PDA

Zobacz pełną wersję : Drzewo Genealogiczne



Corleone1980
09-08-2012, 11:10
Witam. Posiadam problem z drzewem genealogicznym. Mianowicie po śmierci trzeciego króla moje drzewo genealogiczne uległo zbugowaniu. Co mogło mieć na to wpływ albo jak temu zaradzić ? Patch 1.02.
Nie ukrywam że strasznie denerwuje mnie ten problem. I czy ma na to wpływ że królem został adoptowany syn króla Danii ? Kiedy grałem Maurami problem ten nie pojawił się - możliwe dlatego że Muzułmanie nie mają księżniczek i cały ród królewski pochodzi od jednego 'dziada' bez domieszek zagranicznych krwi.

09-08-2012, 11:47
Weź sobie grę spaczuj do końca :lol: :lol: :lol: i po kłopocie ;)

Grost
09-08-2012, 11:59
Też tak miałem (wersja gry 1.3) chyba ze 3 razy. Wszystkie trzy w momencie gry kontynuowałem rozgrywkę po spełnieniu warunków. Za trzecim razem drzewo wróciło po wczytaniu gry!! - normalnie grałem, drzewko zniknęło, zapisałem - na drugi dzień wczytuje - drzewko jest :)

Corleone1980
09-08-2012, 12:38
Patch 1.3 zainstalowałem ale mam problem z uruchomieniem bo 'woła' płyte. No jak widzicie ja warunków nie spełniłem.

Przemysł II
09-08-2012, 20:58
są sposoby żeby grać bez płytki. ja już dawno odszedłem od płyty, bo za bardzo porysowaną już miałem ją.

Samick
10-08-2012, 00:07
Moderatorzy czuwają, więc uważajcie. A fakt iż użytkownik narzeka, że musi płytę wkładać do napędu, wskazuje na posiadanie nielegalnej kopii gry. ;>
Podobne wrażenie można wynieść po wypowiedzi, w której enigmatycznie podpowiada się rozwiązanie problemu. ;>

Nowy egzemplarz Medka z dodatkiem to 20 zł. Jeden wypad do pubu mniej lub dwie paczki fajek, czy na to tam teraz się przelicza pieniądze.

Corleone1980
10-08-2012, 17:57
Po pierwsze nie pale, po drugie mam oryginalnego medka. na patchu 1.02 który mam na Bonus CD gra działa bez płytki, gorzej jak pobieram z neta łatke 1.03Pl - wtedy woła o płyte.

Martini54
14-08-2012, 22:15
Samick, ale niektórzy naprawdę wolą nie wkładać za każdym razem płytki do napędu :) Ja osobiście mam złotą edycję Medka, a na odejście od "konwencjonalnego" uruchamiania z DVD odszedłem po problemach z stacją w starym komputerze. Teraz gram na nowym sprzęcie, a i tak wolę uruchamiać bez płytki ( większy komfort).
AAAaa wracając do tematu :) Spaczuj sobie grę do najnowszej wersji i powinno pomóc, a jak nie to może daj sobie z tym spokój :) Na drzewku świat się nie kończy xD

pavix
15-08-2012, 19:51
No właśnie że świat się kończy !
widzę na zdjęciu że masz spore państwo. zrób Wszystko aby dodać członków bo gdy zginą wszyscy to koniec gry !

Corleone1980
15-08-2012, 21:18
Generałów jest 11, ale młodych którzy dojrzeją jest pewnie jeszcze raz tyle.

HunterPL
08-11-2012, 20:40
Witam. Posiadam problem z drzewem genealogicznym. Mianowicie po śmierci trzeciego króla moje drzewo genealogiczne uległo zbugowaniu. Co mogło mieć na to wpływ albo jak temu zaradzić ? Patch 1.02.
Nie ukrywam że strasznie denerwuje mnie ten problem. I czy ma na to wpływ że królem został adoptowany syn króla Danii ? Kiedy grałem Maurami problem ten nie pojawił się - możliwe dlatego że Muzułmanie nie mają księżniczek i cały ród królewski pochodzi od jednego 'dziada' bez domieszek zagranicznych krwi.
Patch powinien wszystko naprawić wgraj se też moda na muzułmańskie księżniczki niestety mod po angielsku tylko.Ale ten bug jest normalnie rozwalający :o :o :o :o :o

kapifili
11-03-2013, 20:15
Też tak miałem (wersja gry 1.3) chyba ze 3 razy. Wszystkie trzy w momencie gry kontynuowałem rozgrywkę po spełnieniu warunków. Za trzecim razem drzewo wróciło po wczytaniu gry!! - normalnie grałem, drzewko zniknęło, zapisałem - na drugi dzień wczytuje - drzewko jest :)
Mam DOKŁADNIE tak samo. Również po spełnieniu warunków. A więc wystarzcy tylko wyczytać za jakiś czas tak?

dertaz
10-09-2014, 18:47
Czy w medku bez dodatku i modów są jakieś zasady dziedziczenia?
Koronę dostaje najstarszy syn, jako że jego dzieci są nie pełnoletnie, dziedzicem zostaje jakiś generał który zajmuję bardzo odległą gałąź drzewa genealogicznego, do tego adoptowany, przez adoptowanego syna poprzedniego władcy. Mimo że za nim król umrze, jego dzieci dorastają to dziedzictwo się już nie zmienia. Wytłumaczy mi ktoś jak to działa? Czy jest to całkiem chaotyczne i losowe kto dziedziczy po kim?

Grost
10-09-2014, 22:44
Czy w medku bez dodatku i modów są jakieś zasady dziedziczenia?
Koronę dostaje najstarszy syn, jako że jego dzieci są nie pełnoletnie, dziedzicem zostaje jakiś generał który zajmuję bardzo odległą gałąź drzewa genealogicznego, do tego adoptowany, przez adoptowanego syna poprzedniego władcy. Mimo że za nim król umrze, jego dzieci dorastają to dziedzictwo się już nie zmienia. Wytłumaczy mi ktoś jak to działa? Czy jest to całkiem chaotyczne i losowe kto dziedziczy po kim?

Przez pierwsze dwie kampanie też mnie to nurtowało, ale potem dałem sobie spokój, bo to nie do ogarnięcia jest. Chaos totalny.
Są mody, w których można wybierać następcę tronu.