PDA

Zobacz pełną wersję : Runda II OskarXpl 1:1 Aron



piterus
30-09-2012, 23:26
Atakującym w pierwszej bitwie jest Aron, który wybiera również nację, erę, mapę oraz dostępną z dwóch wariantów zasadę bitewną.
Proszę jeszcze raz zapoznać się z Regulaminem i Zasadami.
Czas rozegrania meczu (tylko 2 bitwy) do 7 października włącznie.
Powodzenia!

Aron
03-10-2012, 13:05
Witam cie OskarXpl proponuje codziennie po godzinie 17 możesz łapać mnie na gg co do sprecyzowania terminu pozdrawiam Aron

OskarX
05-10-2012, 10:12
Mam teraz problem z internetem, jeśli zostanie rozwiązany do 7 to będę pisał na gg. Jeśli nie, to będę pisał o przesunięcie terminu

piterus
07-10-2012, 09:03
I jak z tym problemem OskarXpl?

Aron
07-10-2012, 10:55
Jezeli była by możliwość rozegrania bitew w przyszłym tygodniu ja osobiście nie widzę problemu co na to główny sędzia?

OskarX
07-10-2012, 16:47
Póki co 1-0 dla mnie, drugą bitwę rozegramy w następnym tygodniu

piterus
07-10-2012, 23:00
Ok macie czas na dogranie tej bitwy do środy włącznie (10.10.12).

Aron
08-10-2012, 09:28
Dzięki wielkie za przedłuzenie terminów
Oskarze jutro od 10 do 12 i 0d 16 30 do 19
Po jutrze dokładnie o takich samych porach .
Czekam na odpowiedź .Pozdrawiam

Aron
09-10-2012, 18:30
Niestety muszę zglosic złamanie zasad gry nie robił bym tego gdyby nie brak jakiegokolwiek taktu i wyczucia podczas umawiania się na mecz
a wiec... przedwczoraj Oskar Hostował gre oczywiscie wg zasad podał okres i mape .
Niestety w wyniku problemów NAT zaproponowałem ze ja to zrobie z podobnym rezultatem niestety
poprosilem o dogranie bitew w pozniejszym terminie co oczywiscie nie bylo w mojej Kwestji Lecz Oskara lecz co mi tam zaden problem (chce byc miły)
po czym jak wyżej widac zaproponowałem godziny w których mam wolny czas
po raz kolejny nie bede wspominał o umawianiu sie na pierwsza bitwe gdzie priorytet to potwierdzenie na forum dat w sp[ecjalnych tematach oskar w sposób oraz w trybie rozkazującym mowi ze o takiej godzinie bedzie gdzie w w odpowiedzi mowie ze mam juz zplanowane zajecia i czy mozna wyklarowac czas jakoś inaczej odpowiedz dochodzi do mnie zobaczę przełknałem (cóz rozegram i z glowy)


spotykamy się na gs Oskar zakłada początek i wyrzyny jestem ugodowy i napewno zgodził bym się i na zmiane mapy i okresu ale taki sposób umawiania sie na pojedynki jest dla mnie hańbiące wszelakie zasady dobrych obyczajów (Netykiety) oczywiscie dostalem propozycje :D kompromisu schyłek i nie wiem jaka mapa i mało mnie to interesowało napisałem przeciwnikowi
Albo hostuje to co napisał albo wychodze i zgłaszam próbe manipulowania zasadami które zostały wczesniej napisane
Na koniec dodam czy byłby to poczatek czy pełnia czy schyłek moje czasy na medku mineły i forma nie taka jak kiedyś i sądze ze przegral bym z Oskarem ale tu nietylko chodzi o wynik gry tylko sposób podejscia którego ja nigdy nie będe tolerowac a zawsze potępiac
czyli
1 zachowanie godne pożałowania
2 aktywnosc w temacie godne pozałowania
3 próba zmiany zasad i map po wczesniejszym ustalemiu
Starym ja rycerzem i mogłem zapomnieć a mimo to nie zapomniałęm na czym polegać powininny nasze zasady wspolnej gry oraz przestrzegania Netykiety ,

OskarX
09-10-2012, 19:18
Niestety w wyniku problemów NAT zaproponowałem ze ja to zrobie z podobnym rezultatem niestety
poprosilem o dogranie bitew w pozniejszym terminie co oczywiscie nie bylo w mojej Kwestji Lecz Oskara lecz co mi tam zaden problem (chce byc miły)
W mojej kwestii? Przecież ty też miałeś błąd NAT, gdy chciałeś do mnie dołączyć...co do terminu to też nieźle, piszesz ,że możesz do 18.50, a na gadu do 19.40 siedzisz, fakt mój błąd ,że mało na forum pisałem co do terminu, ale na gg się codziennie odzywałem i jakoś nigdy nie mogłeś mi odpisać nawet będąc dostępnym. Zresztą to nie moja wina, że wracam ze szkoły jak ty idziesz do roboty




spotykamy się na gs Oskar zakłada początek i wyrzyny jestem ugodowy

W drugiej bitwie ja jestem hostem, wybieram mapę, okres, zasadę bitewną i atakuję. Założyłem początek, wyżyny i nie obchodzi mnie, że tobie to ustawienie nie pasuje.


