PDA

Zobacz pełną wersję : Domen vs Maryniasz - zerwanie wasalizacji



Marat
14-12-2012, 09:32
viewtopic.php?f=3&t=9452&start=140 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=3&t=9452&start=140)

Ostatni post. Co wy na to. Musi być szybka decyzja.

Zachar
14-12-2012, 12:51
mam wątpliwości. Jeżeli Turek nie miał możliwości wycofania armii spoza terenów Bizancjum a na wodzie wiadomo że od razu by mu domen zatopił wojsko to uważam że nie powinno się to liczyć jako złamanie regulaminu. pamiętajmy że sam domen tak daleko zapuścił wojsko tureckie chcąc je wykorzystać do swoich prywatnych celów.
dałbym takiej wracającej armii możliwość powrotu do swoich granic z zakazem jednakże atakowania wojsk, ziem bizancjum aż do czasu powrotu do macierzystych ziem.

Marat
14-12-2012, 13:03
Podobny werdykt wydałem w wko33 bodajze, tzn. delikwent miał się jak najszybciej wycofać na swoje ziemie, bądź sojusznicze, bez względu na to, czy w tym czasie minie czas wypowiedzenia. I tu bym podobnie postąpił, tylko nie wiem, gdzie ten Turas miałby się cofać? Bo tak patrze i to by chyba zajęło mu zbyt dużo czasu. Do wieczora bardziej zorientuje się w sytuacji.

EDIT: No nie wygląda to zbyt kolorowo...
viewtopic.php?f=359&t=10563 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=359&t=10563)

Cięzko tu o jakiś sensowny werdykt, bo rozwiązanie armii na pewno takim nie jest.

Marat
14-12-2012, 23:15
Tak sobie myśle, że skoro kilku panów doprowadziło nacje do farmy i wykorzystywało ją jako przedmiot ( Mnil wspomagał Bułgarie, którą przejął i wszedł na minus ). Teraz Domen chciał użyć - potem znowu Maryniasz z Mefistem, to nie widzę sensu by nacja ta nadal istniała, skoro ma tylko Bagdad, ogromny minus i armie kilkadziesiąt tur od swoich ziem.

Cała czwórka powinna dostać bure za takie działania. Kto by pomyślał o takim czymś w starych, dobrych czasach KO...

Avasil
14-12-2012, 23:23
Podzielam zdanie, choć muszę obronić mefista i maryniasza(oraz siebie), ponieważ jak nam tu proponowano znaleziono figuranta, aby zakończyć tamten proceder i tyle. Turcja nie może w żaden sposób zaszkodzić Bizancjum, a to po prostu jest w stanie szybko i łatwo zająć Bagdad za jednym zamachem(nie ma tam tureckich żołnierzy). Aha, zauważę że w tej KO jestem sojusznikiem Biz od samego początku i przy tym trwam, ale zwyczajnie nie podobały mi się takie działania, to pomogłem w działaniu ;)

Zachar
15-12-2012, 00:01
Rozwiązanie armii będzie jednak najlepszym wyjściem

Joopiter
15-12-2012, 11:32
Widze, ze podjecliscie decyzje, zgadzam sie zreszta z nia.

Swoja droga sam zrezygnowalem z tamtej KO (gralem Egiptem) bo nie podobalo mi sie podejscie do kampanii Mnila, ktory gdy Turcja zaczela przegrywac przerzucil sie calkowicie na Bulgarie, a ja musialem robic za dwa panstwa tury.

Marat
15-12-2012, 11:44
Od jakiegoś zresztą czasu Mnil zachowuje się skandalicznie w kampaniach. Celowe łamanie regulaminu, nie dopuszczanie nowych graczy do Bułgarii w omawianej kampanii i zrobienie totalnej farmy z Turcji po czym olanie tego państwa...

Avasil
22-12-2012, 00:11
Dotyczy wko30, ale Domen vs Maryniasz jest adekwatne...
viewtopic.php?f=3&t=9452&start=160 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=3&t=9452&start=160)

Pytanie/prośba. Czy mamy jakąś możliwość, aby zrobić COKOLWIEK aby przestali się ze sobą kłócić? :/ W tej sytuacji to akurat maryniasz sprawia problem, ale w innych z kolei Domen i to taka nieskończona pętla... Bo jakby nie to, że zależy mi na jak największej ilości graczy w KO, to wnioskowałbym do administracji o co najmniej jakieś warny za wprowadzanie niemiłej atmosfery

Marat
22-12-2012, 00:19
Jak ci sie nie podoba, to won z kolegium !!! :lol:

PS: Tak mi ostatnio Domen powiedział ( troszkę łagodniej ) :mrgreen:

A tak na poważnie, to dopiero jutro się wypowiem, dziś już idę spać.

Joopiter
22-12-2012, 12:03
Nawet mi sie nie chce czytac tej calej dyskusji. Jak dzieci w piaskownicy :|

Marat
22-12-2012, 13:05
Ja czytam na raty, bo przed świętami trochę obowiązków jest :lol: Najpierw napisze im, że nikt z kolegium nie będzie sprawdzał, czy dało się wygrać - umówmy się, że takich rzeczy nie robimy, bo to po prostu trudne do zweryfikowania.

Zachar
22-12-2012, 13:53
ok jestem za..