PDA

Zobacz pełną wersję : DLC Special Forces Units & Bonus Content 05.10.09



Aerogryf
06-10-2009, 11:45
Witam.
Już pewnie widzieliście dlc wojenna ścieżka oraz elitarne jednostki (6 z edycji kolekcjonerskiej) oraz 3 nowe. Mam edycje kolekcjonerska z tymi 6 jednostkami co najnowszym dlc, pytanie wie ktoś jak odblokować lub kupić pozostałe 3 (Death's Head Hussars, The USS Constitution and the Dahomey Amazons) jednostki bo jak chce kupić w stemie to pisze mi, ze już to mam a w grze nie mam tych 3 jednostek i jestem w kropce.

Nagano
06-10-2009, 11:56
No bo powinieneś je mieć :shock: Na pewno dobrze patrzyłeś?

Lesio
06-10-2009, 12:26
Niestety ja także posiadam edycje kolekcjonerską i nie mam Death's Head Hussars, The USS Constitution i Dahomey Amazons. Jednostki te były dodawane jako bonusy do zwykłych edycji gry przez poszczególnych dystrybutorów :(

Gibril
06-10-2009, 12:27
Mam to samo pytanie co Aerogryf.
Nagano: sprawdzamy w bitwie gracza w wojsku dostępnym danej nacji?

Aerogryf
06-10-2009, 12:43
Sprawdzałem w pojedynczych bitwach, lądowych i morskich. Tych 3 jednostek nie mam i nie mogę ich kupić bo steam mówi, ze juz to mam i lipa do kwadratu. CA umie ludzi wkurzyć, najpierw kup kolekcjonerska, teraz kupiłbym te jednostki za grosze. a tak przepłaciłem, wy..ujali mnie i nadal nie mam kompletu jednostek :P hehe Mistrzostwo Świata ;)

Gibril
06-10-2009, 12:46
Niestety ja także posiadam edycje kolekcjonerską i nie mam Death's Head Hussars, The USS Constitution i Dahomey Amazons. Jednostki te były dodawane jako bonusy do zwykłych edycji gry przez poszczególnych dystrybutorów :(
I do koszyka w Steamie nawet nie da się wrzucić tego nowego DLC.

Nagano
06-10-2009, 13:57
Jeżeli nie jesteście jedyni to widocznie ostatnie patche mogły coś namieszać i CA być może wkrótce wypuści jakieś łatki. Dziwna sprawa :?

Aerogryf
06-10-2009, 14:49
Nagano - a ja k u Ciebie? TY kupiłeś to dlc na czysta wersje czy miałeś kolekcjonerska?

Pinotchet
06-10-2009, 15:29
Zgadza się Ci którzy tak jak ja mają edycję kolekcjonerksą nie mogą już zakupić tych jednostek ponieważ DLC jest pod tą samą nazwą co te w zakładce z edycji kolekcjonerskiej. Jednym słowem CA dalej dyma graczy :evil: , zapłaciłem grube pieniądze by mieć produkt niekompletny, osoby kóre mają zwykłą wersję mogą spokojnie zakupic DLC sprawdzał to mój kolega, i cieszyć się 9 nowymi jednostakami zamiast 6 z wersji kolekcjonerskiej - paradoks prawda :shock: Ale co to obchodzi tych idiotów z CA :evil:

Marquess Alec Fortescue
06-10-2009, 16:20
Opcje sa dwie:
1. Poprostu nie znalezliscie swoich jednostek, mimo ze zostaly dla was odblokowane w ostatnim patchu. (Tak pisza ludzie na oficjalnym forum steam - niby za free maja).

2. Opcja druga jest taka, ze jesli tamci (patrz wyzej) sobie w mola leca... Po dodaniu do koszyka, mozecie specjalne jednostki kupic jako prezent... Dla siebie :) 2 euro to nie majatek, warto sprawdzic (ponoc dziala).


W tym momencie pisze na netbooku i jeszcze nie mialem okazji sprawdzic ww. opcji. Cytuje wypowiedzi uzytkownikow z oficjalnego forum steam.

http://forums.steampowered.com/forums/s ... 908&page=3 (http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=981908&page=3)

Aerogryf
06-10-2009, 16:52
"Opcje sa dwie:
1. Poprostu nie znalezliscie swoich jednostek, mimo ze zostaly dla was odblokowane w ostatnim patchu. (Tak pisza ludzie na oficjalnym forum steam - niby za free maja).

2. Opcja druga jest taka, ze jesli tamci (patrz wyzej) sobie w mola leca... Po dodaniu do koszyka, mozecie specjalne jednostki kupic jako prezent... Dla siebie :) 2 euro to nie majatek, warto sprawdzic (ponoc dziala).


