PDA

Zobacz pełną wersję : Steam SHIIIIIT !!!!!



Shane
21-08-2012, 17:13
Wiatm mam zainstalowanego Shoguna z wszystkim co tylko bylo mozliwe,wszystko oryginalne,dzisiaj kiedy probowalem odpalic gre wyskoczyl komunikat ze mam piracka wersje:-)co o tym sadzicie?

Amrod
21-08-2012, 18:06
A jak dokładnie wygląda taki komunikat? Może po prostu napisz do supportu i przygotuj skany pudełek i rachunków jak takowe masz, ewentualnie instrukcje z nadrukowanymi kluczami.

Podobno takie rzeczy dzieją się, gdy kupuje się w tych sklepach z CD-Keyami czy Allegro.

21-08-2012, 18:28
Witaj w klubie, bez bajeru :) Mam to samo hehe, właśnie siedzę i aktualizuje mi po ponownym zainstalowaniu. Ten typ tak ma To nie jedyna gra której odwala na steamie, wcześniej miało to miejsce z innymi.Czyli tradycyjnie- jeszcze raz zainstaluj :mrgreen: Co ciekawe kupiona wersja pudełkowa w sklepie
pozdrawiam

nowy2142
21-08-2012, 19:36
A tam steam shit... odpalić jeszcze raz program albo i nawet zresetować kompa i po problemie. Nie słyszałem aby ten komunikat uczciwemu graczowi ciągle wyskakiwał.

21-08-2012, 20:56
nowy2142Co sugerujesz, że wersja piracka może chodzić pod steamem ? hehe....Czasami wystarczy zrobić, tak jak napisałeś, albo zostaje wyjście z sytuacji jak napisał Amrod w swoim poście....U mnie już po kłopocie :D Że ty nie masz kłopotów ze steamem to nie sugeruj innym że są nieuczciwi ;) Powinieneś się cieszyć z tego faktu że to funkcjonuje u ciebie bez problemów.
pozdrawiam

Shane
21-08-2012, 22:25
Do tej pory tez nigdy nie mialem powodu do narzekan wszystko pieknie smigalo,nawet w multi nie bylo tak zle,od momentu zainstalowania Saint'n'Heroes .Zaczely sie crashe i wywalanie do pulpitu po bitwach,no a dzisiaj to.Komunikat dokladnie mowi ze albo mam piarcka wersje albo uzywam programu oszukujacego,ale tak mysle ze nawet jesli mam jakiegos spy-a(chociaz panda nic nie wykrywa) to chyba nie przeszkadzalo by to steamowi,poza shogunem mam na kompie tylko Skyrim i simy corki oryginalne.No nic czekam do jutra moze cos sie zmieni a jak nie to reinstalka chyba mnie czeka:/ nie bylo by to takie straszne gdybym nie musial na nowo pobierac tyle danych zeby gra chulala

nowy2142
22-08-2012, 06:38
Eutyches u mnie to raz wyskoczyło więc tak bez problemów u mnie nie działa. Ale nie jest to problem żeby od razu steama shitem nazywać ;]. I miałem bardziej na myśli jakąś zabawę z plikami.
W sumie ten warhammer z widokiem TPP piracki po zażyciu cracka działał tylko jak dodałeś go do steama i przez steama go odpaliłeś. Podobno.

22-08-2012, 09:37
Eutyches u mnie to raz wyskoczyło więc tak bez problemów u mnie nie działa. Ale nie jest to problem żeby od razu steama shitem nazywać ;]. I miałem bardziej na myśli jakąś zabawę z plikami.
W sumie ten warhammer z widokiem TPP piracki po zażyciu cracka działał tylko jak dodałeś go do steama i przez steama go odpaliłeś. Podobno.
Nie tylko ja mam ten problem, ciekawe, jeżeli wirus to po kiego mam Kasperskiego, i tu informacja dla ciebie- oryginalnego ;)
viewtopic.php?f=351&t=10722&p=241191#p241191 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=351&t=10722&p=241191#p241191)
Ma ten sam komunikat, co tutaj kolega

http://forum.totalwar.org.pl/download/file.php?id=864
tutaj staje się problemem, mam nadzieję że tylko chwilowym
http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=198633

Shane
22-08-2012, 10:59
Jak dla mnie taki komunikat to wystarczajacy powod zeby nazywac STEAM GOWNEM,nie po to kupuje oryginalne gry zeby czytac takie pierdoly i zeby kombinowac z plikami bo chyba nie o to w tym chodzi.Gra zainstalowana, klikasz i grasz tak to powinno dzialac,robie wlasnie reinstalke zobaczymy co wyjdzie

22-08-2012, 11:15
Jak dla mnie taki komunikat to wystarczajacy powod zeby nazywac STEAM GOWNEM,nie po to kupuje oryginalne gry zeby czytac takie pierdoly i zeby kombinowac z plikami bo chyba nie o to w tym chodzi.Gra zainstalowana, klikasz i grasz tak to powinno dzialac,robie wlasnie reinstalke zobaczymy co wyjdzie
viewtopic.php?p=241197#p241197 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?p=241197#p241197)

Shane
23-08-2012, 21:45
Dzieki za rady,gra dziala po reinstalce.Straszne jest to ze trzeba uzywac Steamu,pamietam jak jakies 4 lata temu pracowalem we Wloszech i wydalem na Empire 59 euro jak tylko wyszedl i niestety Steam zniechecal mnie tak skutecznie przez pierwsze dwa tygodnie prob zainstalowania ze kiedy w koncu odpalilem gre i zobaczylem to co mozna bylo nazwac smialo beta,i po zaliczeniu kilku crashow po prostu odlozyle plyte do walizki.Teraz jest o niebo lepiej, niemniej jednak zdarzaja sie takie dziwne wpadki.Mozna ponarzekac na Steam ale i tak uwazam ze Total Wary to najlepsze gry na PC z racji tego ze nie maja konkurencji:-)

Masud
25-08-2012, 18:26
faktycznie jak mi ten komunikat wyskoczył to mało z krzesła nie spadłem :D - ale żadne reinstalacje nie były potrzebne, wystarczyło nie panikować i uruchomić steam ponownie - w tłumaczeniu kanalizacyjnym ...spuścić wodę i poczekać aż rezerwuar się napełni ponownie ;)

Yrpen999
29-08-2012, 10:28
Też raz tak miałem, zainstalowałem najnowszą wersję z internetu i było cacy, w takich sytuacjach radze też przeskanować komputer - to dzięki temu wiedziałem w czym problem, bo mi wyskoczyło że w programie jest błąd.