PDA

Zobacz pełną wersję : Sojusze i inwazje



Andrzej07
30-11-2012, 20:57
Witam. Czy jest możliwość że jak np. gram gondorem a jest inwazja na Edoras (jesteśmy sojusznikami) to wysyłam swoje jednostki do obrony do miasta? Albo Rohan pomaga mi w momencie inwazji na moją prowincję? Gram w czyste TATW 3.1. Z góry dziękuje za udzieloną odpowiedź.

Andrzej07
01-12-2012, 10:58
Bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Pozdrawiam

LordDWM
01-12-2012, 11:19
Z tego co mi wiadomo to nie ma takiej możliwości byś wprowadził swoje oddziały to twierdzy czy miasta sojusznika . Tak w ogóle to proponuję zainstalowanie patcha 3.2 :) bo 3.1 ma sporo błędów ;)

Pozdrawiam

Araven
02-12-2012, 12:12
W 3.2 jest już chyba skrypt Bacons of Gondor on odpowiada za udzielanie pomocy przez Gondor i Rohan nawzajem. Armie się pojawiąja albo koło Minas Tirith albo Edoras. W submodzie MOS 1.41 do TATW 3.2 Bacons of Gondor działa na 100% także dla kilku innych nacji.

GRUHA
03-12-2012, 14:28
Bacons of Gondor.

w tatw 3.2 jak to uruchomic??

w mosie jest to skrot klawiszowy tak ??

Araven
03-12-2012, 14:36
W Mos budujesz budynek odpowiedni, w TATW 3.2 napisałem, że chyba to jest. W czyste TATW to ja nie gram.

GRUHA
06-12-2012, 15:13
mam budynek i tak to dalej wyglada?? moglbys to opisac po krotce ?? oraz czy to dziala tylko w rohan-gondor czy gdzies jeszcze?? oraz czy da sie dodac opcje takowa do innych panstw jesli nie maja??

Araven
06-12-2012, 16:25
Czyli po wybudowaniu budynku, po ataku na jedno z miast sojusznika, prosi on o pomoc, jest skrypt z prośbą o pomoc. Jak ją wyslesz płacisz 5000 i Twa armia pojawia sie pod obleganym miastem wroga. jak twoja pomoc jest skuteczna, sojusznik oddaje Ci 2500 i relacje z nim skaczą do doskonałych. Jak odmówisz mu pomocy relacje mocno maleją. Oto frakcje u jakich to działa: Gondor & Rohan, Dwarves & Dale, Orcs of Gundabad & Orcs of Misty Mountains i miasta jakich to dotyczy: Minas Tirith, Dol Amroth, Edoras, Hornburg, Dale, Esgaroth, Erebor, Azanulimbar-Dum, Moria, Goblin town, Gram and Gundabad. W MOS to działa.

Andrzej07
14-12-2012, 18:21
Aha czyli jak np gram elfami to nie moge pomoc rohanowi/gondorowi jesli jestesmy sojusznikami? I jak dokładnie wybudować ten budynek/ jak sie nazywa?
Przepraszam za moje byc może głupie i proste pytania lecz gram od bardzo niedawna i chciałbym sie dowiedzieć.
Edit
Jeszcze jedno, nie da sie przyspieszyc tego zakończenia każdej tury? Troche dlugo sie czeka po kliknieciu "zakoncz ture" na to aż zacznie sie kolejna bo ruchy kazdej frakcji sa dlugie

Araven
14-12-2012, 19:11
Pomoc sojusznikowi to co innego niż budowanie budynków jakie opisałem wyżej. Jak zaakceptujesz skrypt Counter Invasion w MOS 1.41 to będziesz mógł pomóc Elfami np. Gondorowi, będzie pytanie czy chcesz wysłać pomoc, jak zaakceptujesz armia elfów ppojawi się blisko celu krucjaty. To dotyczy także innych nacji. W Gondorze, budynek do wzywania pomocy Rohanu nazywa się, Beacons of Gondor. Widać go w przeglądarce budynków, w stolicy się buduje takie budynki związane z pomocą w ramach skryptu Beacons of Gondor :mrgreen: .

Andrzej, Ty grasz w MOS 1.41 czy czyste TATW 3.2?

Andrzej07
14-12-2012, 19:42
Wczoraj zainstalowałem MOS'a i troche się gubie bo wszystko po ang i dużo pytań o skrypty na początku dlatego nie ogarnąłem.
I czym różni się kampania trzeciej ery od kampanii drużyny?