W tym momencie pisze na netbooku i jeszcze nie mialem okazji sprawdzic ww. opcji. Cytuje wypowiedzi uzytkownikow z oficjalnego forum steam."


No w pierwszą opcje to nie wierze, bo nie tylko ja mam ten problem jako posiadacz edycji kolekcjonerskiej. Druga opcja, niby ok ale czy wtedy to jako prezent można wziąść dla siebie??? Bo jeszcze nie kupowałem niczego jako prezent na stemie, niech ktoś da cynk jeśli już to przerabiał.

Marquess Alec Fortescue
06-10-2009, 16:58
Nie przerabialem ale w linku, ktory podalem pisza, ze dziala...

Nie sprobujesz, nie dowiesz sie :> Sprobuj teraz, nie 'zje' ci kasy jakby co... Jesli to fake poprostu nie nie dojdzie do transakcji. <CHYBA>

Sprobuj! Who dares wins :)

Ale naprawde, zanim to zrobisz rozejrzyj sie... Moze te jednostki sa dostepne tylko w kampanii, albo w poznych/wczesnych okresach w szybkich bitwach.

Aerogryf
06-10-2009, 17:19
Tych 3 jednostek nie mam nigdzie (Death's Head Hussars, The USS Constitution i Dahomey Amazons), sprawdzałem na wszelkie sposoby, na wczesne i późne okresy w bitwach... po prostu zwalili jak zwykle, może sie spostrzegą, ze palnęli okropne głupstwo i dadzą mini patcha dla tych osób jak ja co maja kolekcjonerska edycje i nie maja tych jednostek, mimo wszystko po dotychczasowej polityce CA wątpię w to... :(
Jeszcze niczego nie kupowałem jako prezent w stemie ale wątpię by transakcja nie doszła do skutku jeśli ktoś nie przyjmie prezentu ale głowy nie dam z powodu ze nic na prezent nie kupowałem.

Marquess Alec Fortescue
06-10-2009, 19:46
moj ziomek mowi, ze te jednostki jeszcze nie zostaly 'wpaczone' w gre :P

Wujo123
06-10-2009, 19:53
Tutaj jest jedno rozwiązanie, trzeba kupić jednostki i wysłać je na swój email jako prezent. To ponoć działa, ale myślę że CA to naprawi dość szybko
http://shoguntotalwar.yuku.com/topic... (http://shoguntotalwar.yuku.com/topic/63804/t/problem-solved-getting-pre-order-units--players---special-fo.html)

EDIT
ee już było o tym pisane w postach wcześniej

Marquess Alec Fortescue
07-10-2009, 07:59
Naprawione - mozna kupic sobie te 3 jednostki na Steamie... Pozostaje jednak kwestia uczciwosci tych ktorzy na ten poroniony pomysl wpadli i go urzeczywistnili. Nie jestem dziadem, dwojki nie zaluje, ale czy nie jest to robienie graczy w balona? Co, potrzebuja wiecej kasy na kolejne latki? Trzeba bylo nad poprzednimi pracowac i tak je zrobic, zeby usprawnialy gre, a nie w wrecz przeciwnie bo liczba narzekajacych na patch graczy jest ogromna... A najlepiej to by bylo wydac gre bez tych bledow... Komu, do cholery, sie tak spieszy z tymi premierami?!

ETW: Specjalne Jednostki byly o wiele drozsze od zwyklej edycji ETW i tak naprawde, jedyne co dostalismy to tych 6 jednostek (jesli mape i kiepski poradnik (do tego niekompletny, bez porad do bitew ladowych) mozna zaliczyc, jako porzadny dodatek do Edycji Kolekcjonerskiej), teraz dostepnych za 2 euro... I z trzema bonusowymi jednostkami :< ...

Dlatego bojkotuje Warpath.

No... Ale jesli nie dostane tych trzech jednostek za free w ciagu dwoch miesiecy... To i tak kupie je i Warpath. ^^'

Aerogryf
07-10-2009, 09:10
Złamałem się i kupiłem te dodatkowe jednostki, 2 euro za 3 jednostki z czego w bitwach nie umiem odnaleźć tych Dahomey Amazons (wie ktoś lub czytał jak ich uruchomić w bitwie przez net albo pojedynczej?). Pozostałe 2 widziałem i całkiem ciekawe mogą być on-line. Nie podoba mi się taka polityka CA. Ale pewnie i tak kupie Napoleona... za dobra gra, choć droga...

