PDA

Zobacz pełną wersję : Pokój w M2 TW



Grejsa
07-10-2012, 11:19
Wita. Mam pytanie odnosnie zawierania pokojow w Medieval 2 Total War. Gram Polska i mam wojne z Mediolanem i Szkocja. Dostali po dupach i przychodza do mnie dyplomaci,proponujac pokoj. Niby nic dziwnego,ale ich propozycje to: Wstrzymaj ogien i daj nam 8900 florenow. Przeciez to Szkocja wypowiedziala mi wojne,to czemu mam im placic za rozejm? To jakis blad gry czy to normalne? :?:

Lwie Serce
07-10-2012, 11:26
Eee tam zaraz błąd, po prostu liczą że ich wzmocnisz. Wykrwaw ich jeszcze bardziej i się zgodzą, możesz też wysunąć kontrofertę i zlikwidować płacenie a na pokój i tak się pewnie zgodzą.

Grejsa
07-10-2012, 11:54
Wlasnie probowalem i kiedy zostawilem ze dam im te floreny to pisalo ze propozycja jest bardzo hojna a jak zabralem kase to znowu propozycja jest bardzo wymagajaca i mowili ze jestem jedynym ktory pokojowo chce zalatwic ten konflikt.

Mizutsu
07-10-2012, 11:58
Komputer nie jest idealny, ma swój "honor" i wgl. To nie jest błąd gry, walcz dalej z nimi jeśli możesz a jeśli nie to daj im tą kasę, żeby się zamknęli (pewnie i tak Cie później zaatakują) to w końcu coś się uda. Pokonaj ich jeszcze parę razy zabierz trochę terenów a sam pokój będzie bardzo hojny i jeszcze zarobisz na tym.

HunterPL
08-11-2012, 20:49
Naucz Szkotów co to znaczy piekło daj im więcej batów a będą milsi mi to działało na wiele nie pokornych frakcji.