PDA

Zobacz pełną wersję : MTW 2 Kampania online



kamilo251196
13-09-2009, 16:20
Długo już gram w medka i znudziły mi się single.I moje pytanie jak grać w kampanie online które są na naszym forum?Na czym one polegają? Jak dołączyć?Jak grać?

Rapsod
13-09-2009, 16:26
viewtopic.php?f=3&t=92&start=40 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=3&t=92&start=40)

Amrod
13-09-2009, 16:55
Polega na tym, że każdy gracz ma swoje państwo i wykonuje nim ruchy jak w normalnej grze (ale bitwy rozgrywane są zawsze automatycznie), następnie klika koniec tury. Zapisuje sejw i przekazuje go kolejnemu graczowi i tak w kółko. Na forum zawiera się wszystkie umowy, które potem nanoszą w grze. W temacie podanym wyżej przez Rapsoda, mozna dołączyć do już istniejących kampanii hot-seat o ile ą jakieś wakaty.

iroon
13-09-2009, 18:04
To jest znana metoda z wielu gier - choćby cywilizacja i starsze gry z serii Total War, powinieneś ją kojarzyć.

kamilo251196
13-09-2009, 21:00
Dzięki za pomoc.

Behmod
19-09-2009, 13:13
Jak zagrać Kampanie Online wiem każdy ma swoje państwo i tam robi co tam chce ale jak to ma wyglądać mam zagrać w singla i dawać save ale jak mam to wszytko robić bo każdy przesyła save ale jak zrobię to to nie ma ta mojego państwa(,że ja dowodzę nim) to jak grać prosił bym o wytłumaczenie wiem ,że post może być nie zrozumiały .

Pop517
19-09-2009, 14:26
post może być nie zrozumiały .
I taki jest zrozumiałem chyba 1 procent tego co napisałeś

trzeba napisać to tak :ugeek:

niewchodzisz przwz singla lecz przez gre wieloosobowom i tam powinna być kampania hotseat
gdy w nią wejdziesz powinien pokazać się wybór frakcji tam zaznaczasz "grywalne"frakcje i grasz potem uploadujesz na http://www.speedyshere.pl i czekasz na swoją kolej i tak do końca kampani chyba że się skończy szybciej....

Behmod
19-09-2009, 16:18
aha tak jak się domyślałem a jak daje to hot seat to wybieram all frakcje tak? Jako grywalne oczywiście.

Abu Yusuf
20-09-2009, 00:21
domyślnie są wszystkie zaznaczone, tzn " się świecą" rozumiem że chcesz z kolegami zagrać, poprostu dajesz kampania hot seat, wybierasz frakcje ustawiacie hasła , po kliknięciu klepsydry masz ekran startowy next gracza, uploadujesz mu gdzies save'a wysylasz i tak w okolo, nie chce mi się w drugim temacie z rzędu tłumaczyć, tutaj masz szczegóły, i w moim poście link do reguł naszych, forumowych

viewtopic.php?f=21&t=1067 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=21&t=1067)

25-09-2009, 15:59
Witam,

Mam ogromny problem z podstawową wersją Medievala II: Total War. Gdy próbuję rozpocząć grę, nieważne jaką nacją wyrzuca mnie z powrotem do ekranu wyboru gry dla pojedynczego gracza i nawet nie mogę z powrotem wejść do menu Wielkiej Kampanii. Słychać tylko odgłos wybierania, lecz gra zostaje w tym samym miejscu. Czy ktoś spotkał się z tym samym problemem? Jest na to jakaś rada? Co może ten błąd powodować?

Dodam, że wcześniej normalnie gra się zaczynała, odblokowane mam wszystkie nacje, odinstalowałem wszystkie mody, lecz nie pomogło, nie kombinowałem w żadnych plikach gry, pozostałe kampanie z dodatku włączają się normalnie, grę mam oryginalną, polską z patchem v.1.3.

Soul of Night
25-09-2009, 16:01
Witam,

Mam ogromny problem z podstawową wersją Medievala II: Total War. Gdy próbuję rozpocząć grę, nieważne jaką nacją wyrzuca mnie z powrotem do ekranu wyboru gry dla pojedynczego gracza i nawet nie mogę z powrotem wejść do menu Wielkiej Kampanii. Słychać tylko odgłos wybierania, lecz gra zostaje w tym samym miejscu. Czy ktoś spotkał się z tym samym problemem? Jest na to jakaś rada? Co może ten błąd powodować?