Mosca
07-10-2009, 09:19
A mnie wcale nie udało się zakupić jednostek pokazuje że nie ma potwierdzenia od operatora karty.Wcześniej kupiłem bez problemu jednostki zachodu

Nagano
07-10-2009, 09:28
Amazonki można rekrutować w kampanii. Na pewno rekrutowałem je w Afryce (kiedy jeszcze miałem darmowe te jednostki i mi ich nie zablokowali hehe).

Co do jednostek to mnie cholernie korci, żeby je zakupić (wszystkie). Myślicie, że warto?

Aerogryf
07-10-2009, 10:04
Ja kupiłem bo uważam, że warto, tak samo kupiłem wcześniejsze jednostki zachodu i wojenną ścieżkę. Trochę mnie nacięli na wersji kolekcjonerskiej... ale wierzę, ze w końcu CA zrozumie, że może dobrze zarabiać jeśli weźmie się do pracy i w końcu da nam dobry produkt, np bez wad Napoleona i kolejne tytuły serii.
A te amazonki to każda nacją można mieć jeśli się podbije afrykę północną (jakaś specjalna prowincje trzeba mieć)?

Nagano
07-10-2009, 10:09
Grałem Hiszpanią i zdobyłem całą Afrykę i albo we wszystkich prowincjach, albo tylko Tunis, Maroko, Egipt nie pamiętam niestety :roll: Wydaje mi się, że każda nacja powinna mieć do nich dostęp.

Marquess Alec Fortescue
07-10-2009, 16:49
Kazda nacja powinna miec do nich dostep w sposob identyczny, jak z ghoorkami. ( w multi )

This unit is available when holding territory in North Africa. ( w singlu)

Pampa
08-10-2009, 05:31
Widzicie? a mówiłem jesczze na starym forum że lepiej poczekać aż wyjdzie na steam, i teraz to wy i wasza edycja ''kolekcjonerska'' macie niepełny zestaw :twisted:

Firenski
08-10-2009, 14:47
A ja zakupiłem te 9 jednostek, mając już 6 z edycji kolekcjonerskiej.
Załadowały mi się tylko 3, każda osobno (te z innych edycji specjalnych) i Ok.
Myślę sobie: zapłaciłem dwa razy za te 6 jednostek z EK, trudno, przeżyję.
A tutaj niespodzianka.
Dzisiaj dostałem maila, że SEGA mi coś zaproponuje: jakiś bonus DLC czy cuś.
Niesamowite!!! :lol: :lol: :lol:
PS.
Aaa, na głównej też ogłosili, że dla właścicieli edycji kolekcjonerskich te 3 jednostki będą bezpłatne.

Marquess Alec Fortescue
08-10-2009, 16:02
Jakiekolwiek terytorium w Afryce Polnocnej. A napisze - warto. Mimo tego co pisalem, pare godzin po tym kupilem...

Aerogryf
08-10-2009, 16:32
No ja też dostałem tego maila, tylko nie do końca rozumiem... mają oddać kasę za to ,ze kupiłem te jednostki 2 razy (raz z gra a 2 jako dlc) ? Amazonek jeszcze nie próbowałem bo bawię na wojennej ścieżce ;)

reedeye
08-10-2009, 18:10
A ja zakupiłem te 9 jednostek, mając już 6 z edycji kolekcjonerskiej.
Załadowały mi się tylko 3, każda osobno (te z innych edycji specjalnych) i Ok.
Myślę sobie: zapłaciłem dwa razy za te 6 jednostek z EK, trudno, przeżyję.
A tutaj niespodzianka.
Dzisiaj dostałem maila, że SEGA mi coś zaproponuje: jakiś bonus DLC czy cuś.
Niesamowite!!! :lol: :lol: :lol:
PS.
Aaa, na głównej też ogłosili, że dla właścicieli edycji kolekcjonerskich te 3 jednostki będą bezpłatne.

Ciekawe, czyżby szykowali następny DLC z dodatkowymi jednostkami?;)

Duqq
09-10-2009, 15:50
Kupilem sobie te nowe-stare dodatkowe jednostki, bo za 8 zl nie jest zle. Niektorzy wiecej dziennie na fajki wydaja :) Ale nie dziwie sie tym, ktorzy wczesniej placili ok 50 zl wiecej za edycje kolekcjonerska, jak ja mam prawie to samo za 8zl... Naprawde mozna sie delikatnie mowiac wk.... :twisted:

Lampon
16-03-2010, 12:25
Gdzie można rekrutować Bulkeleys regiment czy ktoś wie?

WieszKto
20-03-2010, 17:53
Czy da się zarekrutować Elitarnych Polskich Granadierów więcej niż 1 jednostkę???

Pop517
20-03-2010, 17:56
nie chyba że zmodyfikujesz gre