Albo hostuje to co napisał albo wychodze i zgłaszam próbe manipulowania zasadami które zostały wczesniej napisane

Bardzo dobrze, że zgłosiłeś, bo ja regulaminu nie łamię. Na forum ani nigdzie oficjalnie nie pisałem co hostne w drugiej bitwie, więc mogę wybrać co chcę. W regulaminie jest punkt który mówi, że trzeba powtórzyć bitwę z tymi samymi armiami, jeśli się zerwie połączenie, a u nas nawet połączenia nie było. Ja hostnąłem, chciałem grać, ty odmówiłeś, więc jest chyba wszystko jasne.

piterus
09-10-2012, 21:39
Jeżeli są problemy z połączeniem, to możemy wyznaczyć osobę trzecią która Wam zahostuje.
OskarXpl zastanów się w końcu jaką erę i mapę chcesz ustawić, bo takie zmiany niejednego wyprowadziłyby z równowagi - trochę wzajemnego szacunku...
Tak ku przestrodze, to radziłbym umawiać się tutaj na forum, podajecie konkretną datę, godzinę, nie ma ewentualnych niedomówień i wszystko jest jasne i czytelne.
Postarajcie się dograć ten mecz w spokoju a na pewno nie będzie dalszych problemów.
Powodzenia.

Aron
09-10-2012, 23:47
słuchaj Oskarze z mojego komputera korzystają również moje dzieci i odpisują tylko osobą które znają a komputer moge miec wlaczony 77 godzin non stop i to wyłacznie moja prywatna sprawa czy mam gg odpalone czy nie

krótkie pytanie jaką mape i ere pierwotnie załozyłes ? do której nie mogłem wejsc Palm bitchI na okresie Pełni!!
i pozniej na odwrót bo zdeklarowalem ze moge ja załozyc co mi podyktowałes? to samo :D i okres pełnia
gra niestety równiez nie poszła ale deklaracaja czym grasz i jaki okres zotała zlozona i tu jest sprawa prosta jak drut mapa i okres zdeklarowałes

7. Dozwolony jest wybór jednego z dwóch wariantów zasad bitewnych przez gracza atakującego, tj. gracz atakujący wybiera zasadę bitewną, frakcję, erę oraz mapę (koszyk map).
zaraz zaczna gracze z innych dywizji zmieniac mapy i okresy historyczne
no bo Oskar sobie wydedukował

czy tam pisze ze wrazie NAT mozna zmienic mapę i okres? dowoli ?
nie widze
trzymajmy się regulaminu

niestety nie jestem w stanie udowodnic bo niepoinstalowalem kamer :P
a wiec prosze sędziów o zajęcie się ta sprawą ( zgodze sie na wylosowanie epoki i mapy przez sędziow takie zmiany uznaje i dopuszaczam to oczywiscie luzna propozycja propozycja)

Markus
10-10-2012, 19:34
Panowie widzę że mamy impas i w to temacie mało znaczącym mieliśmy nadzieje że sie dogadacie i mecz zostanie dokończony .Jak zrozumieliśmy bitwa sie nie rozpoczęła nie było wyboru nacji ani armii.
Oskar jest niepisany zwyczaj że w grach raz wybrane zasady się nie zmienia jeśli podało się je już swojemu przeciwnikowi ,niestety regulamin turnieju mówi jasno że po wyborze armii i rozpoczęciu gry w ewentualnej powtórce armia ma być wybrana taka sama .
Wiec po naradzie w gronie sędziów postanowiliśmy odrzucić twój protest Aron,Oskar ma prawo wybierać zasady bitewne od nowa .
Jeżeli macie problemy z komunikacją proponuje ustalić zasady na forum i potem rozegrać mecz.
Termin końcowy na rozegranie meczu to niedziela.
Powodzenia i przyjemnej gry.

piterus
11-10-2012, 09:44
Macie ostateczny termin - Niedziela (14.10.12), na dogranie bitwy.

Aron
11-10-2012, 18:37
jestem wolny dzis i piątek do godziny 21 w weckend pociechy maja urodzinki dzien po dniu i niewiem czy bede miał na tyle siły zeby w sobote lub niedziele poswiecic dla komputera (chmara dzieci cały wolny weckend niestety )

Aron
11-10-2012, 19:16
Przepraszam ze post pod postem lecz udało się rozegrać mecz tym razem z wynikiem dla mnie
Aron 1
Oskar 0
runda II rozegrana z wynikami 1-1
życzę powodzeni Oskarze w następnych bataliach

OskarX
11-10-2012, 19:38
potwierdzam

piterus
11-10-2012, 21:22
Dzięki za rozegranie meczu i życzę powodzenia w kolejnych rundach.