PDA

Zobacz pełną wersję : Bitwa z Sauronem



AronPL
02-09-2012, 18:09
Tak panowie jak w temacie rozegrałem bitwę pod Barad Dur z Sauronem... Właściwie mało brakowało 3-4 tury abym zdobył Barad Dur z pierścieniem. A teraz do rzeczy rozegrałem bitwę Aragornem oczywiście po odbudowie Arnoru. Bez szczegółów wygrywam bitwę z czego kolejne 50 % armii idzie na to aby dokończyć dzieła Isildura :P No i jak poszło fatalnie bo wyskoczył komunikat, że zabiłem Saurona aczkolwiek on przeżył i dalej biegał po rumowiskach pola bitewnego :o Potem brakło już czasu i tak o to moja armia zamknięta w Mordorze ginie. Co potem się okazuje, że Sauron również faktycznie poległ. Kolejna tura i otrzymuję komunikat, iż sami wiecie kto :D stracił pierścień w bitwie. Tylko teraz jest problem... co dalej moja armia leży w gruzach a pierścienia brak. Czyli generalnie i w skrócie ponownie będę musiał zbierać armie i szukać pierścienia ? Czy też starczy samo to, że Sauron padł ^^

Dawidek170
03-11-2012, 21:42
Sauron po śmierci Trolluje potomów Isildura

Araven
04-11-2012, 11:48
Będziesz musial go szukać. Powinny byc komunikaty jak zwykle, że widziano pierścień tu i tu. I pisz czy grasz na czystym TATW czy na MOS 1.30 czy na innym submodzie ok? Tego posta mogłes napisac w dziale ogólnym, a nie nowy ekstra temat zakładać.