PDA

Zobacz pełną wersję : Królestwo Arnoru



Gibbs
21-01-2013, 14:52
Witam, gram sobie wolnym ludem Eriadonu, mam oczywiście te informacje odnośnie stworzenia Królestwa Arnoru jednak musi wychodzić coś źle bo mimo wszystko ów frakcja się nie tworzy. Czy ktoś mógł by mi napisać dokładnie co zrobić i jak żeby misja została wykonana? Był bym bardzo wdzięczny za pomoc :)

Araven
21-01-2013, 15:05
Zbuduj Hall of Kings - Dom Królów w Annúminas (dostępne w dużym mieście po zbudowaniu wszystkich budynków od kultury); miej sojusz z Gondorem. Aragorn musi żyć i posiadac w świcie Ellendimir (to w MOS, w czystym TATW wystarczy, że żyje), Zdobądź lub utrzymaj: Hobbiton, Michel Delving, Longbottom, Bree, Staddle, Barrow-Downs, Amon Sul, Annuminas, Fornost, Hoarwell, Tharbad and Coldfells. I powinna być opcja przekształcenia Eriadoru w Arnor.

tomciopogromcio
22-01-2013, 22:19
Straż przyboczna generałów wtedy się zmienia? Bo mi się nie zmienili :/. Ale ja sobie wziąłem w skryptach na początku, że zaczynam Arnorem :).

jakub-ghost
14-02-2015, 15:22
a czy trzeba grac na długiej kampanii by mieć arnor bez skryptu

jakub-ghost
14-02-2015, 15:23
bo mam third age mos 1.6.1 zainstalowałem i nie mam skryptów

Araven
15-02-2015, 09:38
Jakub-ghost
Nie pisze się podwójnych postów, jest opcja edytuj.
By mieć Królestwo Arnoru trzeba spełnić warunki określone ze skryptu. Jakie ziemie masz zdobyć i co zbudować, jest napisane w opisie Aragorna w jednym z członków świty. Trzeba mieć też sojusz z Gondorem

MOS 1.6.1 jest zabugowany i są częste ctd, radzę usunąć i zainstalować MS 1.62 wg postu nr 1 w tym temacie: http://forum.totalwar.org.pl/showthread.php?6097-MOS-1-62-dyskusja

GRUHA
15-02-2015, 21:04
ogarnijcie sie ludki, wszystko jest napisane wystarczy troche poszukac i nie uzywajcie mos-a 1.6.1 to juz nty raz gdy ktos go ma i jest mowa iz jest buged a wy dalej swoje