PDA

Zobacz pełną wersję : Modele jednostek Gondoru



AronPL
19-01-2013, 13:22
Witam forumowiczów mam pewien problem, a mianowicie jak w temacie chodzi mi o model jednostek gondoru. Przyznam szczerze, że pochłapiłem się i z początku kampanii rozwinąłem co niektóre miasta do ich maksymalnego poziomu rozwoju heh ;) I teraz mam taki dosyć irytujący problem, ponieważ mam dostępne jednostki typu piechota gondoru itd., ale po przeszkoleniu jednostek w mieście z najbardziej rozbudowaną kuźnią ich wygląd nie został zmieniony// Co prawda sprawdziłem ich wartość bojową i wynosi ona tyle, co po uzyskaniu przez nich zbrój płytowych, ale w bitwie nadal posiadają tylko kolczugi -.- Nie jest to jakiś poważny błąd, ale jednak nie cieszy to oka :P Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Luqass[PL]
19-01-2013, 15:34
To chyba tak nie działa ;_; zbroje mają ulepszoną ale w modelu tego nie widać :P

K A M 2150
19-01-2013, 15:36
Wraz z ulepszeniem pancerza powinien zmienić się model. W bitwie gracza zmienia Ci się model z żołnierza w kolczudze na tego w płytówce?

Araven
20-01-2013, 19:22
Haevy armourer powinien im dawać płytówki, także w modelach bitewnych w MOS np. tak jest. Napewno Master armourer to zmienia na zbroje płytowe.

Shay Ruan
21-01-2013, 07:27
Aron zbroja płytowa w 3.2 daje wojskom Gondoru tylko naramieniki, aby mieli cały pancerz muszą dostać zbroje mithrilową. Da sie ją osiągnąć w cytadeli i na najwyższym stopniu rozbudowy miasta. Nie każde miasto można rozbudować do tego poziomu. Z tego co pamiętam to z miast startowych tylko minas tirith sie na to łapie (osgiliath nigdy nie udało mi się rozbudować, zawsze mi ludków tam brakuje). Aha i musi być po 100 turze o ile dobrze pamiętam. A może po 50? Sam już nie wiem.

Aracz
04-02-2013, 19:58
Mi tam wszystko działa, może masz jakiś submod albo źle zainstalowałeś? I jak pisali Panowie powyżej, na początek same naramienniki.