PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z uruchomieniem Third Age



PakoThugLife
11-11-2012, 12:39
Witam przed wczoraj zakupilem Medieval 2 total war z dodatkiem Kingdoms na Steam'a no i tak wgralem Medieval 2 oraz dodatek i dzisiaj mnie naszlo na Mod Third Age pobralem go oraz wgralem do folderu Steam/Steamapss/*****/Comon/Medieval2 part 1 oraz part 2 i patch i spolszczenie , No i tak wgralo sie chcialem wlaczyc i pojawia sie komunikat Microssoft .NET Framework daje Continue i mam do wyboru Medieval 2 Total War , i cztery kompanie z dodatku a nie mam do wyboru Third Age i nie wiem w modyfikacjach jestem kompletnie zielony nigdy sie tym interesowalem i nie bawilem ale zrobilem tak jak w instrukcji i odpalam przez ikone Third Age i wlasnie do tego okienka z wyborem Medieval 2 i Dodatku mnie przenosi . Jak mogli byscie pomoc jak to odpalic i przez co bede wdzieczny.

Araven
11-11-2012, 13:49
viewtopic.php?f=367&t=11130 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=367&t=11130) poczytaj pod tym tematem. Trzeba specjalny program pobrać by mieć mody, jeśli masz Medka ze steam.

PakoThugLife
11-11-2012, 17:28
Nie juz problem rozwiazany:) Po prostu nazwy nie zmienilem z Third Age na americas np wszystko ladne smiga teraz tylko trzeba zaktualizowac do tej najnowszej wersji i mozna grac hehe