PDA

Zobacz pełną wersję : Długie tury w Stainless Steel 6.4



Daras554
14-12-2012, 11:52
Witam,mam pytanie.
Czy da się jakoś przyspieszyć wykonywanie ruchów przez AI na mapie kampanii?
To jest strasznie denerwujące gdy czekam 5 minut na moją turę.
Dodam,że tylko w tym modzie przytrafiły mi się takie długie tury,we wszystkich innych AI szybko wykonywało swój ruch.

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Araven
14-12-2012, 12:01
Coż da się, trzeba usunąc nieco skryptów z campaign_script, ale to spłyca i ułątwia grę, i nie grasz na podglądzie ruchów ai ? Jak tak to go wyłącz, będzie o wiele szybciej.

Daras554
14-12-2012, 12:10
Nie gram na podglądzie ruchów AI.
A co do usuwania skryptów to gdzie one są,i które usunąć żeby zbytnio nie spłycić rozgrywki? :)

Araven
14-12-2012, 14:28
Skrypty są w katalogu moda w data/world/maps/campaign/imperialcampaign w campaig.script. Zrób jego kopię nim zaczniesz usuwać cokolwiek. Napisz mi co byś usunął. Radzę napewno garrisson.script wywalić w SS jest bardzo rozbudowany.

Husarz1993
19-02-2013, 10:33
Witam mam ten sam problem tylko że tura trwa 10/15 min, posłuchałem twojej rady i usunąłem z campaig.script

end_monitor
monitor_event SettlementTurnEnd SettlementIsLocal
and SettlementName Dublin
if I_CompareCounter nowc >= 1

obojętnie z którego miasta tego nie usune jest to samo a usuwałem inne rzeczy to tylko to dawało mi że tura trwa normalnie

teraz tura trwa mi normalnie tylko że:
przy stawianiu budynków i rekrutacji jednostek nie potrzebuje generałów w mieście
katapulty mam 2 w czasie bitwy w oddziale a nie 3
naprawił mi sie za to błąd z regeneracją konnicy do rekrutarcji bo przedtem gdy postawiłem jedną konnice strzelecką (gram polską) to sie nie regenerował czas do zrekrutowania kolejnej jednostki a teraz sie regeneruje
przy mapie europy pojawił mi sie napis 70kwadrat7070M (kwadrat jest narysowany) napis jest na czerwono zrobił bym screena ale nie wiem czemu nie działa a na podstawce tak
i mongołowie nie chcą wyść (jeśli wychodzą) przyszła mi wiadomość o nowym zagrożeniu ale nie wychodzą a mam już 1225 rok wiadomość przyszła jakieś 10/15 tur temu :(