Dodam, że wcześniej normalnie gra się zaczynała, odblokowane mam wszystkie nacje, odinstalowałem wszystkie mody, lecz nie pomogło, nie kombinowałem w żadnych plikach gry, pozostałe kampanie z dodatku włączają się normalnie, grę mam oryginalną, polską z patchem v.1.3.

Jeśli miałeś mody wcześniej, odinstalowanie ich nie zawsze daje wyznaczony skutek.. Tzn. niektóre nadpisują i teraz możesz mieć zmienione pliki już. Reinstal.

25-09-2009, 16:51
Dokonałem reinstalacji gry lecz nie pomogło. Za pierwszym razem gra rozpoczęła się tak jak powinna, lecz następnie, gdy ponownie, by sprawdzić, czy wszystko jest ok, rozpocząłem grę - znowu to samo.

Abu Yusuf
25-09-2009, 17:14
Albo jakiś syf przeokropny został w rejestrze bądź gdzieś , albo masz troche lewego medka... nie będe udzielał porad w 2gim wypadku : P

OskarX
25-09-2009, 18:28
Z 1 postem myślałem ze to dlatego ze odblokowales złe nacje, nie wiem co oznacza wszystkie mody ale często przez nie sa bledy proponuje zrobic przywracanie systemu napewno pomoże

Rapsod
25-09-2009, 22:14
Takie coś pojawia się, gdy w pliku descr_strat pojawia się błąd, na przykład gdy nazwa nacji jest ucięta lub w ogóle jej nie ma. Ale jeśli reinstal nic nie daje, to nie rozumiem...

26-09-2009, 10:16
Za kilka dni spróbuję na innej wersji gry i zobaczę czy problem nadal występuje. Zawsze zostaną mi końcu dodatki, a z podstawowej wersji bitwy.



Po kolejnym reinstalu wszystko działa. Można zamknąć.

kubas246
11-01-2010, 20:18
Witam ,jestem tu nowy. W medieval gram od nie dawana i mam pytanie. Czy da się w jakiś sposób grać kampanię online? Np. ja Polską a kolega Francją i normalnie gramy? I nie chodzi mi o hot-seat tylko o kampanie czyli, że kiedy nasze armie się "spotkają" to normalnie rozgrywamy bitwę, a nie jest rozstrzygana automatycznie przez komputer. Jeśli nie ma tego w Medieval 2 Total War lub dodatku Kingdoms to czy jest to w Empire Total War lub będzie w nadchodzącej części? Z góry dziękuje za odpowiedź.

DonVega
11-01-2010, 20:24
Typowej kampanii "online" nie ma zarówno w medku2 jak i kingdoms - natomiast jest w Empire - jeszcze jako wersja beta - ale da rade grać - nie wiem czy można jeszcze uzyskać klucz na stronie SEGI ale jeśli da rade to jeszcze zrobić to spokojnie mozna sobie pograć

kubas246
11-01-2010, 20:31
Aha czyli w Empire ona jest w wersji beta i w Napoleon Total War (lub po jakimś większym patchu) będzie w wersji finalnej :) Oby szybko zrobili Medieval 3 i dali tam kampanię online.

DonVega
11-01-2010, 21:13
Skoro w Empire dali betę wersje - prawdopodobnie w Napoleonie będzie finalna wersja - choć znając panów z CA niczego nie można być pewnym

Grandal
12-01-2010, 19:01
Daj spokój. Znając gości z CA g... z tego będzie i kapania online dalej będzie w becie.

pimpadło6
06-01-2013, 10:51
Witam, to pytanie padło pewnie wiele razy, ale nigdzie nie znalazłem konkretnej odpowiedzi.

Czy istnieje może jakiś mod/patch/sposób by pograc w kampanię przez internet z kumplem? Nie chodzi mi o tryb hot-seat. Byłbym naprawdę wdzięczny.

K A M 2150
06-01-2013, 11:06
Można grać tylko na zasadach hot-seat. Albo gracie siedząc przy jednym kompie, albo po zakończeniu tury wysyłasz kumplowi save na maila i wtedy on robi swoją turę, odsyła Ci save mailem itd.

pimpadło6
06-01-2013, 11:31
Że twórcy nie mogli się postarac o ten tryb...no trudno. W każdym razie dzieki za odpowiedź.
A w dodatku Kingdoms? Również tylko hot- seat?

Samick
06-01-2013, 14:43
Gorące pośladki lub PBEM.