PDA

Zobacz pełną wersję : [ROZWIĄZANE] Rome :Total War Gold Edition Steam Spolszczenie



AugPL
29-09-2012, 19:31
Witam ,wczoraj kupiłem Rome :Total War Gold Edition na Steam.Niestety jest po angielsku ,a z przyjemnością chciałbym mieć po polsku.Więc,jeżeli jest jakieś spolszczenie do Rome :Total War Gold Edition (oczywiście działające na Steam) proszę o podanie linka ,bo wujek Google nic mi nie wyszukał :(.
PS:Jako że to mój pierwszy post wszystkich witam na forum :D

Kot
29-09-2012, 19:35
Tak tak witamy:P
Cena 1 oiro kusi,co nie?(albo więcej Romek kosztował,bo pamiętam że na 1h rome kosztował 1 oiro,a potem zmienili szybko na ileśtam)
Ale co do spolszczeń na steamie,to z tym zawsze są jakieś problemy,bo zazwyczaj steam sobie życzy troche pozmieniania plików czy coś.Zakładam że próbowałeś spolszczeń na wersje non steam?
Jak tak i nie działa,to daj prawym przyciskiem myszy w Bibliotece gier na steamie na Rome,właściwości,język i może tam będzie "Polski".
Sorry,że chaotycznie napisane,ale nie chce mi sie pisać:P

AugPL
29-09-2012, 20:23
Owszem, miałem na koncie 1,25 "oiro" to sobie kupiłem :D,w każdym bądź razie wklejenie spolszczenia działa,szczerze mówiąc wątpiłem aby na wersje Steam ruszyło.A więc dzięki za pomoc :D.Temat można zamknąć :D

Empirowiec
12-06-2013, 20:29
Jakie spolszczenie wkleiłeś jak mi każde możliwe które sciągam z neta wywala błąd. Proszę O pomoc

Amrod
12-06-2013, 21:11
Niestety, ale musisz sobie dać radę sam. Wersja Steamowa nie ma praw do polskiej wersji, dlatego jest w takich językach a nie innych.