PDA

Zobacz pełną wersję : Olimpiada Londyn 2012



Baal-Melkart
30-07-2012, 17:02
Dziwne, że nie ma jeszcze wątku.

Ogólnie zaczęło się dla nas dobrze medalem Sylwii Bogackiej (zuch dziewczyna) o tyle później sporo przykrych niespodzianek. Szermierka kobiet słabo. Starsza Radwańska zawiodła. Wioślarstwo mężczyzn bez rewelacji. Przynajmniej siatkarze dobrze zaczęli.

Będzie te 10 medali jak cztery lata temu? Mam złe przeczucia, ale liczę, że się mylę.

Aro137
31-07-2012, 10:01
Olimpiada mało mnie kręci, jedynie śledzę poczynania naszych siatkarzy :) Co nie zmienia faktu, że życzę naszym reprezentantom zdobycie jak najwięcej medali :)

31-07-2012, 10:21
Też siatkarzy, napocząłem w temacie o siatkówce, reszta naszych sportowców pojechała, bo zdobyła minima kwalifikacyjne. Jeszcze tradycyjnie kibicuję Brazylii w piłce nożnej męskiej :)

10 medali? raczej niemożliwe, mimo mojej sympatii do siatkówki nie wiem, czy nasi wrócą z medalem, za bardzo ich wszyscy pompują, ale Anastasi nie powinien pozwolić im zapomnieć, że sport to sport :) Odnośnie wyników, Olimpiady stały się od wielu lat poligonem doświadczalnym sportowej medycy i nie tylko, dlatego nasze 4,5, czy szóste miejsca oceniałbym bardzo pozytywnie.

Baal-Melkart
31-07-2012, 19:40
? raczej niemożliwe, mimo mojej sympatii do siatkówki nie wiem, czy nasi wrócą z medalem, za bardzo ich wszyscy pompują, ale Anastasi nie powinien pozwolić im zapomnieć, że sport to sport Odnośnie wyników, Olimpiady stały się od wielu lat poligonem doświadczalnym sportowej medycy i nie tylko, dlatego nasze 4,5, czy szóste miejsca oceniałbym bardzo pozytywnie.
To trzeba ich wysłać do osiedlowej siłowni. Tam mają różne specyfiki "na mase" :) a tak na poważnie, to też wątpię w te 10 medali. Co do siatkarzy, to mieli udany sezon. Ogólnie podstawy do nadziei medalowej są. Dziś się może nie popisali, ale "potencjał jest" jak to jeden mówił.

McAbra
01-08-2012, 12:39
Nie zapominajmy że jeszcze lekkoatletyka:-)

Baal-Melkart
01-08-2012, 16:53
Tak, w lekkoatletyce nadzieja.

W szermierce całkowita klapa :(

01-08-2012, 18:59
Lekkoatleci też pewnie polegną, ale znalazłem coś takiego w necie, pomysł na 100 zł medali dla Polski, warto z tym się zapoznać... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gdyby te dyscypliny wprowadzić


Wtedy będziemy potęgą światową!
Nie widzę dla nas konkurentów w dyscyplinach:
- Pielgrzymka bosa
- Pielgrzymka na kolanach
- Pielgrzymka głodowa
- Pielgrzymka średnodystansowa
- Pielgrzymka długodystansowa
- Łykanie opłatka komunijnego
- Padanie pokotem przed krzyżem
- Noszenie krzyża ( we wszystkich kategoriach wagowych )
- Podnoszenie krzyża (( we wszystkich kategoriach wagowych )
- Obrona krzyża ( we wszystkich kategoriach wagowych)
- Trwanie głodowe przy krzyżu ( we wszystkich kategoriach wagowych)
- Wymachiwanie krzyżem ( we wszystkich kategoriach wagowych )
- Odmawianie różańca
- Picie wina mszalnego
- Klękanie
- Dzwonienie na mszę
- Dzwonienie w czasie mszy
No i królowa igrzysk religijnych:
- Kolęda! ( to dyscyplina bardzo skomplikowana, bo na zwycięstwo składałyby się faktory :
ile uzbierał, ile domów obszedł i jak daleko zaszedł )

Jak by te wszystkie dyscypliny policzyć to mamy prawie 100 złotych medali!

Barturus
05-08-2012, 23:03
Lekkoatleci też pewnie polegną, ale znalazłem coś takiego w necie, pomysł na 100 zł medali dla Polski, warto z tym się zapoznać... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gdyby te dyscypliny wprowadzić


Wtedy będziemy potęgą światową!
Nie widzę dla nas konkurentów w dyscyplinach:
- Pielgrzymka bosa
- Pielgrzymka na kolanach
- Pielgrzymka głodowa
- Pielgrzymka średnodystansowa
- Pielgrzymka długodystansowa
- Łykanie opłatka komunijnego
- Padanie pokotem przed krzyżem
- Noszenie krzyża ( we wszystkich kategoriach wagowych )
- Podnoszenie krzyża (( we wszystkich kategoriach wagowych )
- Obrona krzyża ( we wszystkich kategoriach wagowych)
- Trwanie głodowe przy krzyżu ( we wszystkich kategoriach wagowych)
- Wymachiwanie krzyżem ( we wszystkich kategoriach wagowych )
- Odmawianie różańca
- Picie wina mszalnego
- Klękanie
- Dzwonienie na mszę
- Dzwonienie w czasie mszy
No i królowa igrzysk religijnych:
- Kolęda! ( to dyscyplina bardzo skomplikowana, bo na zwycięstwo składałyby się faktory :
ile uzbierał, ile domów obszedł i jak daleko zaszedł )

Jak by te wszystkie dyscypliny policzyć to mamy prawie 100 złotych medali!

Oj, nie ma co patrzeć stereotypizowo. Coraz mniej ludzi do kościoła chodzi, także i w Polsce.
Dlaczego tak nam słabo idzie? Otóż wystarczy popatrzeć na maratony uliczne. W Berlinie, Londynie, Paryżu, a nawet w Wiedniu na takich maratonach zjawia się ponad 30 tysięcy biegaczy-amatorów. W Polsce maks 4 tysiące. Co więcej, w naszym kraju zamiast wyjść na ulice i kibicować tym walecznym ludziom czy nawet samemu pobiec w takiej imprezie, narzeka się, że główne ulice są zamknięte, że miasto sparaliżowane, że powinni biegać w lasach na przedmieściach. Z takim "szacunkiem" do sportu nie dziwny się, że igrzyska i euro słabo wychodzą. Potem ta masa tych narzekających siądzie przed telewizorem i będzie lamentował, że jest fatalnie...

Ronin
12-08-2012, 17:11
Co to był za mecz Hiszpanie w super formie a USA to poziom marzeń i wynik 107-100 :)

Baal-Melkart
12-08-2012, 17:17
Co to był za mecz Hiszpanie w super formie a USA to poziom marzeń i wynik 107-100 :)

Jednak USA wygrało, no szkoda.

Jednak mamy te 10 medali :lol:

odi.profanum
14-08-2012, 00:22
[youtube:3ikus1nm]http://www.youtube.com/watch?v=pZRJ3Tdy8GA[/youtube:3ikus1nm]