PDA

Zobacz pełną wersję : [ROZWIĄZANE] Multiplayer - Te same IP i 2 kompy



Leoks
24-08-2012, 11:41
Witam wszystkich.

Może zacznę od razu do rzeczy.

Niedawno kupiłem Rome:Total War w wersji Antologia , po długich godzinach spędzonych przy grze wpadłem na pomysł aby sobie zagrać z bratem bitwę. I tu się pojawia problem otóż mamy na 2 kompach (Laptop i PC) te same IP.. Sieć jest łączona przez Modem.. Poza tym jest tylko jedna płyta i jeden CD-Key..

Tutaj kieruje do was pytanie : Czy jest byle jaka możliwość zagrania wspólnie w multi?
Jak wpisuje tu i tu ten sam CD-Key to jak np. Mój brat wchodzi to mnie automatycznie wywala.

EDIT : Firewalle + Antywiursy wyłączone + uruchamianie jako Admin i to samo :/

Z góry wielkie dzięki.

Leoks
28-08-2012, 09:23
Refresh , nikt nie pomoże? : (

Samick
05-09-2012, 09:50
Eh... Wiecie, czasami mnie zadziwiacie. Tak, Wy, użytkownicy. Niby po co Waszym zdaniem jest ten cd-key? Ot tak dla zabawy? By wpisać dodatkowy ciąg liczb i cyfr? Cały temat powinien polecieć, za podejmowanie takiej i próby. Brak odpowiedzi nie dziwi, ponieważ każdy kto napisałby więcej niż ja poniżej, dostałby ostrzeżenie.

Każdy egzemplarz gry ma unikatowy numer, przypisany do tej kopii gry, który uprawnia właściciela do rozgrywania gier w internecie. To, że Was wywala to normalne i logiczne. Nie rozumiem, czemu się dziwić, macie to samo IP i co więcej, ten sam, cd-key - więc któryś z Was musi wylecieć z gs'a by drugi mógł wejść. Proponuję na wstępie kupić drugi egzemplarz Rome TW, który kosztuje 25 zł. Sprawą IP zajmiemy się po tym, jak dokupicie grę.