PDA

Zobacz pełną wersję : Sposób na nude



ottoman
08-10-2009, 12:08
Siemka chce doprowadzic 1wszy raz kampanie do konca i zajac całą mapke, problem za czyna sie mniej iecej w 89turze, kiedy mam mnóstwo wrogów i na ture kilka bnitew, które sa banalnie proste a autotamt je przegrywa, zaczołem uzwyac kodów w oczywistych bitwach ale to jest nużące, wygrywam wielka bitwe i wbrew pozorom to dobrze dla obońcy dla którego to mneijszy wydatek pozatym w ciagu 3-4 tur wywali nowa armie i wszytko sie powtarza. robienie aara mnie nie ciekawi a w kampanie terytorialna to zagrałbym ale na empire, macie jakies rady?

OskarX
08-10-2009, 14:45
Skoro nie chce ci sie grac, to mozesz wyslac 5 zabójcow na papieża, az wybiorą twojego, pogodz sie z państwami dając kase i prowincję, z małych państw zrob wasali, najedz na pustynię zwołaj krucjate

Marek Licyniusz Krassus
06-12-2009, 15:45
zabujcow
Naucz sie pisac a potem wchodz na fora. Ale zgadzam sie, pomysl calkiem fajny. Dodal bym do tego podbij aztekow.

Pampa
25-12-2009, 17:39
Ja tam jak się nudzę to gram papiestwem, nic nie robię tylko daję Egiptowi, Turcji kasę a potem czekam na Mongołów i jazda, bardzo dramatycznie to wszystko wygląda :D

Krzyzak
25-12-2009, 18:34
Jak Ty możesz grać papiestwem, gdy Ci się nudzi :shock: Ja jakbym papą grał to po 5 minutach padam z nudów ! :D Ale widać każdy innaczej reaguje ;)