PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o pomoc w cofnięciu rozwoju frakcji.



MajkelloKróllo
01-08-2012, 13:43
Siemka mam pytanko czy ktoś dałby rade przerobic plik descr_strat tak aby kazda frakcja zaczynała na poziomie " ZEROWYM " czyli 1 generał + tam rodzine zeby miał i się wszystko rozwijało jakoś ,po 1 wiosce na frakcje ? Prosze o pomoc w wykonaniu tego pliku :( ponieważ nie potrafie tego sam zrobić .
Kiedyś juz pisałem podobny temat i otrzymałem profesjonalną pomoc udało mi się dzieki wskazówką zrobic ową modyfikacje!


Pozdrawiam i dziekuje !

MajkelloKróllo
01-08-2012, 14:09
A właśnie mam tez problem z zainstalowaniem patcha 1.5 a od tego patcha mozna ustawic w kampani limit czasu bitwy , wiem ze jest program który nazywa się TiLiN który podobno jest do wylaczenia własnie tego limitu ale niemogłem znaleźć instrukcji do jego instalacji i obsługi jeśli ktoś wie może jak zainstalować ten program prosze również o odpowiedź.

Jedwabisty
02-08-2012, 11:03
Pomysł z cofnięciem super (coś w rodzaju pwrotu do starej Cywilizacji z Amigi), szukałem na forach i nie znalazłem, dlatego zdecydowanie przyłączam się do prośby.

MajkelloKróllo
12-08-2012, 12:34
Trudno to zrobić ostatnio prawie mi sie udało :(

pavix
15-08-2012, 19:38
ehh. musiał byś obczaić współrzędne mapy aby dobrze rozmieścić generałów

MajkelloKróllo
13-10-2012, 12:08
Jest może jakiś program do łatwej zmiany plików gry jakiś edytor mapy jak jest to w innych strategiach.