PDA

Zobacz pełną wersję : Mod z Rozbiciem Dzielnicowym



Andrij Marszałek
03-01-2013, 16:17
Mod wyjdzie może za rok może za 2 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Robię z użytkownikiem kajojch moda związanego z rozbiciem dzielnicowym w Polsce. Premiera jeszcze daleka ale mogę przedstawić listę frakcji. Mod rozpocznie się w roku 1138 a skończy w 1385 r.

Lista frakcji i i ich trudność w graniu:

-Pomorze Zachodnie - trudna
-Wielkopolska - łatwa
-Ziemia Sandomierska - łatwa
-Mazowsze - średnia
-Ziemia Krakowska - trudna
-Księstwo śląskie - łatwa
-Prusowie - średnia
-Królestwo Czech - łatwa
-Marchia Łużycko-Miśniecka - średnia
-Marchia Brandenburska - łatwa
-Królestwo Węgierskie - łatwa
-Ruś Halicka - trudna
-Ruś Kijowska - trudna
Jaćwingów nie będzie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Niedługo wrzucimy następny temat z kolejnymi informacjami
Jeśli ktoś chce to może nam podsyłać jakieś pomysły lub oferować pomoc bo jesteśmy początkowymi modderami.

http://polonistika.upol.cz/moduly/rozbicie.jpg

Mniej więcej na tym obszarze będzie akcja moda

Zamiast Krzyżaków będą plemiona Pruskie jak widać
Tytuł roboczy brzmi War of Poland :evil: :evil: :evil: :evil:


Prace wstrzymane

Andrij Marszałek
03-01-2013, 16:19
Robię zamiast obię literówka Xd

K A M 2150
03-01-2013, 16:20
I dlatego jest opcja edytuj. Do tego nie rób kilku tematów o tym samym, bo inaczej długo na tym forum nie pociągniesz ;)


Mogę wam pomóc z balansem jednostek, ekonomią i muzyką, ale niestety najpierw sesja ;) Oczywiście jakbyście chcieli jakichś rad co do wspomnianych przeze mnie rzeczy to mogę pomóc od razu :)

Andrij Marszałek
03-01-2013, 16:22
Wiem ale tamten Temat wysłałem nie tam gdzie trzeba było

Andrij Marszałek
03-01-2013, 16:23
Bo 2 razy ten sam temat zrobiłem a to że da się edytować to ja wiem



ok a dałbyś linka do najlepszych twoim zdaniem programów do modelowania jednostek i tworzenia mapy

Dzięki do map znalazłem na waszym forum a do jednostek to do kajojcha bo on robi jednostki

Z tym zakonem to nie wiem bo mod ma się zaczynać w 1138 a zakon był wtedy w Ziemi Świętej ale może zrobimy coś takiego by dla Mazowsza w roku 1226 była opcja oddania jakiegoś miasta zakonowi.

Ale z tym będzie trochę roboty.

K A M 2150
03-01-2013, 16:24
Dlatego Ci go usunąłem, bo za chęć do modowania i dopiero pierwsze minuty z forum masz taryfę ulgową ; )


I błagam, nie pisz posta pod postem, masz opcję "Edytuj" to jej używaj skoro o niej wiesz (a mimo to robisz double posta).



Do robienia map:

http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=201955

Do modelowania jednostek chyba najlepszy jest 3dmax, ale sam nigdy się tym nie parałem.

PussyDestroyer 666
03-01-2013, 18:26
Nie będzie się dalo pokierować Zakonem?

K A M 2150
03-01-2013, 18:54
Ciężko jak mod ma się zaczynać w 1138.

buger13
05-01-2013, 12:03
A Jaćwingowie?? Myślę że warto by było się nad nimi zastanowić.

Andrij Marszałek
05-01-2013, 17:07
OK

arcyżużel
07-01-2013, 13:22
Jak na mój gust lepiej byłoby jakbyś się skupił na konkretnym okresie bo jeśli chodzi o Polskę to wygadało to raczej jako wojny książąt niż prowincji

PlanB
07-01-2013, 14:20
Nikt nie pisał, że mod ma być historyczny.
Jak dla mnie fajny pomysł i życzę wam powodzenia w pracy, jeśli mod wyjdzie to na pewno zagram :D

Il Duce
07-01-2013, 16:44
Super inicjatywa,ciężko znaleźć jakąś grę nawiązującą do tego okresu. Dlatego trzymam za Was kciuki, podobnie jak kolega wyżej na pewno zagram jak tylko wyjdzie.

