PDA

Zobacz pełną wersję : Patch 1.5 w drodze



Wujo123
01-10-2009, 17:49
Dopiero co wyszedł patch 1.4., a już pojawiają się informacje dotyczące patcha 1.5. Zostanie on wydany łącznie z kampanią "Na wojennej ścieżce", a więc już w październiku.

Pierwsza informacja związana z tym patchem dotyczy nowych map do trybu multi. Będzie ich pięć:

The maps are:

• Grassy Flatlands - This is a flat, balanced map designed for competetive/tournament play.
• Austrian Pinnacles - A maze like European landcape with plenty of opportunities to outflank and maneuver around your opponent(s).
• Syrian Ridge - A desert map with several oasis scattered around and a large sandy hill near the centre to dominate the opposition.
• Siberian Plateau - A balanced flat snowy tundra map, heavily forested to allow for ambush and conealed fighting.
• Homestead - An American plains map with several cabin dwellings and low rolling hills with oportunities to seize elevated positions.

a więc będzie i mapa płaska bez przeszkód, mapa Austrian to pewnie z górami, pustynna z oazami, z syberyjską tundrą i mapa z terenami w ameryce. Każda mapa będzie dostępna dla trybu 1v1, 2v2, 3v3 oraz 4v4. Mapy będą udostępnione wszystkim wraz z patchem 1.5.
http://shoguntotalwar.yuku.com/topic/53425/t/The-Update.html?page=4

Apacz
01-10-2009, 18:11
No wkońcu!!!! Jestem doprawdy w szkoku :lol:

Amrod
01-10-2009, 18:15
Aż 5! Tfu, pardon, 5 razy 4 tryby (1vs1, 2vs2...) to 20 map! Szok. Jeszcze mogliby się pokusić o morską z taką małą wysepką, no tyci tyci, o taką. I to za darmo. Istna pierestrojka.

AgentMax
01-10-2009, 18:19
Mam nadzieję, że 1.5 doda konwerter modeli, to by było najlepsze, co mógłby dać :)
Nie chce mi się czekać do NTW. :(

PrisonNeo
01-10-2009, 20:05
Nie ma co liczyć na narzędzia do modowania ponieważ nie opłaci im się to. (nikt nie kupi napoleona bo będą mody o tych czasach)

Janek
01-10-2009, 20:18
NIech poprawia co zepsuli w 1.4 - znaczy wywalanie sie przy wybieraniu floty i zawieszanie bitew...

Ronin
01-10-2009, 22:14
NIech poprawia co zepsuli w 1.4 - znaczy wywalanie sie przy wybieraniu floty i zawieszanie bitew...
Popieram zamiast wydawać coś nowego niech naprawią wreszcie to co sknocili to zacinanie się bitew mnie dobija. :evil:

Pampa
02-10-2009, 03:56
Mi wszysto dobrze działa, coraz bardziej na + idzie CA jak dla mnie ;)

maryjan1001
02-10-2009, 07:17
a to znaczy ze dostanie go,tega patcha ten co wykupi kampanie "Na zasranej scieżce"?

Wujo123
02-10-2009, 07:58
a to znaczy ze dostanie go,tega patcha ten co wykupi kampanie "Na zasranej scieżce"?
nie, patch i mapy będą tak jak do tej pory dla każdego, tylko za kampanię trzeba będzie zapłacić

theo
02-10-2009, 09:08
chcesz mieć mapy wystarczy że poczekasz ale jak na multi chcesz mieć wojowników łosia artylerie im Pogromcy Corteza czy kawalerię z wykałączkami musisz kupić dodatek "Na wojennej ścieżce" czyt. we need cash made by Sega

Dąbrowski
05-10-2009, 17:48
Mi się coś pobiera duuużego!

AgentMax
05-10-2009, 18:20
Nie ma co liczyć na narzędzia do modowania ponieważ nie opłaci im się to. (nikt nie kupi napoleona bo będą mody o tych czasach)

A kto powiedział, że ludzie kupią Napoleona?

kretu19955
05-10-2009, 18:20
Chyba już jest :D chcę zagrać w empire a tu coś się ściąga :D raczej wartpatch(czy coś takiego się nie ściąga) więc to chyba on. Jednak nie dam sobie nic uciąć bo na 100% pewny nie jestem :(

Dąbrowski
05-10-2009, 18:45
włączam empire a tu zonk...

Apacz
05-10-2009, 18:52
Jest zarówno patch 1.5 jak i ten Srarpath:



[-]October 5, 2009 - Empire: Total War™ - The Warpath Campaign DLC and Special Forces DLC Now Available

The official Empire: Total War™ expansion, Empire: Total War™ - The Warpath Campaign is now available on Steam.

Voyage to North America to explore the new campaign map which expands the Empire: Total War experience, with 5 brand new American Indian factions, new units and technologies. Experience battles in the new Warpath Campaign and lead one of the five new factions in an epic war to defend your lands and drive out the invaders. Or, take these units and their unique strengths into multiplayer battles.

Also released today for sale separately is the Special Forces Units & Bonus Content DLC, which includes the six units from the Special Forces Edition of Empire: Total War, plus three additional units previously unavailable for sale, including Death's Head Hussars, The USS Constitution and the Dahomey Amazons.



[-]October 5, 2009 - Empire: Total War Update Released

Updates to Empire: Total War have been released. The updates will be applied automatically when your Steam client is restarted. The major changes include:

Empire: Total War


Fixed a bug which which occasionally allowed factions who were not allied to be invited to join a war

Improved campaign map performance

Republics will no longer dispute a claim to a throne via a war of succession

Fixed a crash when pathfinding for embarking/disembarking

Fixed situation where balance-of-power bar on battle screen was not considering the correct set of reinforcements

Made the decision of which third-party factions can be involved in a campaign battle slightly fairer

Interceptions are no longer suppressed when blockading a port

Fixed rare crash after naval battles

Fixed rare crash caused by successful revolutionary armies containing units that were not permitted for the resulting government type

Fixed crash in AI logic structures

Reduced AI army clustering

Improved AI invasion troop movement

Various light infantry behaviour fixes

Naval and Land unit balancing

General AI improvements

voitek
05-10-2009, 19:31
Ale w 1.5 mialy byc nowe mapki, a tu nie ma o nich mowy

AgentMax
05-10-2009, 19:45
Ale w 1.5 mialy byc nowe mapki, a tu nie ma o nich mowy

W Empire miała być kampania Online.
Jest??

kretu19955
05-10-2009, 22:23
Chyba nie ma. Indiańskie frakcje są tylko do bitew single i multi, i wszystkie mają takie same jednostki. Są nowe mapki bitewne każda w wersji 1v1-4v4 :D Co do kampani na razie nie mam czasu sprawdzić, ale noc jeszcze młoda ;)

Ronin
06-10-2009, 19:14
No właśnie co w tym Patch-u nowego? Oprócz tego że podobno nie chce się gra uruchamiać. Jakoś mnie to nie dziwi po takim czasie już się przyzwyczaiłem że te łatki to jest tylko kosmetyka i nic więcej. Ale właśnie ściągnęło mi się to coś i nie wiem czy śmiać się czy płakać?
Ooo widzę że jednak coś się poprawiło rozegrałem parę tur w kampanię Droga do Niepodległości i mnie nie wywaliło co więcej bitwy morskie narazie przynajmniej się nie wieszają a to duży plus. Nie wiem czy to tylko moje wrażenie ale jakby na mapie kampanii zaszły pewne zmiany tak jakby cała rozgrywka była teraz szybsza. Może to moje subiektywne odczucie.