PDA

Zobacz pełną wersję : Third Age encountered an unspecified error and will now exit



trolkamil
27-12-2012, 16:25
Nie wiem czy to właściwy dział, ale mam problem z TW:TA 3.2 z MOS i rozszerzoną mapę. Mój system to win8, sprawdzałem również na win7/xp i nie działa.
Już nie wiem w czym jest problem.

Usunąłem wszystko, wyczyściłem ręcznie rejestr - trochę się na tym znam. Zainstalowałem od nowa, najpierw Medieval 2, potem patch 1.2, 1,3 potem Kingdoms, potem patch 1.5. Dalej 3.0, 3.1, 3.2 TW:TA, dodałem jeszcze MOS 1.41 i rozszerzona mapa. Po każdej instalacji "uruchamiałem od nowa system", gdyż wiem, że windows miewa różne problemy. Tak jak pisali na TWcenter usunąłem map.rwm, pliki odpowiadającej za geografię(dwa), nawet battle.sd, który miał powodować błąd, ale nic. Nawet edytowałem config, tak jak tam radzili, ale nic nie pomogło. UAC mam wyłączone, dyski po defragmentowane, brak jakichkolwiek wirusów.

"Third Age encountered an unspecified error and will now exit"
Grę wywala mi na losowej bitwie kompa, zazwyczaj jest to jak Rhun Atakuje Dale, lub odwrotnie(około 20 tury). Może mi ktoś poradzić co zrobić? Potrafi czasami wywalić jak atakuję rebeliantów, bandytów, czy jak im tam( gdzie generał to te pająki).

Jeśli ktoś miał podobny problem, lub wie jak rozwiązać mój prosiłbym o pomoc.

Araven
27-12-2012, 20:04
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=564038 spróbuj tego submoda, on jest na MOS 1.41 z rozszerzoną mapką. Zmienia nieco wygląd tekstur, może to pomoże miałem go przez moment i działał super.

VergilSparda
28-12-2012, 07:16
Stabilny ten submod Director's cut? Zauważyłeś jeszcze jakieś zmiany prócz kolorów i typów osad? Ogólnie czy wart instalowania czy raczej sobie odpuścić?

Araven
28-12-2012, 08:58
Stabilny. Zobacz screeny sobie, są pod linkiem.

VergilSparda
28-12-2012, 09:03
Widziałem . Zapowiada się fajne i chyba wart instalowania.