PDA

Zobacz pełną wersję : Czy da się jakoś zwiększyc limit floty nie zwiększając armij



murmandamus
01-10-2009, 13:30
Czy da się jakoś zmienić limitu we flocie ręcznie z standardowego 14 statków przy good na to co jest przy ultra czyli 20 okrętów ? Bitwy morskie jakoś u mnie chodzą szybciej i bez większych problemów niż lądowe i to na nich mi najbardziej zależy. Niestety mój laptop Samsung R510 T3200 z 4gb ramu i gf92000 GM przycina przy tym ustawieniu good liczby jednostek przy lądowych bitwach. Tam bym ścierpiał i medium w ale morskie bitwy to dla mnie podstawa i to dla nich kupiłem Total Wara Empire. Moze ręcznie trzeba w pliku jakims pogrzebac?

No i pytanie jak widzicie ten sprzęt do total wara. Da się jakoś wykrzesac cos więcej z laptopa?

Wujo123
01-10-2009, 14:14
Ja też przyłączam się do pytania, ale w moim wypadku chodziłoby o zmniejszenie liczby okrętów wchodzących w skład floty a armie lądowe pozostawić na najwyższych ustawieniach. Bitwy morskie na kilkadziesiąt okrętów to w moim wykonaniu porażka, w kilka okrętów jeszcze daję radę nad tym zapanować i jakaś taktykę zastosować