PDA

Zobacz pełną wersję : Atak, jak to?



darkFalcon
21-09-2012, 15:31
Mam pytanie. Jak mam szereg 10 formacji falangistów na tak samo szeroką formację to jak daję atak to oni atakują tylko jedna z tych 10 a jak chce by kazda atakowała inna to każdej osobno musze to wciskać. Nie da się tak by od początku marszu szli w tym szeregu i walczyli z tymi których maja na prczeciwko siebie ( by wiedzieli że ich muszą atakować) Irytuje mnie to nie że mogę tego zrobić. A to podstawa według mnie

CinekH
21-09-2012, 15:40
Nie jestem pewien, ale chyba jedyna metoda prócz klikania osobno, to kazać im iść dalej, aż na swojej drodze napotkają przeciwnika.

darkFalcon
21-09-2012, 15:41
tylko wtedy nie zawsze atakują

Lwie Serce
21-09-2012, 16:51
Falanga to formacja typowo obronna. Oni mają stać i odpierać ataki a nie atakować. Twardzi jak skała. Jeden ginie przychodzi następny proste. Jak chcesz atakować wszystkimi to wyłącz falangę i szarżuj mieczami.

darkFalcon
21-09-2012, 20:46
ale podałem tylko taki przykład, dzięki za info z tą falangą :P

McAbra
24-09-2012, 06:39
Wydaję mi się, że wystarczy dać im formację "Linia" czy tam "Dwuszereg". No i wtedy kazać im iść, ale falangici to obrońcy więc nimi raczej się nie atakuje. Lepiej postawić ich w jednym miejscu i czekać na wroga. :D

chochlik20
24-09-2012, 09:48
proste - zgrupuj jednostki, kliknij za liniami przeciwnika, Twoje będą szły w równym szeregu, gdy dojdzie do starcia, anuluj poprzedni rozkaz i czekaj na rozstrzygnięcie :)

Hadrian
25-09-2012, 20:35
Ja w takich sytuacjach ustawiałem falangitów w dość długim szeregu a harcownikami prowokowałem wroga do ataku jeśli sam tego nie chciał zrobić. Natomiast falangici kompletnie nie nadają się do ataku - są typowo formacją obronną.