PDA

Zobacz pełną wersję : War of the Roses



McAbra
05-10-2012, 06:56
http://gamefaction.pl/wp-content/uploads/2013/03/war-of-the-roses-logo.jpg
W końcu ukazała się gra, przez wielu uznawana za klon M&B.

http://www.waroftherosesthegame.com/

Co sądzicie?

Asuryan
05-10-2012, 12:16
Niestety to tylko i wyłącznie multi, co za ta cenę wydaje się nieco za mało. Do tego chyba tylko dwa tryby - wyrzynka i zdobądź flagi. Choć start jest ubogi - do wyboru tylko "bpp", że zacytuję autora Wiedźmina, to wraz ze zwycięstwami zdobywamy i kasę i doświadczenie. Awanse na poziom odblokowuje następne rodzaje żołnierzy (kusznika, rycerza, łucznika i losowych, których możemy rozwijać i uzbrajać po swojemu oraz rzeczy do wprowadzania zmian w owych losowych.) Kasa służy do kupowania umiejętności, zalet, broni, zbroi i wierzchowców dla naszych żołnierzy.

McAbra
05-10-2012, 12:27
Niestety to tylko i wyłącznie multi, co za ta cenę wydaje się nieco za mało. Do tego chyba tylko dwa tryby - wyrzynka i zdobądź flagi.

OMG, nie wiedziałem :) :oops:

Ale sama "rozgrywka bitewna" wydaje się być zrealizowana trochę lepiej niż w Mount...
(O grafice nie wspominając)

Ponadto wnioskując z informacji na portalu mountblade.info wygląda na to, że to skrzyżowanie M&B z "ceesem" :P

Asuryan
05-10-2012, 12:35
Rozgrywka jest bardzo fajna, opcji więcej niż w M&B - można leczyć swoich, błagać o litość, dobijać powalonych wrogów. Tylko jak na ten rodzaj rozgrywki (brak singla) według mnie po prostu tak o połowę za droga.


Ponadto wnioskując z informacji na portalu mountblade.info wygląda na to, że to skrzyżowanie M&B z "ceesem" :P
Mi tryb "podbój" - zdobywanie flag - przypominał raczej skrzyżowanie z pierwszym Battlefield xD

Memnon[pl]
05-10-2012, 14:14
Gra ZDECYDOWANIE nie warta swojej ceny.Samo multi-to tak jakbys kupil polowe M&B :? ....Owszem graficznie duzo lepsza,bitwy bardziej urozmaicone(chociazby leczenie, czy widowiskowe dobijanie rannych-o czym wspomniano wczesniej).Jest duzo fajnych "smaczkow"-jednak ja czuje ogormny niedosyt-czuje sie jakbym kupil polowe gry za cene dwoch :?....Jak narazie szczerze odradzam kupowac za obecna cene-lepiej poczekac az torche stanieje.....

Asuryan
05-10-2012, 20:01
Czyli po prostu śledzić okazję na steam i skorzystać gdy będzie promocja przynajmniej 50%. Choć z drugiej strony po tak długim czasie każdy przeciwnik pewno już będzie grał bardzo przypakowanym custom charakter, którego zabicie początkowymi klasami będzie graniczyło z cudem...

CenaTion
24-10-2012, 19:59
Pomożecie mi ? Chciałbym kupić tą gre, lecz patrze na allegro.pl a tam same klucze są ;/ Ja chce gre z pudełkiem.. Moglibyście mi podać linka ? Bedę wdzieczny..

Asuryan
24-10-2012, 21:22
Obawiam się, że w Polsce nie znajdziesz pudełkowej wersji tej gry.

McAbra
25-10-2012, 07:00
Obawiam się, że w Polsce nie znajdziesz pudełkowej wersji tej gry.

Wiedz, że twoje obawy zostają potwierdzone :?
wW Polsce nie ma pudełkowej WoTR.

Pampa
20-12-2012, 13:44
Gra od wczoraj po polsku :) Fajnie że wreszcie przetłumaczyli ;)

Samick
01-03-2013, 17:11
W ten weekend nawet za darmo do pogrania na steamie. Aktualnie jestem w fazie wyskakującego błędu. :)

Aztec
02-03-2013, 14:10
W ten weekend nawet za darmo do pogrania na steamie. Aktualnie jestem w fazie wyskakującego błędu. :)

O dzięki za info :)

Żakuj
03-03-2013, 10:58
Do poniedziałku trwa też promocja - grę można kupić za 5 euro, co według mnie jest już odpowiednią ceną za War of the Roses :)

Aztec
03-03-2013, 12:31
szkoda, że nie można przetestować bo jest ten *** błąd :evil:

