. Co to ta ostateczna nadzieja?? Według mnie przeceniane są przede wszystkim oddziały konnicy strzeleckiej, a co do niedocenianych to się nie wypowiem.

Nezahualcoyotl
13-07-2012, 20:35
Ilez razy mozna zakladac do znudzenia te same watki :shock: :evil: ? Maximus XI Forum w potrzebie a ty sie nie zrywasz... ;)

Maximus XI
13-07-2012, 23:19
Trybun Ludowy Maximus XI jeszcze czuwa nad działem przy wsparciu zacnego Legata Samicka ;).