Andrij Marszałek
07-01-2013, 17:11
Super inicjatywa,ciężko znaleźć jakąś grę nawiązującą do tego okresu. Dlatego trzymam za Was kciuki, podobnie jak kolega wyżej na pewno zagram jak tylko wyjdzie.
No postaramy się. Ale jesteśmy naprawdę bardzo początkowi w tym temacie więc jak by prace nagle stanęły to nie miejcie nam tego za złe. Ale jak na razie idzie dobrze i niedługo nowe informacje

Andrij Marszałek
07-01-2013, 17:27
Jak na mój gust lepiej byłoby jakbyś się skupił na konkretnym okresie bo jeśli chodzi o Polskę to wygadało to raczej jako wojny książąt niż prowincji
No tak ale fajnie by było terz np zjednoczyć polskę pod berłem Przemyślidów :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ale ja to bym raczej Rozwalił krakowem wszystkich :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
A napisałeś skupił a ja ten mod robię z kolegą

preussen6
07-01-2013, 17:30
Dlaczego gra Pomorzem ma być trudna, a Prusami średnia ?

Andrij Marszałek
08-01-2013, 13:59
Dlaczego gra Pomorzem ma być trudna, a Prusami średnia ?
Pomorze jak każda frakcja polska jest narażone na ataki państw ościennych, ale jej minus jest taki iż nie będzie specjalizować się w niczym konkretnym a Prusy na samym początku będą mieli olbrzymie armie ale troszke słabe zaplecze ekonomiczne więc wiesz.

buger13
08-01-2013, 16:32
Jaćwingów nie będzie
A szkoda mod był by o wiele ciekawszy, ale to tylko moje skromne zdanie.

arcyżużel
08-01-2013, 16:50
Zrobicie najazd mongołów ?

Marat
08-01-2013, 16:55
Dosyć ambitne zadanie jak na nowicjuszy, ale sam pomysł arcyciekawy. Szkoda, że żadna z ekip moderskich nie zainteresowała się zrobieniem takiego moda regionalnego, które cieszą się ostatnimi czasy popularnością.

Andrij Marszałek
08-01-2013, 17:48
Dosyć ambitne zadanie jak na nowicjuszy, ale sam pomysł arcyciekawy. Szkoda, że żadna z ekip moderskich nie zainteresowała się zrobieniem takiego moda regionalnego, które cieszą się ostatnimi czasy popularnością.
Właśnie się męcze z tą myślą ale mój kolega to już nie ma o czym mówić codziennie pół dnia nad tym siedzi, no ale spróbujemy ale miło by było jak by ktoś nam zaoferował pomoc.
Nowe informacje za tydzień albo w ferie bo teraz oceny poprawiam i nie mam czasu :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
PS.U mnie ferie są gdzieś od 1 lutego aa sam nie wiem :) :) :) :)

Andrij Marszałek
08-01-2013, 17:51
Jaćwingów nie będzie
A szkoda mod był by o wiele ciekawszy, ale to tylko moje skromne zdanie.
Chcemy się skupić bardziej na Polsce :D A jaćwingowie są troszke za mało Polscy :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Oczywiście mogli by być ale wtedy mod by był póżniej

buger13
08-01-2013, 18:21
Spoko doceniam wasz pomysł i chęć jego realizacji.

preussen6
08-01-2013, 18:40
A co z Duńczykami ?

Andrij Marszałek
08-01-2013, 19:10
A co z Duńczykami ?
No nie wiem czy Danie robić dla paru wysepek a pozatym to tylko dodatkowa robota. Chcemy się bardziej na Polse skupić

preussen6
08-01-2013, 19:17
A co z Duńczykami ?
No nie wiem czy Danie robić dla paru wysepek a pozatym to tylko dodatkowa robota. Chcemy się bardziej na Polse skupić
Dania była ważnym, liczącym się państwem więc moim zdaniem powinna być.

Andrij Marszałek
08-01-2013, 19:55
A co z Duńczykami ?
No nie wiem czy Danie robić dla paru wysepek a pozatym to tylko dodatkowa robota. Chcemy się bardziej na Polse skupić
Dania była ważnym, liczącym się państwem więc moim zdaniem powinna być.
No też prawda więc zrobimy tak:
Jeśli uda się moda w ogóle zrobić to bez Dani
Dania będzie może w jakimś patchu

preussen6
08-01-2013, 19:57
A co z Duńczykami ?
No nie wiem czy Danie robić dla paru wysepek a pozatym to tylko dodatkowa robota. Chcemy się bardziej na Polse skupić
Dania była ważnym, liczącym się państwem więc moim zdaniem powinna być.
No też prawda więc zrobimy tak:
Jeśli uda się moda w ogóle zrobić to bez Dani
Dania będzie może w jakimś patchu
dobry pomysł :)

Andrij Marszałek
10-01-2013, 11:59
Zrobicie najazd mongołów ?
Może tak może nie
Jeśli nie to będzie w jakimś patchu

Wonsz
18-04-2013, 07:51
Jakieś postępy?

Andrij Marszałek
21-07-2013, 09:17
Prace zamknięte :( mieliśmy mapkę zrobioną ale wszystko inne to dla mnie czarna magia :) więc temat można za zamknięty uznać :(

PlanB
21-07-2013, 18:57
Szok i niedowierzanie.