Gaius Julius
31-03-2013, 22:36
mam tę grę, jest wyczes. Choć są niestety błędy, np. na jednej mapie jedna drużyna nie może się odrodzić. Gra się na prawdę fajnie szczególnie w trybie Assault, gdzie np trzeba dowieźć bombardę przez zamek wroga do bramy się w nim znajdującej następnie wysadzić i przejąć ostatni punkt :) gra się na prawdę fajnie, ale moim zdaniem byłoby jeszcze lepiej gdyby nie te ceny za zbroje i bronie, które aż się prosi by dokupić sobie monety przez steam, ale aż taki zdesperowany nie jestem :D

Gra ktoś w to? Można by się ustawić przez steam

Żakuj
31-03-2013, 22:45
Ja gram, jestem dosyć początkujący (chyba 9 lvl), jak coś to wal na PW. Poza tym mam pytanie odnośnie krwawienia, mi jeszcze nigdy nie zdarzyło się spowodować u kogoś krwawienie, natomiast u mnie psia mać za każdym razem występuje (szczególnie uciążliwe to w pojedynkach), nie wie ktoś jak to się leczy? Jest jakaś umiejętność, która zapobiega tak częstemu krwawieniu czy to kwestia pancerza?

Gaius Julius
01-04-2013, 10:16
tego nie widzisz czy przeciwnik, którego zraniłeś krwawi. Jeśli chwile po walce ucieka po kątach i bandażuje się to znaczy, że jednak Ci się udało ;) Swoją drogą krwawienie zatrzymuje się przytrzymując przycisk "B" na klawiaturze. Wziąłem specjalnego do tego perka dzięki, którego odzyskuję 100% zdrowia bo zabandażowaniu się. Co więcej można też wziąć specjalnego perka, który zapobiega krwawieniu jednakowoż nie możesz się przez to bandażować, więc jak Ci ktoś huknie w czajnik i Ciebie nieco zrani (pojawienie się plam krwi na ekranie) nie zabandażujesz się i w zasadzie tylko czekach na rychłą śmierć. Tak więc nie polecam. Generalnie to musi być dobra zbroja (tylko ciężkie zbroje), dobry scyzoryk+kilka perków i jazda...



Obawiam się, że w Polsce nie znajdziesz pudełkowej wersji tej gry.

Wiedz, że twoje obawy zostają potwierdzone :?
wW Polsce nie ma pudełkowej WoTR.

na allegro, dostępne klucze na steam za śmieszną cenę kilkunastu złotych

Żakuj, dodaj mnie do "friends" na steam'ie

Aztec
13-08-2013, 20:18
War of the roses jest obecnie f2p sam niedawno wpadłem na tę wiadomość, więc proszę nie pisać, że w porę ogarnąłem jeśli wiedzieliście o tym od dawna :P

Pampa
14-08-2013, 08:38
I ja za to zapłaciłem... :?

Arroyo
14-08-2013, 11:01
Pampalinex, masz przynajmniej pełną wersję, a my coś w rodzaju dema. Sama rozrywka jak dla mnie lepsza niż w Civalry Medieval Warfare.

Pampa
14-08-2013, 11:12
I duuużo trudniejsza :P Ale przynajmniej PEŁNO patchy wyszło do WotR

Wonsz
22-08-2013, 13:05
Heh ściągam zobaczymy czy podoła Chivalry :twisted:

Gaius Julius
01-09-2013, 23:29
jeśli nie macie nic przeciwko można by było się ustawić i grupą uderzyć o konkretnej porze na steam i razem można coś uciąć ;d Bo tak samemu z "randomami" to wygląda jak chaos a nie bitwa.

po tych ostatnich łatkach gra się coraz lepiej choć nadal nie wiem czemu w niektórych momentach na mapie spadają mi FPSy :?

Gaius Julius
20-03-2014, 00:10
odkopuję bo trzeba to napisać...gra jest martwa a szkoda bo ma potencjał, który niestety został zaprzepaszczony :( . Także odradzam kupowanie.

O jakiej porze by się nie weszło to może jeden lub dwa serwery na ileś dziesiąt serwerów ma graczy.

Aztec
20-03-2014, 10:13
Z prostej przyczyny, gra jest słaba i ma mocną konkurencję M&B oraz Chivalary.

Wald
01-01-2016, 21:58
Odkopujeeee ! XD

Graj jest bardzo dobra pomijając minimalnie za mocne niektóre bronie pod względem historii ale mniejsza.
Chciałem się zapytać czy jest ktoś chętny do gry na podboju- server "JPN no cav" oraz na "NLserv-one team kill=kick".
Gram głównie wieczorami. Mój lev 35- skill jednak o wiele wyższy. Styl gry tu sup-tank.
Kompan do gry nie musi być mega dobry, ważne żeby się fajnie grało.
Link do steam:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198059349806/